Podívejte se, jak skvěle to Merkelová „zvládla“…

Podívejte se, jak skvěle to Merkelová „zvládla“…

Na „počest“ končící Merkelové se nyní provádí nejedna rekapitulace jejího vládnutí, od výroby limitované edice medvídků až po životopis ženy, která se navždy zapíše do historie budoucího evropského chalífátu. Životopisec Merkelové tvrdí, že jediné, co nezvládla, bylo příliš překotné zavírání jaderných elektráren. S tím nelze než souhlasit.

Ovšem tento její fanoušek naopak tvrdí, že Merkelové prohlášení „wir schaffen das“ došlo naplnění, neboť jeho oblíbenkyně údajně vše bravurně zvládla.

OK, zkusme se na to podívat trošku podrobněji. Nedávno jsem vám sem přinesla jen velmi hrubý výčet toho, jaké obohacení přináší Evropě Afghánci. Ovšem na Merkelovou, která pozvala do Evropy půl Asie a Afriky, rozhodně sami Afghánci nemají.

Upozorňuji, že výčet níže zahrnuje jen poslední dva roky a zdaleka nejde o všechny případy obohacení, za něž nese Merkelová zodpovědnost, odhaduji, že se jedná o cca 5% všech případů. Ale nakonec, je možné, že právě podobné obohacení ona sama skutečně chtěla. Nebyla právě za toto placena? Není jejím hlavním úkolem významně přispět k výměně obyvatel nejen Německa, ale celé Evropy?

Upozorňuji, že výčet níže je velmi dlouhý a zahrnuji v něm i jiné obohacení než jen konkrétní kriminální případy. Jednotlivé události tak uvedu co nejstručněji, v odkazech najdete více. Výčet všech případů obohacení, které můžeme zahrnout do kolonky „my to zvládneme“, by vydal na několik knih. A to zde neuvádím případy z jiných zemí, než z Německa. Ti, kdo přišli do Evropy na pozvání Merkelové, totiž zdaleka neobohacovali pouze Německo. Ostatně, také znásilnění dívky na severu Čech Afričanem lze zahrnout do kolonky „wir schaffen das“….

Pozn.: Omlouvám se za nejednotnou úpravu, vzniklou kopírováním ze dvou různých stránek…

NĚMECKO: SYRSKÝ VETŘELEC SE POKUSIL O BOMBOVÝ ÚTOK, MÉDIA SE SNAŽILA UTAJIT JEHO IDENTITU –  V Německu došlo k pokusu o bombový útok, jehož osnovatelem byl syrský vetřelec.

NĚMECKO: ÚDAJNĚ PŘÍKLADNĚ INTEGROVANÝ AFGHÁNEC UTLOUKL V PŘÍTOMNOSTI DÍTĚTE NĚMECKOU EXPŘÍTELKYNI KLADIVEM – V obvinění z vraždy obžaloba předpokládá, že Edris Z. zabil svoji bývalou přítelkyni, aby ji potrestal za oznámení policii. Pachatel přistoupil k mladé matce zezadu a rozbil jí lebku kladivem…

NĚMECKO: “ALLAHU AKBAR!”, ZAÚTOČIL SYRSKÝ VETŘELEC NA POLICISTY – Policisté se na poště se střetli s vysoce agresivním mužem, 34letým Syřanem žijícím v Bad Homburgu…

NĚMECKO: MATKA SE CHYSTALA ZAVRAŽDIT VLASTNÍ DCERU, PROTOŽE SE NECHOVALA JAKO SPRÁVNÁ MUSLIMKA – Heda B. (23 let) žila životním stylem, který byl pro její rodinu z Čečenska příliš západní. Tento postoj mladou ženu nakonec téměř zabil.

NĚMECKO REGISTRUJE 1475 DĚTSKÝCH MANŽELEK CIZINCŮ, Z NICHŽ 361 MÁ 13 A MÉNĚ LET

NĚMECKO: SYRSKÝ VETŘELEC ZAPÁLIL OBCHOD – SVEDL TO NA ISLAMOFOBNÍ XENOFOBY

NĚMECKO: AFGHÁNEC UBODAL MUŽE, SOUD HO OSVOBODIL

NĚMECKO: SYRSKÝ VETŘELEC BODL V TRAMVAJI NĚMCE 9X DO ZAD –  Syrský vetřelec během několika měsíců pobodal dva muže. Jednoho v Riebeckplatzu a druhého v tramvaji v Rennbahnkreuz v Halle (Saale).

ZA HLÍDÁNÍ JEDNOHO ISLÁMSKÉHO RADIKÁLA DÁ NĚMECKO VÍCE NEŽ 5 MILIONŮ EUR Z PENĚZ DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ

NĚMECKO: AFGHÁNEC UBODAL MANŽELKU, ČIN NENÍ KLASIFIKOVÁN JAKO VRAŽDA – Žadatel o azyl je obviněn z toho, že svou ženu popravil tím, že ji v přítomnosti svých dětí několikrát bodl do hrudi….

NĚMECKO: 74,5% PACHATELŮ POULIČNÍCH NEPOKOJŮ MÁ CIZOKRAJNÉ KŘESTNÍ JMÉNO JAKO ALI, MOHAMED, HASSAN, OMAR…

NĚMECKO: “VŠECHNY TADY POBODÁM!”, KŘIČEL VE ŠKOLE DEVATENÁCTILETÝ, 72X TRESTANÝ ARAB

NĚMECKO: AFGHÁNEC UBIL MANŽELKU PŘED OČIMA DĚTÍ, JEJÍ OBLIČEJ BYL ZNETVOŘEN K NEPOZNÁNÍ – Německá policie zatkla osmatřicetiletého afghánského vetřelce pro podezření, že ubil k smrti svou třiatřicetiletou manželku před jejich pěti nezletilými dětmi.

MUSLIMSKÝ VETŘELEC UŠKRTIL SVOJI NĚMECKOU EXPŘÍTELKYNI, PROTOŽE NECHALA JEJICH DÍTĚ POKŘTÍT

AFGHÁNEC UBODAL NĚMECKOU PŘÍTELKYNI, SVĚDKEM BYLO I JEJICH DÍTĚ – DALŠÍ VRAŽDA ZE CTI

NĚMECKO: AFGHÁNCI NAPADLI CESTUJÍCÍ VE VLAKU, ZATÝKAJÍCÍ POLICISTY ZBILI, TŘI Z NICH TĚŽCE ZRANILI

NĚMECKO: AFGHÁNEC BYL PO ZNÁSILNĚNÍ JEDENÁCTILETÉ HOLČIČKY PROPUŠTĚN, ZÁHY TO VYUŽIL K DALŠÍMU ZNÁSILNĚNÍ DÍTĚTE – Zubyr S. (23), který v pátek znásilnil třináctileté dítě v Dortmundu, už několik týdnů předtím zaútočil na jinou dívku a byl obratem propuštěn na svobodu, protože podle informací úřadů „má trvalé bydliště a nehrozí nebezpečí úniku“…

NĚMECKO: AFGHÁNEC UBODAL EXMANŽELKU V AUTOBUSE – VRAŽDA ZE CTI PŘED OČIMA CESTUJÍCÍCH – 37letý afghánský invazista pobodal 27letou ženu v autobuse na Kemptener Strasse.

MÍŘÍ NĚMECKO K OBČANSKÉ VÁLCE A TOTÁLNÍ ISLAMIZACI? MUSLIMOVÉ V DUISBURGU PRÝ JIŽ MAJÍ PŘIPRAVENO 2000 KALAŠNIKOVŮ

MULTIKULTURNĚ OBOHACENÉ NĚMECKO – ….Kolem 23. hodiny vtrhla do klubovny partička deseti migrantů, přičemž se pokusili na slavící dívky sexuálně zaútočit. Slavící slečny se v panice rozprchly. Migranti poté, co se jim nepodařilo dívky multikulturně obohatit tak, jak měli zřejmě od začátku v úmyslu, dívky alespoň okradli o věci, které tam po útěku zanechaly. Tedy děvčata přišla o mobily, kabelky i bundy.

NEJČASTĚJŠÍMI PACHATELI NÁSILNÝCH TRESTNÝCH ČINŮ V NĚMECKU JSOU SYŘANÉ

V NĚMECKU ŽIJE PŘES 1100 DŽIHÁDISTŮ, VĚTŠINOU ČLENŮ ISIS NEBO AL KAJDY

PÁR NĚMECKÝCH DŮCHODCŮ SE MUSEL VYSTĚHOVAT Z BYTU, TEN PŘIPADNE HOSTŮM MERKELOVÉ

NEZAMĚSTNANÍ HOSTÉ MERKELOVÉ STOJÍ NĚMECKÉ DAŇOVÉ POPLATNÍKY PŘES 6 MILIARD EUR ROČNĚ

NĚMECKÉ AZYLOVÉ UBYTOVNY A JEJICH OKOLÍ VYPADAJÍ NÁPADNĚ PODOBNĚ JAKO DOMOVY NAŠICH “NEPŘIZPŮSOBIVÝCH”

BAVORSKO: MUSLIMSKÝ VETŘELEC BRUTÁLNĚ UTLOUKL 92LETOU STAŘENKU – Ve městě Marktredwitz se 17 000 obyvateli zatkla kriminální policie 17letého podezřelého, který zavraždil 92letou ženu. Sedmnáctiletý Iráčan je nyní ve vazbě pro podezření z vraždy.

SOMÁLCI, TERORISTOVI, VYTRÉNOVANÉMU VE VÝROBĚ VÝBUŠNÝCH PÁSŮ, DALI V NĚMECKU AZYL

NĚMCI VZALI DVĚ DĚTI (2 A 3 ROKY) MATCE – KATOLIČCE A DALI JE NA VÝCHOVU DO MUSLIMSKÉ RODINY

MULTIKULTURNÍ BERLÍN: 1600 SEXUÁLNÍCH ÚTOKŮ JEN ZA POSLEDNÍ 4 MĚSÍCE

NOČNÍ VZÁJEMNÉ POTYČKY VETŘELCŮ VE FRANKFURTU PŘEROSTLY V OTEVŘENÉ BOJE PROTI POLICISTŮM (VIDEA)

1,1 MIL. EUR V HOTOVOSTI – TOLIK MĚLI U SEBE DVA MLADÍ MUSLIMŠTÍ INVAZISTÉ V NĚMECKU. PŘÍPRAVA NA DŽIHÁD?

“JE TO VÁLKA” ŘÍKÁ O SITUACI V NĚMECKU POLICISTA, KTERÝ ZASAHOVAL VE STUTTGARTU (VIDEO)

ALLAHU AKBAR! TO NENÍ ISLÁMÁBÁD, ALE BERLÍN! (VIDEO)

ZA VRAŽDU NĚMCE DOSTAL SYRSKÝ VETŘELEC PODMÍNKU (VIDEO VRAŽDY) – Sabri H. byl odsouzen k pouze dvouleté podmínce a 120 hodinám veřejně prospěšných prací. Má se za to, že Sabrímu bylo v době spáchání činu jen 17 let, a tak byl souzen jako mladistvý.

Bývalý šéf maďarské rozvědky varuje Německo, že muslimové připravují občanskou válku 

Německo: Eritrejec vyhrožoval, že podřízne dítě, zatímco křičel “Allahu akbar!” 

Německo: Afghánec podřízl manželku před očima dětí, zasadil jí i dalších 64 bodných a sečných ran – Děti (2, 7, 11) musely všechno sledovat. Afghánec Mohammad H. (63) z Delmenhorstu se v pátek přiznal, že zabil svou ženu Raheleh (28) celkem 64 bodnými a řeznými ranami!!

Německo: “Allahu akbar,” křičel Syřan ve vlaku – vlak musel být zastaven a nádraží vyklizeno 

Německo: Syřan chtěl ubodat svoji sestru, protože mluvila po telefonu s cizím mužem

Německo: Muž arabského vzhledu znásilnil ženu v Řezně – V železničním podchodu  pak byla žena znovu napadena stejným neznámým mužem a sražena na zem. Pachatel na ní provedl sexuální akty, které lze klasifikovat jako znásilnění.

Německo: Tlupa muslimů lovila na ulici, týrala a hromadně znásilňovala ženy – Popadli mladé ženy na ulici, odvlekli je do auta a oběť poté jeden za druhým znásilnili. Mohammed T. (28 – viz titulek) je prý jedním z nejhorších násilníků.

Německo: Většina lidí na seznamu islámských extremistů má německé nebo dvojí občanství

Německo: Maročané a Tunisané na sebe útočili sekerou

Německo: Somálec útočící nožem byl zastřelen policií (video) – Během zatýkání byly proti jednomu z podezřelých použity střelné zbraně. Podezřelý byl vážně zraněn a zemřel v sanitce.

Německo: Syřané, kteří vykrádali bankomaty a měli u sebe výbušniny, byli krátce po zadržení propuštěni

Německo: Cizinec útočil s mačetou, dva muže zranil – skončil na psychiatrii – Policie zatkla podezřelého, který údajně zranil dva muže na různých místech, napadl ovšem nejen tyto muže, ale údajně vyhrožoval i dalším čtyřem lidem.

Německo: Lupiči ukradli 47 tisíc eur, zůstávají bez trestu – Muhamet X a Daniele V, oba nyní 24 let, spáchali brutální útok: před čtyřmi a půl lety zaútočili na kiosek v Quickbornu (okres Pinneberg). Pachatelé vyhrožovali majiteli kiosku Nielsi F. (tehdy 33) pistolí a nastříkali mu pepřový sprej do očí. Také několikrát udeřili majitele obchodu do hlavy zbraní.

Německo: Iráčan ve vlaku sexuálně obtěžoval 4letou holčičku – 20letý muž sexuálně obtěžoval 4leté dítě a sprostě urážel 16letou dívku v regionálním vlaku z Ulmu do Erbachu.

Německo: Turek znásilnil ženu a ukousl jí kus ucha

Německo: Správce hřbitova byl zbit muslimy, protože jim nedovolil jezdit po hřbitově autem

Německo: Muslimům se naštěstí nepodařilo dokonat hromadné znásilnění – 13. srpna kolem 00:30 byla na ulici Dortmunder Straße ve Wittenu napadena mladá chodkyně…

Německo: Afghánec sexuálně zneužil 11 a 13letou dívku, dostal podmínku – Khodai R. přišel do Německa z Afghánistánu v roce 2015 ve věku 23 let – jako “osoba hledající ochranu”.

Německo: Pákistánec osahával děti, pak v kempu znásilnil 11letého chlapce – Muž údajně osahával děti, opakovaně obtěžoval ženy a dívky. Nakonec popadl chlapce (11) – a znásilnil ho.

Německo: Černoch znásilnil 23letou ženu na záchodě – 10.06.2021 došlo v baru v Beilstraße v okrese Jungbusch v Mannheimu k sexuálnímu napadení 23leté ženy…

Německo: Muž s nožem napadal řidiče a kradl jim auta, jimiž pak boural další

Německo: Syřan pobodal transvestitu – Obviněný sice odmítá sdělit důvod útoku, je však možné, že se za vztah s transvestitou styděl, což by znamenalo, že se jednalo o pokus o vraždu ze cti…

Německo: Afghánci zavraždili svoji sestru, protože žila západním stylem života – Berlínem otřásá vražda! Dva bratři (22, 25) z Afghánistánu údajně brutálně zavraždili svou sestru (34) kvůli západnímu způsobu života, jak sdělilo státní zastupitelství v Berlíně.

Německo: Čtrnáctiletou dceru nadšené vítačky znásilnili dva syrští vetřelci, dostali podmínku – Annice bylo 14 let, když ji v létě 2016 znásilnili dva Syřané. Mladiství pachatelé vyvázli s podmíněným trestem. Dokonce i dnes, pět let po zločinu, obě trpí – a matka říká: “Chci, aby moje dcera znovu žila.”

Německo: Afričan znásilnil mladou ženu na chodbě činžovního domu – Po znásilnění v sobotu ráno (31. července) v centru Kolína nad Rýnem policisté dočasně zatkli 26letého muže několik hodin po tomto incidentu. Je obviněn ze znásilnění mladé ženy, k němuž došlo kolem 7:30 ráno na chodbě činžovního domu na Bismarckstraße, kde žena bydlí..

Německo: Dva Arabové oloupili a znásilnili dvě babičky ve věku 72 a 93 let – Dva mladíci (24, 17) jsou podle státního zástupce od pátku souzeni u krajského soudu v Brémách za těžké zneužívání a okrádání důchodkyně (72). Neuvěřitelné: Mladší muž ji poté údajně svlékl a pokusil se ji znásilnit.

Německo: 18letá dívka byla hromadně znásilněna a zbita třemi muži – V sobotu večer byla 18letá žena zřejmě vlákána do bytu v jižní části Leera, několikrát zbita a znásilněna třemi muži (18, 20, 21).

Německo: Terorista z ISIS byl za 26 pokusů o vraždu odsouzen k psychologické forenzní léčbě a taneční terapii

Německo: Údajně psychicky nemocný Afričan uřízl bezdomovci hlavu – Ke krvavému činu došlo v útulku pro bezdomovce v Regenu v Bavorském lese! Podle informací deníku BILD “duševně nemocný” muž (21) usekl nožem hlavu spolubydlícímu (†52).

Německo: Hosté Merkelové a cikáni rabovali v oblasti postižené ničivými povodněmi

Německo: Libyjec zranil na mostě tři kolemjdoucí střepem z láhve, jeden je v ohrožení života – Mnichovské policii se podařilo zatknout muže, který v noci 20. června zranil na Reichenbachově mostě tři lidi, z nichž jeden má život ohrožující zranění, další dva byli zraněni lehce.

Německo: Turek znásilnil jedenáctiletou dívku – Od středy stojí před soudem za sexuální zneužívání u okresního soudu v Drážďanech, protože navzdory tomu, že mu bylo 26 let, předstíral, že je teenager a znásilnil dítě!

Turek zavraždil 76 bodnými ranami svoji těhotnou německou expřítelkyni, téměř jí uřízl i hlavu

Německo: Údajně psychicky nemocný muž honil kolemjdoucí se sekyrou, policistka ho postřelila – 33letý muž vyzbrojený sekerou ohrožoval kolemjdoucí a poškodil auta ve Weißenhäuser Strand. Když muž přistoupil k přivolané policistce se zvednutou sekerou, vytáhla zbraň a vystřelila.

Německo: “Allahu akbar!” – Afghánec řádil s nožem – jeden mrtvý a jeden zraněný – Při brutálním útoku nožem v azylovém zařízení byl zavražděn 35letý muž. Pachatel, kterým byl Afghánec, prý krátce před zločinem křičel “Alláhu Akbar”.

Německo: Turek zastřelil exmanželku a jejího bratra

Německo: Turci terorizují hosty koupaliště

Německo – vražda ze cti: Žena byla zmasakrována, Syřan se u soudu dovolával práva šaría

Německo: Skupina Turků pobodala mladého Němce před jeho přítelkyní – Po provokaci následovaly potyčky, během nichž byl 22letý muž zraněn nožem.

Německo: Afghánec zavraždil manželku před očima dětí, protože se nevhodně oblékala

Německo: Tunisan má za sebou desítky majetkových i násilných trestných činů, přesto zůstává na svobodě

Mohamed brutálně znásilnil německou matku dvou dětí, zůstal na svobodě – V září 2019 Syřan Mohammed B. znásilnil matku dvou dětí za supermarketem REWE. O rok později byl krajským soudem v Bonnu odsouzen ke třem letům a deseti měsícům vězení. Dosud však nebyl ve vězení ani den, protože se jeho obhájce odvolal.

Turek zabil 27 ranami nožem německou matku dvou malých dětí – Cenk D. byl celý od krve a seděl před domem své bývalé přítelkyně. V březnu zákeřně zavraždil Biancu G. (27), s níž má dvě děti. Ženu ubodal 27 bodnými ranami.

Německo: Syřan dostal za uložení bomby do vlaku podmínku – V říjnu loňského roku umístil syrský vetřelec do regionálního vlaku podomácku vyrobené výbušné zařízení. Teď byl vynesen rozsudek.

Německo: Žadatel o azyl pobodal ženu a dvouletou dívku, obě pak upálil – Při útoku v neděli večer zemřela 31letá žena a její dvouleté dítě. Pachatel a oběti se prý podle policie znali.

Německo: Dva Arabové se vloupali do domu v Cölbe, při potyčce bodli majitele nožem do hlavy – Dva mladíci jsou podezřelí, že se v úterý 18. května kolem 18:15 vloupali do suterénu rodinného domu v Cölbe a ukradli tam cennosti. 18letý marocký státní příslušník a 17letý alžírský státní příslušník byli majitelem domu zadržováni na místě.

Německo: Další psychicky nemocný muslim – tentokrát přepadl a těžce zranil 80letého důchodce

Německo: Muslim zavraždil přítele své sestry, protože byl křesťan – V případě  vraždy ze cti 25letého muže na parkovišti v Salzgitteru krajský soud v Braunschweigu rozhodl ve druhém procesu, že pachatel se dopustil zvlášť závažného trestného činu.

Německo: Afghánec se pokusil strčit 12letou dívku pod vlak

Německo: Afričan kousl člena železniční ochranky do hlavy, druhého těžce zranil, přesto zůstal na svobodě

Německo: Eritrejec pobodal dva lidi, vadilo mu hlučné malé dítě – V pátek kolem 20.hodiny došlo v bytovém domě v ulici Im Kamp k útoku, při kterém byli těžce zraněni dva lidé.

Německo: Muslim zavraždil svoji ženu, protože se s ním chtěla rozejít

Německo: Muslim napadl na ulici dvě cizí ženy a brutálně je zbil, obě skončily v nemocnici

Německo: Mohamedáni kradou v noci jehňata na halal porážky (foto)

Také Německo má problémy s krutou nigerijskou mafií; neváhala rozsekat vzpurnou prostitutku na kusy

Německo: Syřan ubodal manželku před očima tří malých dětí – 3. listopadu 2020 zabil řidič rozvážky pizzy svou ženu Nuhu († 20) z obvyklých motivů. Děti, které spolu měli (dvě dívky, jeden chlapec), se staly svědky hrůzného činu.

Německo: Tunisan ubil svou ženu, matku dvouletého dítěte

Německo: Muslimové začínají cíleně útočit na “žluté”, média se to snaží zamlčet

Německo: Muslimka zavraždila svého čtyřletého syna, hodila ho z mostu do řeky – . Matka údajně zabila svého čtyřletého syna: Úmyslně ho shodila z mostu do řeky Wümme v Rotenburgu, jak řekla v úterý prokurátorka Pia Geislerová na začátku procesu u krajského soudu ve Verdenu. Dítě se utopilo v řece.

Německo: Muslimka falešně obvinila zaměstnance školky ze znásilnění její dcery, ten nyní čelí výhružkám smrtí

Německo: Afričan zvládl spáchat 15 trestných činů během 48 hodin – Ilegální vetřelec z Eritreje držel policii ve Fuldě přes víkend ve střehu kvůli sérii zločinů. Jedenadvacetiletý muž byl v neděli spatřen bez jízdenky ve vlaku z Frankfurtu nad Mohanem. Choval se agresivně k personálu vlaku a nakonec se zamkl na záchodě.

Německo: Afgánec byl odsouzen za sexuální napadení dětí – . V parku byly dvě 13leté děti napadeny, osahávány a dokonce líbány Karimem H. (22). Již v minulosti usvědčený sexuální delikvent nyní stanul před okresním soudem.

Německo: Dva muži tmavé pleti přepadli maminku s kočárkem, půlroční miminko těžce zranili – Když se bránila, jeden z nich ženu kopl a lehce ji zranil. Ten druhý úmyslně převrhl kočárek. Šestiměsíční dítě z něj vypadlo na zem a bylo vážně zraněno.

Německo: Manželka teroristy z ISIS je u soudu za braní otrokyň a utýrání holčičky k smrti

Německo: 11 muslimských vetřelců je souzeno za hromadná znásilnění – Znásilnění, kdy muslimský gang odtáhl dívku do křoví u diskotéky, se zúčastnilo všech jedenáct obviněných…..

Německo: syrský vetřelec bodl učitele nožem do hlavy – Včera odpoledne došlo v jazykové škole v Möllnu k pokusu o vraždu učitele (44 let). Podezřelý je 32letý Syřan, který údajně v minulosti chodil do této školy…

Německo: 12letý muslim ubodal na příkaz otce 16letou sestru, protože nežila jako muslimka

Německo: 34 bodných ran – další vražda ze cti

Německo: Dva Maročané umučili muže k smrti – Dva muži ve věku 28 a 29 let z Maroka svázali a zmasakrovali 45letého muže ve svém pokoji v městské ubytovně v Lohmaru, kde ho v červenci 2020 několik hodin soustavně mučili.

Německo: Čtrnáctiletý Turek ubodal k smrti spolužáka

Německo: Mohamedáni napadli řidiče, který je vyrušil při pouliční modlitbě

Německo: Syrský vetřelec zavraždil dva pacienty psychiatrické léčebny – Podle prvotních policejních zjištění mladý muž zabil 54letého muže tak, že ho uškrtil. Další 56letý pacient byl na oddělení pachatelem tak těžce zraněn, že později zemřel v nemocnici.

Německo: 13letá dívka byla 40 minut znásilňována ve vlaku – Když mladá dívka seděla ve vlaku, přidal se k ní neznámý muž ze skupiny. Během jízdy vlakem se dívka stala obětí znásilnění.

Německo: Iráčan napadl řidiče sekáčkem, usekl mu ucho

Německo: Irácký vetřelec utloukl lahví homosexuála – Podle obžaloby zabil 7. července 2020 Iráčan Husam A. (33) studenta lingvistiky Gabriela V. (†35) v jeho bytě ve čtvrti Neckarstadt v Mannheimu, protože ho student nechtěl nechat u sebe doma přenocovat.

Německo: Dva Severoafričané okradli epileptika při záchvatu

Afghánec ubodal svoji německou manželku před očima dítěte – Tatjana S. (†20) byla sama téměř dítě, když se v roce 2015 setkala s afghánským umývačem nádobí Shaeiqem S. (28). O pět let později ji bezohledný muslim bodl před jejich osmiměsíční dcerou u jejich bistra v Plattlingu (Bavorsko)!

Německo: Afghánec ubodal na balkóně manželku, ta si vlastní vraždu nahrála

Německo: Turek pobodal muže jen proto, že venku viděl jeho sestru bez šátku

Arab záměrně přejel autem svoji německou manželku – další vražda ze cti – Svoji německou ženu (40 let) údajně zavraždil z nenávisti a pomsty. Úmyslně ji zabil SUV, přičemž ji přejel rychlostí alespoň 70 km/h!

Německo: Arab ubodal devatenáctiletou dívku – V případě zavražděné devatenáctileté Jany D. vydal včera okresní soud v Lüneburgu zatykač za vraždu na přítele oběti, Farese A…

Německo: Afghánci se porvali na nože – jeden mrtvý

Německo: Afghánec ubodal chlapce, protože si myslel, že natáčel jeho kamaráda na mobil – Milo P. byl zákeřně a bezdůvodně popraven. Za bílého dne se zakrvácený zhroutil k zemi na ulici Herzog-Wilhelm-Straße, v centru Mnichova.

Německo: Muslim zavraždil 60 bodnými ranami těhotnou expartnerku, pak ji zahrabal pod listí

Německo: Syřan si najal své krajany, aby zbili jeho těhotnou přítelkyni a ona tak potratila

Turek zavraždil a upálil svoji německou přítelkyni, její tělo pohodil na polní cestě – Tělo Silvie B. leželo na polní cestě (viz titul. obr.). Němka byla zastřelená a spálená. Její přítel, Mehmet B., tureckého původu, byl za vraždu vzat do vazby.

Německo: Afghánec ubil manželku kriketovou pálkou

Německo: Maročan upálil svého spícího tříletého syna – Marocký vetřelec (34 let), který v květnu nejprve přiškrtil a pak upálil svého syna (3 roky), byl odsouzen k doživotnímu vězení u okresního soudu v Siegenu.

Německo: Iráčan ubodal manželku -další vražda ze cti

Německo: Syrský vetřelec znásilnil několik holčiček – Holčičku vlákal 21letý muž minulou středu (8.12.) do bytu, kde ji znásilnil. Ansbachské oddělení pro vyšetřování trestné činnosti nyní apeluje na veřejnost a hledá další údajné oběti. 15. prosince 2020 byla další dívka na cestě ze školy v Ansbachu. Pod záminkou byla vlákána do bytu 21letým syrským pedofilem. V bytě byla vážně sexuálně napadena…

Německo: Afghánec ubodal manželku před očima pěti dětí

Německo: Iráčan postřelil sestru své přítelkyně

Německo: Afghánec způsobil krveprolití, protože se s ním chtěla žena rozvést

Zločinné muslimské klany stále více ovládají Německo

Německo: Eritrejec je souzen za tři pokusy o zabití –  Muž z Eritreje dostal doslova amok, když zaútočil s nožem v Gorbitzu.

Německo: Iráčan se pokusil znásilnit pastorku – Okresní soud v Mühlhausenu odsoudil 24letého muže ke dvěma a půl letům vězení za pokus o znásilnění pastorky v Eichsfeldu.

Německo: Afghánec ubodal ženu, tělo schoval pod dětskou postýlku

Německo: Další vražda ze cti rukou syrského hosta Merkelové

Německo: Arab dostal za vraždu hasiče pouze 4,5 roku vězení – Augsburský krajský soud odsoudil nezletilce arabského původu do vězení za zabití návštěvníka vánočního trhu. Soudci považovali za prokázané, že 17letý Halid S., který je německým, tureckým a libanonským občanem, zabil muže údery a zranil jeho společníka.

Muslimové plánovali útok na synagogu v německém Hagenu v momentě, kdy bude přeplněná

Cizinec vtáhl mladou Němku do křoví a znásilnil ji

Brutální střety mezi Araby a černochy dělají německé město nebezpečným

Hamburk: Šest závažných útoků nožem za tři dny

Němce, která byla hromadně znásilněna třemi muslimy, bylo teprve 16 let, pachatelé byli po výslechu propuštěni

V Severním Porýní-Vestfálsku má 24 registrovaných islámských radikálů zbrojní průkaz

Za žhářství a pojistný podvod byl zatčen muslimský kamarád Merkelové

Spolkový kriminální úřad odstraňuje ze statistik údaje o německých obětech hostů Merkelové

Somálci, který v Německu zavraždil 3 ženy a další pobodal, zajistil Würzburg nejlepšího právníka – Justice města Würzburg jmenovala nejlepšího obhájce ve Würzburgu, právníka Dr. Hanse-Jochena Schrepfera, obhájcem somálského trojnásobného vraha.

V Berlíně se razantně zvýšil počet útoků na homosexuály

Dortmund: Severoafričan zastřelil mladého Poláka

Multikulturní čtvrť Kolína nad Rýnem sužuje nebývalá invaze potkanů, lákají je odpadky, které místní vyhazují z oken

Německé město Kassel a okolí – bašta islámských radikálů

Hizb ut Tahrir – skupina nebezpečnější než ISIS – vyšla do ulic Hamburku (video)

Berlín: Pět Afričanů hromadně znásilnilo sedmnáctiletou dívku – V Berlíně se musí u soudu zodpovídat pět mladých Afričanů. Jsou podezřelí ze znásilnění 17leté dívky, k němuž došlo v noci z 26. na 27. října 2019.

Množí se útoky na synagogy a další židovské objekty v Německu, německý veřejnoprávní novinář vyzývá: “Ať zemřou všichni přátelé Židů”

Somálští piráti přepadávali lodě, loupili a vraždili, nyní si v klidu žijí v Německu na dávkách – V říjnu 2012 odsoudil krajský soud v Hamburku deset Somálců k trestům odnětí svobody na dva až sedm let za útoky na námořní dopravu a vydírání. Již v roce 2015 však byli afričtí piráti opět na svobodě. Ve vězení, které je v Německu na somálské poměry jako odpočinkové sanatorium, tak nakonec strávili jen 3 roky…

Muslimové kopali do těhotné Němky, aby potratila

V Německu stanul před soudem bratr vysoko postaveného člena ISIS

Dva pachatelé “jižního vzhledu” brutálně napadli a zranili patnáctiletou Němku

Berlín: Členové arabského zločinného klanu přepadli dodávku, převážející peníze

Osnabrück – německé město, kde džihádisté trénují na svatou válku

Vláda Merkelové vyplatila miliony eur covidové pomoci i islámským extremistům

Kolín nad Rýnem: Více než pětina “sirotků bez doprovodu” zmizela neznámo kam

Afričtí vetřelci zahradili vjezd do německého města kvůli poruše vytápění

V Německu a Dánsku zatkli 14 džihádistů, kteří chystali bombové útoky – Německé a dánské úřady ve čtvrtek (11. února) oznámily, že zatkly 14 lidí kvůli údajným útokům, včetně tří syrských bratrů, obviněných z plánování útoku pomocí několika kilogramů výbušných chemikálií.

Teroristický pár inkasoval na dávkách během pár měsíců 60 tisíc eur – Pár ve věku 28 a 29 let je obviněn z financování terorismu, přípravy závažného násilného činu ohrožujícího stát a z podvodu.

Od roku 2015 došlo v Německu k více než 3000 případům islámského teroru

Obušky, nože, mačety – přistěhovalecká mládež v ulicích Mannheimu

Násilný Afričan se u soudu hájil tím, že netušil, že v Německu nemůže jen tak znásilňovat – “Okresní soud v Ambergu neměl tak otřesný případ po mnoho let,” informovaly místní noviny o procesu s Bakem C., černým Afričanem z Mali.

Šílené!! Majitel obchodu, který přistihl Mohameda při krádeži, musí zaplatit 2 tisíce eur za to, že vetřelci způsobil újmu

Německá poslankyně žaluje Merkelovou za to, že do země importovala násilný islám

Merkelová povolila islámskému teroristovi pobyt v Německu

Podívejte se, jak muslimové v Německu trénují vraždy policistů

V Německu mají více než 120 muslimů, kteří jsou připraveni kdykoli zaútočit

“Nenávidíme vás a hodláme vás islamizovat,” přiznávají muslimové v Německu

Video extra pro sluníčkáře – mohamedáni napadli v Německu domnělého transsexuála

Sindelfingen – první německé město, kde jsou Němci menšinou

Muslimští žáci v Berlíně veřejně schvalují stětí francouzského učitele

 

A je toho samozřejmě mnohem víc…

Takže na rozloučenou končící Merkelové vzkazují:

Sie haben es geschafft, nicht nur Deutschland, sondern ganz Europa zu zerstören!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se, jak skvěle to Merkelová „zvládla“…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout