Německo: Turek znásilnil jedenáctiletou dívku

Německo: Turek znásilnil jedenáctiletou dívku

Podle pravidel šaría by už byla tato dívka plnoletá. Jedenáctileté nevěsty ostatně nejsou v muslimských zemích nic až tak neobvyklého. Ovšem zde se ještě zřejmě jednalo o Němku, tedy dívku káfirskou. Pak je znásilnění zcela podle pravidel Koránu.

Abdullah A. je Kurd, který je držitelem tureckého pasu. Od středy stojí před soudem za sexuální zneužívání u okresního soudu v Drážďanech, protože navzdory tomu, že mu bylo 26 let, předstíral, že je teenager a znásilnil dítě!

Vrchní státní zástupkyně Ulrike Markus (54) prohlásila: “Obviněný poslal dítěti zprávu na internetu přes WhatsApp a Snapchat a lichotil jí. Řekla mu, že jí je 13, on předstíral, že je mu 16.” Ve skutečnosti bylo dívce pouhých 11 let.

Na prvním setkání Abdullah A. údajně vylákal dívku do svého bytu a donutil ji k pohlavnímu styku. “Přestože si dítě několikrát stěžovalo na bolest, odpověděl, že je to normální,” uvedla obžaloba.

Matka dítěte zjistila, co se stalo, a podala trestní oznámení. Soud nabídl Abdullahovi A. snížený trest, pokud se plně přizná a dítě nebude muset u soudu svědčit. Dosud tak neučinil, soud proto bude pokračovat.

Dostane Abdulah podmínku nebo bude seznán psychicky nemocným??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Turek znásilnil jedenáctiletou dívku

  1. Vrie vo mne krv keď čítam takéto zverstvá, a nerozumiem pasivite OCTK, to akože čakajú keď sa ľudia naserú? ale potom aj oni budú v hladáčiku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.