Německo: Afgánec byl odsouzen za sexuální napadení dětí

Německo: Afgánec byl odsouzen za sexuální napadení dětí

Už lžiprorok Mohamed byl jasným pedofilem. Přímo v koránu se píše, že svoji ženu Ajšu pojal za manželku v době, když jí bylo 6 let a jemu 52. Jen o tři roky později, tedy když bylo Ajše 9 let a Mohamedovi 55, začal manželství „konzumovat“ se vším všudy. To trvalo dalších 9 let až do Mohamedovy smrti.

Dětské nevěsty tak nejsou v zemích, kde se běžně dodržuje právo šaría, vůbec nic neobvyklého. Nevěsty v poměrně nízkém věku jsou ovšem akceptovány i ve většině západních zemí a vše směřuje i k tomu, aby byla časem pedofilie legalizována.

Nicméně v případě, o němž budu psát tentokrát, je napadeným dětem 13 let, což je v islámu považováno za věk dospělý. Muslim totiž oficiálně dospívá ve 12 letech a – samozřejmě po vzoru Mohameda – dívky bývají uznány dospělými často i mnohem dříve. Jak dlouho potrvá, než se Evropa podřídí i těmto pravidlům?

Pro děti to musel být šok. V parku byly dvě 13leté děti  napadeny, osahávány a dokonce líbány Karimem H. (22). Již v minulosti usvědčený sexuální delikvent nyní stanul před okresním soudem. K soudu se ho podařilo dostat rychle i proto, že děti pomohly pachatele rychle chytit.

Podle obžaloby si muž afghánského původu v prosinci 2020 přisedl na lavičku k dětem, které mu byly zcela neznámé. K incidentu došlo v Lidovém parku Heinrich-Greif-Straße v Drážďanech.

Muž řekl, že chce vidět, co má dívka na sobě, a začal z ní sundávat oblečení a osahával jí hýždě.

Děti okamžitě utekly, ale Karim je pronásledoval. Když je dohonil, popadl chlapce, políbil ho, sáhl mu do kalhot a nabídl 160 eur za další polibek. Chlapec se mu vysmekl a utíkal za kamarádkou.

Děti nakonec chlípníkovi utekly a zavolaly policii. „Děti byly schopny poskytnout podrobný popis,“ řekl detektiv, který nejprve mluvil s oběťmi a pak se šel se svým kolegou podívat na místo činu.

„Když jsme dorazili, okamžitě jsme ho poznali z popisu. Černá čepice, bílá bunda Lacoste, černé boty, taška Gucci a lesklé zlaté hodinky. Okamžitě jsme ho zajistili.“

A zatímco policistka volala další policejní auto, Karim na ni zaútočil a pokusil se utéct. Ale policistka ho pronásledovala až do Räcknitzhöhe. Pak mu nejspíš došel dech….

Od té doby je Karim H. za mřížemi. Má již záznam v trestním rejstříku za drogové a sexuální delikty, nyní měl „na krku“ obvinění z napadení dvou nezletilých dětí a také se musel zodpovídat za to, že podal drogy 17leté dívce.

Konečným verdiktem byly dva roky vězení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Afgánec byl odsouzen za sexuální napadení dětí

  1. Dle Evropských kritérií jde o pedofila, i u jejich proroka. Když to vyřkla Rakušanka na přednášce, byla i EU soudem odsouzena k pokutě. Tak i ty pouhé 2 roky onomu zločinci ukazuje na to, že soudy v EU zemích jsou silně pod vlivem Mohmeda a šarie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout