Německo: Další psychicky nemocný muslim – tentokrát přepadl a těžce zranil 80letého důchodce

Německo: Další psychicky nemocný muslim – tentokrát přepadl a těžce zranil 80letého důchodce

Co tak začít stavět psychiatrické léčebny v areálech mešit? Myslím, že v evropských zemích by se to vyplatilo, neboť v posledních letech až neuvěřitelným způsobem narůstají počty psychicky nemocných muslimů. Zejména v Německu, Francii a Švédsku už jich musí být plné léčebny. Nestál by podobný počin za zamyšlení?

U muslimských pachatelů násilných trestných činů tak můžete počítat s tím, že s vysokou pravděpodobností budou seznáni psychicky nemocnými. Obzvlášť pak v případě, kdy dotyčný útočil v některé z uvedených zemí. Nejinak tomu bylo v teprve 2 dny starém případě, který se odehrál v německém Mülheimu.

K útoku došlo v pátek 21.5. v 8.25 hodin, kdy muž zaútočil na osmdesátiletého důchodce na ulici, zbil ho a pak se snažil utéct. Když podezřelý muže pustil a utíkal, svědek útoku zavolal na tísňovou linku a začal útočníka pronásledovat na kole, aby policii poskytl aktuální místo pobytu. Podezřelý byl zatčen o chvíli později poblíž hlavního vlakového nádraží. Šestatřicetiletý podezřelý je libanonský občan a žije v Mülheimu an der Ruhr.

Mezitím se o 80letého muže, který byl při útoku vážně zraněn, postaral lékař záchranné služby. Muž byl převezen do nemocnice.

Byla zřízena komise pro vyšetřování pokusu o vraždu, která hledá další svědky. Cestující tramvají, jejíž trať vede paralelně s cyklostezkou a cestou pro pěší, mohli něco důležitého vidět.

Pozadí zločinu je stále nejasné. V posledních týdnech se podezřelý několikrát objevil u policie, mimo jiné kvůli nebezpečnému ublížení na zdraví a vyhrožování.

Jak dnes informuje WAZ, 80letý muž utrpěl vážná zranění obličeje a je nutná operace. Šestatřicetiletý muž byl v sobotu předveden před soudce. Kvůli duševní nemoci nařídil soudce jeho dočasné ubytování v psychiatrické léčebně.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Další psychicky nemocný muslim – tentokrát přepadl a těžce zranil 80letého důchodce

  1. Běžný člověk obyčejně moc šancí nemá proti zkušený i vycvičeným bojovníkům. Jak již to někdi kdysi řekl „Bůh učinil lidi silnými i slabými, až Samuel Colt je učinil sobě rovnými“ .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout