Německo: Dva Arabové oloupili a znásilnili dvě babičky ve věku 72 a 93 let

Německo: Dva Arabové oloupili a znásilnili dvě babičky ve věku 72 a 93 let

V obohacovaném Německu není před hosty Merkelové v bezpečí prakticky nikdo. Muslimové ze zemí, kde vidí jen zahalené ženy, nejsou nikterak vybíraví. Ostatně, už jste si zde mohli přečíst o nejednom znásilnění často i velmi starých žen, kterým nechybí mnoho do stovky.  Tedy onu výzvu z Koránu, která muslimy nabádá ke znásilňování nemuslimek, které jsou považovány za sexuální otrokyně, berou doslovně a nijak ji neomezují věkem.

Jak může člověk udělat něco takového bezbranné a křehké seniorce?

Dva mladíci (24, 17) jsou podle státního zástupce od pátku souzeni u krajského soudu v Brémách za těžké zneužívání a okrádání důchodkyně (72). Neuvěřitelné: Mladší muž ji poté údajně svlékl a pokusil se ji znásilnit.

Údajně to nebylo poprvé: s dalším komplicem napadl a znásilnil seniorku (93) stejným způsobem o dva měsíce dříve. Podle obžaloby 17letý muslim (viz titulní obr.) při přepadení také svlékl a sexuálně zneužil tuto starší ženu!

Na lavici obžalovaných stanuli: Aberrahmane M. (24) z Tuniska a Mestafa B. (17) z Alžírska. Státní zástupce celý incident popsal: „13. února zazvonili na zvonek domu 72leté ženy na Osterlinger Straße ve čtvrti Walle v Brémách a shodili ji na zem. Svázali ji, do úst nasadili roubík, zbili ji a zkopali.“

Pachatelé ženu odvlekli do sklepa a v jejím domě ukradli asi 70 šperků v hodnotě asi 50 000 eur.

Pak se 17letý Alžířan údajně vrátil do sklepa. Státní zástupce dále popisuje, co se ve sklepě dělo: „Tam Mestafa B. svlékl spoutanou seniorku a pokusil se ji znásilnit, přičemž selhal. Jeho oběť byla k smrti vyděšená, stále trpí následky zločinu.“

V prosinci 2020 alžírský občan údajně již znásilnil seniorku (93) v jejím domě na Schifferstraße ve čtvrti Walle v Brémách, ani ne 500 metrů od druhého místa činu. S dalším komplicem Mohamedem M. (33) se vydával za doručovatele balíků. Krajan je souzen odděleně.

Svázali starou paní, sundali jí boty, kalhoty a spodní prádlo. Mestafa B. (17) údajně odtáhl seniorku do horního patra, položil ji na postel a tam ji znásilnil.

Komplic Mohamed M. (33) u soudu tvrdil, že uprchl poté, co byla žena svázána a nemá nic společného se sexuálním zločinem.

V pátek Aberrahmane M. a Mestafa B. odmítli vypovídat. Soud bude pokračovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Dva Arabové oloupili a znásilnili dvě babičky ve věku 72 a 93 let

  1. Hrůza. Mlsla nemají svědomí, páč jejich ruku, (i penis), vede Al ah, a tak oni za nic nemohou, takže dle nich nedělají nic špatného, ale jen to, co po nich jejich „dobrotivý“ Al ah požaduje. Nikdy neuznají zákony kafírů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout