Hackeři prolomili servery společností Pfizer, Moderna a spol. a nalezli zajímavé dokumenty

Hackeři prolomili servery společností Pfizer, Moderna a spol. a nalezli zajímavé dokumenty

Od samého začátku největšího podvodu v dějinách lidstva je patrné nejen neustálé lhaní, manipulace a mlžení, ale i zatajování nepříjemných skutečností. Jak jistě víte, tak například velmi nevýhodné smlouvy firem jako Pfizer s jednotlivými zeměmi – či v případě EU blokem zemí – jsou utajené a začerněné. Vše kolem těchto globálních firem se drží v tajnosti a pro jistotu se nepřipomíná ani jejich minulost, která ukazuje, že mnohdy se tito globální hráči neštítili doslova jít přes mrtvoly jen pro docílení tučných zisků.

Hackerům se pravděpodobně podařilo zachytit data o vakcínách proti covidu velkých farmaceutických společností. Tato data měla být držena pod pokličkou, i když již došlo k soudním sporům proti americkému Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv s tím, že by měly být požadované údaje konečně zveřejněny. S dokumenty, které jsou nyní zveřejněny, může každý získat představu o hlavních aktérech „hry“ a také zjistíte, že některé zajímavé detaily, které byly dříve pokládány za konspirace, byly také potvrzeny.

Například analýzy již dlouho ukazují, že některé šarže vakcín mají ve srovnání s jinými šaržemi zvýšené vedlejší účinky a úmrtí. Důvody jsou stále nejasné. Nyní však můžete zkontrolovat čísla šarží sami na webových stránkách www.howbad.info, kde jsou k dispozici dotyčné dokumenty. Údaje také zahrnují počet úmrtí a závažné nežádoucí účinky spojené s každým číslem šarže a také umožňují srovnání s ostatními. Je děsivé, že v některých případech se úmrtnost po očkování nebo šance na závažné nežádoucí účinky zvyšuje až 50krát.

Stránka je zaměřena na lékaře a zdravotní sestry, kteří mají při rozhodování o podání vakcíny zohlednit shromážděné a publikované údaje o poškození a úmrtí jednotlivých šarží vakcín. Chtějí také oslovit veřejnost a povzbudit ji, aby tyto informace bez předsudků kontrolovala, a tak měla kromě neustálé propagandy mainstreamových médií i další zdroj informací, abyste se jako zodpovědní občané mohli vědomě a dostatečně informovaně rozhodnout, zda souhlasit s očkováním proti covidu.

Podobně by se zaměstnavatelé měli na tyto informace blíže podívat, než budou vyžadovat očkování zaměstnanců.

Data například ukazují, že vedlejší účinky byly mnohonásobně silnější po druhé injekci než po první injekci Pfizeru. Jak se chová po třetí nebo dokonce čtvrté injekci, lze jen hádat, ale sotva to bude lepší. Takže pokud jste již museli bojovat se silnějšími vedlejšími účinky během prvních „očkování“, měli byste pečlivě přemýšlet o dalších očkováních.

Konkrétní data najdete pod tímto odkazem:  incremental

Dokumenty také obsahují údaje z úniků Pfizeru o vedlejších účincích rozdělených podle pohlaví. Další dokument (str. 16) se zabývá podrobnostmi o závažných nežádoucích účincích. Anafylaktické reakce, myokarditida a srdeční problémy, trombóza atd. jsou v procentuálním vyjádření významně častější než statistická pravděpodobnost úmrtí na covid. A nemělo by se zapomínat, že údaje se týkají pouze případů, ke kterým došlo v období 90 dnů po zpřístupnění vakcíny, a že se jedná pouze o ty, které byly hlášeny přímo společnosti Pfizer. Počet nehlášených případů bude proto pravděpodobně mnohem vyšší.

Konkrétní data najdete pod těmito odkazy:

effects_of_covid_vaccine

gender

pfizerleak

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 87 Průměrně: 4.6]

8 thoughts on “Hackeři prolomili servery společností Pfizer, Moderna a spol. a nalezli zajímavé dokumenty

  1. No,o pravidla nejde,ale dostat Nováka na kolena.
    Všichni odpovědní za marsmus kovidová historie patří před soud,kde bych si představil tresty 20 let a více,ani doživotí není přísný trest !

    1. To myslíte vážně? 20 let za tolik mrtvých notabene pro zisky? Trest smrti, zabavení majetku a to nekompromisně, protože pokud půjde jen o DEMOkratické tresty tak se může opakovat podobný podvod na lidech s mnohem horšími následky, i když v podstatě ani nyní nevíme jak to vše u tečkovaných dopadne, Toto je dlouhodobé a prozatím legální vraždění lidí. Hitler byl jak se ukazuje, proti novodobým vrahům pouhý břídil.

  2. V podstatě zde vidíte, že se dá beztrestně vraždit, když se to pojmenuje jinak, například „očkování proti covidu“, „válka“ nebo „mírové sbory“. Pokusy o vyhlazení lidstva nebo alespoň redukci počtu obyvatel, se provádí od vynálezu mikroskopu. Teď ovšem věda nabízí nové možnosti, bez možnosti odhalení. Kdyby něco přeci jen uniklo, což se právě děje, strůjci genocidy mohou být v klidu. Soudy, mainstream a dochtoři, jim půjdou vždycky na ruku. Mají rodiny a jsou dobře zaplacení. A konečně, ovce nikdy neuvěří takové konspiraci. Věří vždycky radši lžím. Pravdu nesnáší, bojí se jí a vztekají se, když jim jí vomlátíte vo čumák. ;o)

    1. Hlavní otázka zní, PROČ by se měl člověk očkovat „proti“ neexistující nemoci. Tohle fakt dělají jen bezmozci, kteří slepě věří politikům a felčarům. Jako kdyby kolem sebe neviděli spousty příkladů, že právě tyhle profese často sprostě lžou.

  3. Řešením by bylo odchytat všechny kdo se na tom podíleli a až do 3. kolena je vakcinovat rovnou čtyřmi dávkami ať mají jistotu, že jsou „chráněni“. Bylo by to přece pro jejich dobro..

  4. Dneska už na základě informací kdejaký blb ví, co to svinstvo do lidí prali a v USA už to začíná znovu. Mimochodem, vzpomínáte na Hořejšího, Maďara, Flegra, či Kubka? Jak dehonestovali Soňu Pekovou či profesora Berana? A ten prolhaný šmejd Kubek ještě dostal mimořádnou odměnu!!! V současné době je ten zmetek zalezlý a zatím drží tlamu. Proboha, nechápu, jak si felčaři mohli takovou zrůdu zvolit do čela komory? Teď se vše svádí na Babiše, kterého stokrát nemusím, ale on jako laik přece věřil odborným poradcům a kdyby nic neudělal, tak by ho zase vinili, že nic neudělal. Vinni jsou všichni ti, kteří museli vědět, že tady něco nehraje a přesto to svinstvo doporučovali. Utajované smlouvy a téměř žádné vypovídající testy na lidech. Prymula a jeho firma se docela slušně nabalili. A nejen Prymula. Celá moje rodina odolala a našlo se dokonce i pár normálních hospodských, kteří na nějakou tečku kašlali a mohli jsme se v restauracích v pohodě najíst. Dokonce mám dobrou zkušenost s benevolentními policisty při jízdě z okresu do okresu. Je mezi námi spousta normálních s slušných lidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout