Co se bude dít až do roku 2023? Další alarmující skutečnosti vyplouvají na povrch…

Co se bude dít až do roku 2023? Další alarmující skutečnosti vyplouvají na povrch…

Tento článek je pokračováním série článků k tzv. „Velkému resetu“. Postupně s tím, jak se mi daří zjišťovat další a další okolnosti toho, co se nyní pro nás, ale i pro zbytek zejména západního světa chystá, zveřejňuji stále další a další poznatky.

Pro lepší pochopení je třeba si uvědomit, že to, co se dnes děje je důsledkem faktu, že svět ovládají psychopaté, jimž k realizaci jejich plánů slouží záměrně dosazené loutky. O tom, že v mnoha zemích došlo už kolem let 2010 – 2015 k instalaci nových politiků a stran, jejichž úkoly byly zcela jistě předem dané, jsem psala už v roce 2019, tehdy jsem však netušila, jaké konkrétní záměry se světem mají. Nyní už víme o něco víc.

Než půjdu k věci, je třeba si uvědomit, že mimo politiků na všem, co se děje, spolupracují i další „zasvěcení“, především pak velmi dobře placená korporátní média. Vše je tedy přímo závislé na lehké manipulovatelnosti davů, která je zcela nesporná. Lidé si už dávno odvykli přemýšlet, myslí za ně marketingové firmy, reklamní agentury, politici a média. Těm všem masy věří, ať už vědomě nebo podprahově.

V říjnu 2020 časopis Time zveřejnil shrnutí událostí, které ještě přijdou. Autoři striktně dodržují prezentaci Světového ekonomického fóra (WEF), které v současné době pracuje na přizpůsobení naší globální ekonomiky jejich přáním, aby byla „udržitelnější“.

Plandemie bude pokračovat až do roku 2023, dokud ani poslední nad vodou se zatím držící malé podniky nezbankrotují a střední třída nebude zničena. Autoři uvádí, že globální ekonomika bude v roce 2023 na cestě k zotavení. Myslí tím ovšem velké společnosti, které na plandemii vydělávají.

Jak eliminovat malé a střední podniky? Ekonomika a společnost jsou nejprve zničeny, pak znovu vytvořeny, aby překonaly to, co má být největší krizí všech dob.

V létě 2020 zahájila PR agentura Hill & Knowlton celosvětovou kampaň Covid19. Hill+Knowlton Strategies je agentura pro styk s veřejností se sídlem v New Yorku. Byla založena v roce 1927 v Clevelandu v Ohiu Johnem W. Hillem. Společnost má 88 poboček ve 49 zemích. Společnost je součástí skupiny WPP. Byla to právě tato PR agentura, která ovlivnila mediální scénu před 30 lety, protože právě ona vypustila ven hoax o inkubátorech, který později vedl k válce v Zálivu.

Jejich záměrně vypuštěná lež o inkubátorech se dlouho šířila jako fakt, podle něhož iráčtí vojáci údajně zabili kuvajtské předčasně narozené děti během invaze do Kuvajtu v srpnu 1990, na počátku druhé války v Zálivu, tím, že je vytáhli z inkubátorů a nechali je zemřít na zemi. Toto tvrzení bylo učiněno a šířeno Nayirah al-Sabah v Kongresu Spojených států v roce 1990.

Tato lež měla dopad na veřejnou debatu o potřebě vojenské intervence ve prospěch Kuvajtu a byla široce citována mimo jiné tehdejším americkým prezidentem Georgem H. W. Bushem a organizacemi na ochranu lidských práv. Teprve v roce 1992 se ukázalo, že tuto lež záměrně vypustila americká PR agentura Hill & Knowlton.

Přesně tato agentura je v současné době zodpovědná za prezentace Covid 19 v médiích po celém světě:

Strategie Hill + Knowlton

Hill + Knowlton spouští nabídku změny návyků Covid-19

Hill + Knowlton Covid-19 Aktualizace z celéhosvěta/

PR agentura již byla za lež v minulosti zaplacena, proto nevyhnutelně vyvstává otázka, zda byla také zaplacena za velkou covidshow a kdo je sponzorem.

Zatímco PR agentura je zodpovědná za zajištění toho, aby lidé po téměř celém světě zůstali vyděšeni, Světové ekonomické fórum sní o tom, že tato inscenace odhalí kritická zranitelná místa na světě. Jsou přesvědčeni, že tváří v tvář zmenšujícím se ekonomikám si podniky a domácnosti uvědomí, že bez zahraniční pomoci nepřežijí.

WEF se domnívá, že zlatý věk kapitalismu není vytvořen pro potřebu politik a zároveň pro řešení klimatických rizik. WEF se cítí být povolána ke změně světa a nyní tento plán provádí. Plán zahrnuje podrobení si lidstva prostřednictvím půjček šetrných k životnímu prostředí, zákaz finančních aktivit, které neslouží jasnému veřejnému účelu – konci kapitalismu.

Evropská unie již v tomto směru podnikla první konkrétní kroky, když se v srpnu 2020 dohodla na historickém balíčku na podporu oživení ve výši 1,8 bilionu EUR. EU podmínila vyplácení těchto finančních prostředků tím, že budou vypláceny výhradně zemím, které je využijí na přísnou strategii boje proti změně klimatu, snížení digitální propasti a posílení systémů zdravotní péče. Tanzanský prezident byl první, kdo plán zmařil.  Vzal peníze a okamžitě ukončil velkou covidshow ve své zemi.

Pro WEF začala evropská renesance na konci roku 2020 s těmito nepředstavitelně velkými částkami peněz. Zatímco malé podniky v současné době v mnoha zemích bojují o přežití, WEF plánuje vytvořit klimaticky neutrální města po celém kontinentu. Evropa má být Velkým resetem zasažena zdaleka nejvíc. Ovšem již má jít o globalizovanou Evropu, bez národů a národních států (proto ta podpora invaze z Afriky a Asie, která má sloužit k výměně obyvatel kontinentu).

WEF sní o revidované veřejné dopravě, která je „udržitelná“, přístupná a poskytovaná zdarma. Autům tak zvoní hrana. Vlaky hromadné dopravy mají revitalizovat města. WEF již léta hovoří o tom, že by vlády měly využívat digitální revoluci k zavedení veřejných služeb od digitálního zdraví po elektronické karty a mělo by dojít k plnému sledování občana jako digitálního, zcela transparentního člověka. Tedy vláda by měla vědět o každém kroku každého občana. Ovšem v případě Evropy se ptám, která vláda? Ta regionální nebo globální v Bruselu? Nebo snad obě?

Plánem Velkého resetu je transformace kapitalismu na socialismus. Stát by se měl stát všemocným, občané si jsou rovni. Bohatí zůstávají bohatí (nebo jsou bohatší, než kdy předtím), chudí zůstávají chudí, střední třída postupně zmizí. Dvoutřídní společnost, kterou můžeme pozorovat již nyní, kdy vládci odložili své masky, které nasadili pouze pro média, se rozšíří. WEF vítá skutečnost, že USA pod vedením Joea Bidena také následují plán Velkého resetu.

Cílem covid show je naučit lidi, že musí být upřednostňován kolektivismus a že veřejná hodnota musí být jádrem inovací v oblasti zdraví. Vítejte v socialismu, jen mnohem zrůdnějším, než jaký jsme zde 40 let zažívali. Ten byl proti tomu, co nás čeká, procházkou růžovou zahradou.

USA a další země odmítly patentový fond Světové zdravotnické organizace, který farmaceutickým společnostem bránil zneužívat patenty k monopolním ziskům. S implementací svého Velkého resetu plánuje WEF regulovat duševní vlastnictví, ceny a výrobu léčiv a vakcín COVID-19 po celém světě. 

Významné veřejné příspěvky půjdou na výzkum léčivých přípravků. Bohatší země budou povinny zvýšit výrobní kapacitu svého farmaceutického průmyslu po celém světě a využít masové globální zakázky k nákupu vakcín pro chudší země. To bude samozřejmě znamenat miliardový obchod pro farmaceutický průmysl.

Globální distribuce vakcín národními zdravotnickými orgány v koalici s WHO a Nadací Melindy Gatesové a dalšími bude znamenat, že majitelé farmaceutického průmyslu budou doslova „plavat ve zlatě“. Podle WEF bude konec krize na dohled, až farmaceutický průmysl vydělá miliardy a peníze se přerozdělí, ovšem samozřejmě jen mezi ty nejbohatší.

V červnu 2021 má být globální ekonomika v depresivním stavu. WEF pravděpodobně předpokládá, že malé podniky, které jsou nyní v úpadku, budou stále pochybovat o tom, že plány, jako je Velký reset, existují, a proto je dobrovolně nenásledují. Článek z října 2020 uvádí, že se počítá s tím, že dojde k veřejným protestům, zatímco loutkové vlády začnou už letos v létě otevřeně hovořit o transformaci společností.

Na léto 2022 bude vyhlášena další velká krize, která bude opět v režii zeleného „gretenismu“. WEF plánuje otestovat odolnost sociálních systémů ve vyspělých zemích. Dokonce se již očekává, že příští rok v létě bude na středozápadě Spojených států velmi silné sucho, které způsobí neúrodu v oblasti, která zásobuje šestinu světové produkce obilí. Lidé budou hladovět a ve své neutěšené situaci by si měli uvědomit, že je třeba, aby vlády reagovaly na změnu klimatu a vyvinuly přímé globální fiskální pobídky na podporu zelené ekonomiky. Právě za tímto účelem již WEF vytvořil „Zelenou dohodu“, v níž jsou prioritou klimatické cíle.

Podle těchto plánů tedy již nyní WEF ví, jaké bude počasí v roce 2022 v USA. Tímto nám zcela jasně prozrazuje, že se již nyní počasí záměrně manipuluje a reguluje a to třeba i tím špatným směrem.

Koncept WEF zahrnuje změnu sociální infrastruktury a dokonce se zabývá fyzickou infrastrukturou. Pro nás to znamená, že v budoucnu budeme cestovat pouze veřejnou dopravou, na kole nebo pěšky. V socialismu se zákazy cestování budou řídit centrálními zákazy, zákazy cestování na delší vzdálenosti a zákazy vycházení.  

Merkelová v posledních týdnech opakovaně vyzývala k zákazu cestování. Hned po ní to opakovaly i jiné loutky v evropských vládách, včetně našich lokajských maňásků. Tím nás jen „trénují“ na to, co se brzy stane skutečností v plánovaném socialistickém snu Světového ekonomického fóra.

Cestování bude brzy možné pouze pro bohaté, kteří budou zřejmě nad zákonem. Pokud tomu nevěříte, pamatujte, že starosta Los Angeles Eric Garcetti nedávno změnil pruh dálnice 405 na cyklostezku, tedy i USA, kde má auto snad každý člen rodiny nad 16 let, počítá s potlačením automobilové dopravy. A nyní si vzpomeňte na to, jak vehementně v posledních asi 10-15 letech cpala EU dotace do cyklostezek po celé EU!!

Vlády by měly obsadit jen velmi pečlivě vybrané loutky, ovládané centrální globální mocí, což se už ovšem beztak minimálně v EU a nyní i v USA děje. V drtivé většině případů si tyto loutky dokonce volí ochotně sami občané, jen málokde je zapotřebí využít manipulací, jako tomu bylo na podzim v USA. 

Podle WEF má být rok 2023 rokem, kdy má dojít ke konečné transformaci kapitalismu na socialistickou diktaturu. PR agentura Hill & Knowlton dělá vše pro to, aby přesvědčila svět, že COVID-19 je tím správným motivem pro transformaci společnosti, kde už nemůžeme v budoucnu žít, cestovat, pracovat, studovat či bavit se jako dosud.

Svět by měl přijmout „nový normál“, aby zajistil, že spolupráce veřejného a soukromého sektoru bude řízena veřejným zájmem, nikoli soukromým ziskem. Tak by mělo dojít ke zrušení kapitalismu. Na zasedání v Davosu na konci ledna WEF opakovaně hovořila o kapitalismu zúčastněných stran, což je přezdívka pro plánovanou socialistickou ekonomiku.

Světové ekonomické fórum vědomě plánuje zničit živobytí drtivé většiny lidí a věří, že jim to dá příležitost přetvořit naši globální ekonomiku podle vizí Klause Schwaba. Za Schwabem a WEF přirozeně stojí i papež, který podporuje plán velkého resetu. Schwab a jeho stoupenci Velkého resetu mají ovšem i podporu všech globálních hráčů, v jejichž výsostném zájmu konají.

Tolik další informace z WEF, resp. k Velkému resetu, zrůdným plánům tzv. „elit“. Tedy těch, kdo ve skutečnosti ovládají svět. Existuje jedna jediná cesta, jak by se daly jejich plány zarazit. O té si ovšem napíšeme někdy příště…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 332 Průměrně: 4.5]

58 thoughts on “Co se bude dít až do roku 2023? Další alarmující skutečnosti vyplouvají na povrch…

    1. Autoři tu pletou páté přes deváté. Planeta se musí odlidnit. S tím nenadělají nic ani všichni svobodomyslní lidi dohromady. Další věci už je jen důsledfek toho, že bude méně obyvatel. Na světě se to bude snižovat o 95% v Evropě o 50%. Takže se musí vylidňovat venkov, protože bude potřeba jen 50% polí. Ve městech zůstanou obydlená jen centra a lepší čtvrti. Zbytek se nechá spadnout. Atomové elektrárny dál pojedou, a vzhledem k tomu, že poklesne spotřeba proudu na polovinu, bude potřeba ji využívat na pohon vozide, z toho důvodu se budou vyrábět elektromobily. Nebude potřeba stavět nové domy, budou se rekonstruovat existující. Bydlení zlevní, protože dědicové, pozůstalí se budou marně pokoušet prodat nemovitosti. Jejich cena klesne nejvíce na venkově a na periferii měst. Lidé se budou stěhovat na lepší, které pořídí za polovinu nebo alespoň pryč ze satelitů. Nebude potřeba stavět dálnice, protože se sníží provoz. Myslícímu člověku by to mělo být jasné a neměl by skočit na vymyšlené báchorky.

  1. Ak budeme sedieť v kúte, zlepšenia sa nedočkáme, z doterajšieho čítania ich cielov viem, že oni sa nás velmi velmi boja, že sa vspriečime, že sa vzoprieme atď, ale keď po hodení návnady nám, v podobe nepriaznivých správ pre nás, sa z našej strany nič nedeje, no tak pritvrdia zas a znovu !!! Toto bežný občan nevidí ??? A stále je ticho a nikto nič a zas treba papier do roboty a nikto nič a pomaličky potichúčky si zvykáme na špárania sa v nose a vraj odoberania vzorky z nosa našej DNA.

   1. To určitě ano, ale On je také Bohem soudu. Jistě že může zachránit toho kdo o to stojí, ale otázka k zamyšlení – lidstvo chce ??? A nebo se jen stále opakuje historie jako např. předpotopní.. Bůh svoje stvoření nikdy neničí, On jen dopustil, že se nenapravitelné lidstvo svými vědeckými výzkumy zničilo samo. A dnes svět zničí jejich vlastní vlády, které ještě lidé volí a tleskají jim. (Stručné, smutné, ale pravdivé).

  2. STARŠI PROROCKÝ ČLANEK JE KAKOFONIÍ KOMENTU BEZMOCI,Cl.CHYBI NAVRHY RESENi.

   To vždy bylo doménou intelektuálú.Dnes se však stali pomocníky režimu a voliči jakoby nechápali ,že se fakto nemaji v stávajících politických formacích žadné zastoupení.
   Je bizarní,že řešení vidí v tzv SPOJOVANIpolitiku ,kdy trikem byla vytvořena pétidemolice a ta je držena pohromadě penězi a zastupuje jak všichni vidíte jen svoje zájmy tj udržení toku peněz do svých kapes.
   Současní „intelektuálové“na příklad SOCIOLOGOVE jsou režimem podporování proto, aby sledovali míru bezmocnosti volicu,zuřivě kritizovali vládu a režim za což sklízí pochvalné mručení (tzv do piva),ale to není a nebude nikdy řešení.

   NIKDO Z VOLIČU NEVIDÍ ,ŽE NAVRHOVAT** SKUTEČNÁ RESENI**MAJÍ SVÝMI CHLEBODARCI ZAKAZANO?

   To vedlo k 35 letemu ohlupovani voličú,kteří jsou všemi triky režimu nakonec nuceni volit tzv „menší zlo“ a marně hledat podporu u svých jimi placených prý „zastupitelú“,kteří sledují a budou dále sledovat své zájmy.
   Avantgarda Aktivistu teamu Společnosti Volicu to pochopila jako první a odhalila,že nyní je tady stejná doba jako v 89,kdy ohlupeny dav skočil na špek a ušlapal by každého,kdo by tehdy vystoupil na balkon a řekl co bude znamenat kapitalismus bez přivlastkú roumej skrupulí💥🤩🥒🐸,který byl instalován do Ústavy,kde záměrně prý president ODS vytuneloval tzv Sociální stát,což zpusobily,že dál první signál k bezmezně mu rabování republiky dřevním kapitalismem toho Friedmana z AMERU a tak se nemohou občané na nic a nikoho odvolat🤐💰🇨🇿🔔.
   To,že nebyla Ústava schválena v referendu ukazuje,že možná ani neplatí a je koncipována pro potřeby těchto satanistickych zvrhliku,kteří našli v Zeleném údělu páku na teror a novodobé ODPUSTKY.

   Co za strašlivá dobrodružství zažili první členove tohoto AA teamu zkusíme tady dát na sklo a bude záležet zda zbytek cinkalisty,kterým ještě ta klíče od jejich kvartýru nebyly ideologii banksteru neomarxismu zabavený heslem

   NEBUDETE NIC VLASTNIT a. BUDETE V PRDELI.no ní?

   1. BUDE I TADY DALE TRVAT NEZAJEM O ŘEŠENI. DOMACICH ZALEZITOSTI ,COŽ LEŽI NA VOLICICH..

    Kdosi by měl vybrat či napsat članek pod kterým by byla iniciována diskuse o bodech Plánu Národních Zájmu a potřeb PNZ
    Tady už nikdo z lidových komentatorů , zda se mi ,nemá zájem se tomu věnovat a to ve vlastním zájmu,
    Tvorba bodu takového vzorového , plánu který by si mohli dát do svých programu VSECHNY politické subjekty,které by chtěly být zvoleny bude dříve nebo později nutná jinak . . .
    Tento proces by mohl začít což se určitě projeví tím,že občané Česka budou jinak brzy tvořit největší pláž nabytých ve Střední Evropě a možná s nadsázkou na celém světě .No ní?
    PNZ našich potřeb a diskuse tu bude dále chybět i když hrozí,že Společnost Volicu bude znovu a to brzy podvedena.

   2. CO BY V PNZ MÉLO BYT ZDISKUTOVANO PODLE MINÉNI AA teamu SV a ne,že ne ANO🔔🐸👹💥

    1.
    NiC se nepohne beze změny režimu jak a na jakou formaci se domníváte režim změnit
    2.
    Najít zpusob kontroly námi voliči zvolenych zástupcu a to i po volbách s možnostíi všemi dnem i nocí
    3.
    Jak odstranit a obejít 35 let trvající embargo na Zákon o referendu.
    4.
    Prosazovat zrušení funkce GŘ tv anebo rozdělení jeho lupu koncesionářských poplatku 50na 50.
    5 .
    Jak se bránit ideologii banksteru Neomarxismu a toho satanisty ŠWABA

    atd.
    Tyto postuláty mohou opravdoví voliči ovlivnit , místo bezcílnych diskusi a ve vlastním zájmu nejen zdiskutovat,ale i vlastním zpusobem navrhovat co by takový plán mohl ještě dále obsahovat.

   3. PODE MNOU A NADE MNOU JE OBROVSKE MNOZSTVI PRISPEVKU .KTERĚ JSOU JEN KAKOFONII.

    Klidně dále pokračujte,ale bez plánu národních zájmu a potřeb PNZ a diskusi nad jeho postuláty to bude jen pára nad hrncem a to možná dalších 35 let 🔔💥🇨🇿.Co vy na to Slovanko?

   4. PODE MNOU A NADE MNOU JE OBROVSKE MNOZSTVI PRISPEVKU .KTERĚ JSOU JEN KAKOFONII.

    Klidně dále v tom mohou lidoví komentátoři pokračovat ,ale bez plánu národních zájmu a potřeb PNZ a diskusi nad jeho postuláty to bude dále opravdu ,ale opravdu jen pára nad hrncem a to možná dalších 35 let 🔔💥🇨🇿.Co vy na to Slovanko,odpovíte nebo jak se stavíte k další budoucnosti ?
    PS:
    Tento koment opět uvázl v kastlíku a nejde odeslat ,kdoví zda se mužeme ptat co bude následovat a jakou tedy máme budoucnost ?

 1. Myslím si, že pokud vyženeme vládu do Německa a zbavíme je Českého občanství za vlastizradu a všichni co podepsali Aspen budou souzení a dostanou na výběr 30 let kriminálu anebo zrušení občanství a vyhoštění kolaborantů ze země, uzamčení hranic, vízum, omezit Německé firmy v ČR a přinutit platit válečné reparace Německa za vraždy 350 000 českých občanů hrůzy a škody mezi léty 1938-1945. Pokud nezačnou platit reparace, všechny Německé firmy skončí a jejich majetek bude zabaven pokud by nastolili arbitráž..

  1. Ano zvítězí , ale kdy, co se za tu dobu stane příkoří, jen aby nebylo pozdě. Myslím si, že s naší vládou a jeho přisluhovači by se mělo naložit tak jak je psáno v článku, včetně válečných reparací, ale to by musel být národ jednotný a poté urychleně vystoupit z EU, jinou možnost v současné neutěšené době nevidím a postavit se na vlastní nohy a být opět soběstační.

  2. Máme krásné sny jak zabránit téhle šílené změně. mezi lidmi (i mladými) je hodně těch, kteří věří oficiálním zprávám a dalším je všechno jedno. Potřebujeme NUTNĚ silné vůdčí osobnosti jako Orbán, které se dokážou vzepřít všem prosazujícím „NWO“ a otočit naše životy od téhle zhouby.

  3. Na to je lepší liek – Gilotína. Je to konečné riešenie pre všetkých zradcov. Potom už nebudú môcť škodiť ani zo zahraničia a ani ovplyvňovať verejnú mienku. A ďalší škodcovia radšej ujdú aj sami …

 2. Vše co je psáno je skutečnost. Že dobro zvítězí si ovšem vůbec nedovedu představit. Bylo by krásné kdyby dobro vítězilo ale v současné společnosti včetně té naší nemá šanci.

  1. Je to přesně tak, jak píšete. Většinová společnost si vůbec neuvědomuje, co se chystá a dokonce už je na tom i většina Evropanů tak, že si sami zcela dobrovolně volí ty, kdo jim tento osud chystají. Takže dobro zvítězit nemůže, když drtivá většina lidí dává zelenou zlu. Konkrétně v Evropě je tím zlem především EU, potažmo všichni její poslušní lokajové.

    1. Práveže, keď ľudia nebudú bojovať, odmietnu bojovať, zlo prehrá. Všetko je len ilúzia a to, čomu venujeme pozornosť, proti čomu bojujeme, to živíme energiou, posilňujeme a priťahujeme si do života… Kľúčom je zostať pokojnými a láskavými, vedomými si svojej neporaziteľnej sily ducha a nesmrteľnej duše, nenechať sa vyprovokovať zlým správaním a nezačať sa správať zle, ako oni, lebo tým sa tiež stávame rovnakými ako oni a to je tá pasca, do ktorej nás chcú lapiť.

 3. Veškeré změny nastanou díky obyčejným lidem, kteří slepě uvěří všemu, co se jim podstrčí. A to je ta tragedie. Kdyby se lid sjednotil a neuposlechl nařízení těch debilů, vše by mohlo být jinak. Je třeba šířit osvětu všem lidem. Nedopusťme nové otroctví, nenechte se koupit za mrzký peníz, začněte myslet!!!

  1. To je veľká pravda a hlavne je základná vec čím skôr vystúpiť s EU čím tam dlhšie budeme tým budeme viac terorizivany a nič sa nezmení….

 4. Jsem zděšená tím, jak se všechno potvrzuje a míří naplánovaným směrem ! Je smutné, že spousta lidí věří lžím a neuvažují o souvislostech. Potřebujeme vůdčí osobnost, za kterou by národ šel a dokázal pozvednout lidi aby povstali !

  1. Flora, vůdčí osobnost nepotřebujeme, stačí aby každý z nás co nespíme, abychom konali, co umíme. Budou nám sice spílat do konspirátorů, ale aspoň si nebudeme muset vyčítat, že jsme nic neudělali. Jak tady někdo psal, že zlo zvítězí, pokud dobří lidé neudělají nic. Tak mi z toho vychází, že těmi dobrými jsme my a očekávat, že to udělají za nás sami spáči, tak s tím se na tuty počítat nedá.

   Já už to zkusil, je to vysilující, diskutovat a diskutovat, ale dokud ještě nestřílíme, tak je furt naděje. Já sám ale na naději nevěřím, ta je prý pro zoufalce, já věřím spíš – že voják se stará, voják má (pro rejpaly, voják nejsem, je to jen přísloví, nebo podobné pro věřící Bůh má rád ty, kteří si umějí pomoci sami. nebo pro ateisty, že štěstí přeje připraveným.

   nemá cenu čekat na nějakého vůdce. Vůdce je totiž jen jeden člověk a jako takový je chybující a zdiskreditovat jednotlivce je snadné. Vemte si, kolik je nás, co nespíme. Kolik je loutek a kolik je loutkovodičů a kolik je spáčů. Stačí aby každý z nás byl a staral se. Nemusí ani dělat mítingy stačí nosit trička s hesly o velkém resetu. Spáčů je dost a často se ani nechtějí probudit. Je to jako Matrix, mustíte to prostě zkusit být Morpheem (bohem Snu) a nabídnout červenou nebo modrou kapsli. „když si vezmeš červenou, tak Ti mohu ukázat, kam králičí nora vede, nic jiného a s modrou kapslí se ráno probudíš ve své posteli a budeš věřit tomu, čemu budeš chtít věřit.“

   Být Morpheem může být každý, ve filmu ho mainstreem označoval za teroristu. Ale terorista je každý bojovník za svobodu, záleží ale na úhlu pohledu a ikdyž nebudem nic vyhazovat do vzduchu, přesto budeme teroristy.

   Všichni jak tu jsme, jsme mladí tak akorát, že jsme zažili ještě minulý režim. Já jen kousek, jsem totiž Husákovo dítě. Pochybuji, že se tu mezi námi najde nějaký mileniál, ale je třeba lidi probouzet a hleda Nea. Tím Neem může být kdokoli z probuzených. Totiž bez probuzených spáčů žádná revoluce nebo hnutí odporu nebude. Spáči prostě nový světový řád prostě přijmou. Důležité je ani neagitovat pro nějakou stranu. Lidi totiž nelze indoktrinovat, když indoktrinovaní jsou. Spáči musí vidět, kam to spěje. Nemáme moc času, podzim 22 se blíží. Já sám ani nevím, jak dlouho vydržím být neočkovaným, ale udělám proto maximum. Samozřejmě.

   Každý jak tu jsme, se lišíme věkem, vzděláním ale se spáči se denně vidíme. Pokud nezačneme my, probuzení, tak kdo? Greta to vzala z gruntu, jo jistě, loutka, ale stačí se nebát. Noste tričko s velkym resetem a kdo se zeptá, rozvíjejte diskuzi.

   Oni už začali s propagací života bez masa – např. reklamy na Herbert, ta reklama s těma dětma a taky reklama o náhražkách masa na gril a jímá mě hrůza se „zdravým jídlem pro všechny“

   Samozřejmě vím, že odpovídám na Váš přízpěvek, který je už rok starý, ale žádný vůdce nebude, pokud se jím nestanete pro své okolí Vy, já, Slovanka, Maximus, Pavel K, Pijack, Rudy. A když vzpomenu Malého Velkého, ten ikdyž chodil na Pravý prostor, tak on byl tím vůdcem své věci. On šel mezi nás, aby na nás působil. Šel tam mezi nás, protože věřil, že nás probudí. A co my? My nic. Dají nám ban a zákaz na týden, pak musím založit nový profil a dostat ban znovu, dokud nás nevyblokují pomocí IP.

   Bez probuzených spáčů, se žádná revoluce dělat nedá. Situace nám už nahrává v tom, že se některé věci začínají plnit, ale až budem v prd-eli všichni stejně, bude zbytečné říkat „vždyt o tom jsem mluvil, ale vy jste mi nevěřili“

 5. Jak to vlastně je
  Ze všech stran se na nás hrnou informace o epidemii, o pandemii, o šíření a záludnosti nového viru. Jsme pronásledování množstvím statistických čísel, která nás ujišťují o bezvýchodnosti naší situace. Pustíte si televizi, rádio a stále slyšíte to samé.
  V detailech se dozvíte o počtu nakažených, hospitalizovaných a zemřelých. Jsou vám předkládány příklady těch nezodpovědných občanů, kteří porušují zákazy, a tím nás, tu většinu slušných občanů, ohrožují.
  Vidíme neohrožené strážce zákona, kteří s rouškami na obličeji pacifikují protestující občany se státními symboly bez roušek.
  Tak a stále dokola do zblbnutí jsme informacemi stále masírováni, abychom věřili, že to s námi naše vláda myslí dobře. ALE JE TOMU VSKUTKU TAK?

  Můj kamarád mi říká, synku, nevěř tomu, za vším jsou jenom prachy a lidí je jako sraček. A to asi tak bude.
  A tak sedíme pěkně v kruhu a hrajeme si na slepou bábu, Pešek chodí okolo a čekáme na koho to slovo padne a bude muset z kruhu ven. A vskutku je tomu tak a všichni jsme to už zažili v našem okolí.
  Mřou lidé kolem nás. Lidé, kteří nám byli blízcí, lidé, které jsme znali a najednou nejsou. Příčina u všech – Covid 19. S diagnózou si nikdo starosti nedělá. Dnes je to jasné. Není potřeba dělat pitvy. Pochybnosti se nepřipouští. Zdá se, že jiná choroba než Covid neexistuje. Komu to slouží a jsou za tím prachy, ano jsou, říká můj kamarád?
  Kam ty prachy vlastně mizí a u koho se dají dohledat? Je předepsaná vyšší kvalita roušek, samozřejmě dražších. Více testů pro ty, co chtějí ven, a i pro ty, kteří chtějí domů. Testy jsou dokonce zdarma – SKUTEČNĚ? Dopuručené očkování je zatím jen doporučené a je zdarma. Bude tomu opravdu tak? V této fázi se to nezkoumá, ale přijde čas, kdy na zkoumání čas bude.

  TO VŠE JE SOUČASNÁ REALITA, KTEROU NENÍ TŘEBA ROZEBÍRAT, TO PROSTĚ TAK JE.

  ALE VÍTE, CO MI VADÍ NEJVÍCE?
  Nejvíce mi vadí to, že do dnešní doby všichni ti mocní, jako je anglický premiér a nebo byl americý prezident a mnozí jiní na ten Covid neumřeli. Na rozdíl od těch obyčejných lidí, kteří na covid zemřeli. Ono to s tím umíráním bude asi tak, že zemřou jen ti staří, nemocní, nepohodlní a chudí. Můžeme tomu říkat také TŘETÍ DŮCHODOVÁ REFORMA. Víte, co taková zdravotní pojišťovna jako je VZP ušetří peněz?
  Víte, co mi také vadí. Vadí mi to, že se nezkoumá to, jak dochází k nákazám. Jak je možné, že to někdo dostane a někdo ne. Vadí mi, že musíme nosit roušky, které nám sice čistí vdechovaný vzduch, ale nutí nás dýchat vlastní kysličník uhličitý. Důsledkem je to, že máme málo okysličenou krev a bolí nás z toho hlava a nutí nás to ke kašli. A zkuste někde zakašlat, všichni se hned rozestoupí. Jste jak prašivý pes. Není rouška právě tím, co má usnadnit záměrné šíření této nemoci? Nic jiného v tom nevidím. Je to jen úvaha, která by mohla vypadat jako konspirace. Ale kdo to vlastně může vyvrátit?
  Epidemie vyřeší důchodovou reformu. To pokládám za evidentní. Zároveň epidemie vyřeší otázku všech malých konkurence schopných živnostníků. Vyřešena bude i otázka těch, kteří se z důvodu obchodování, bydlení, podnikání museli zadlužit. Trh s nemovitostmi bude po zásahu epidemie jistě velmi zajímavý. Zrušení daně z nabytí majetku tento problém vyřešila naše vláda předem.
  Přicházející inflace udělá ze spořivých důchodců žebráky. Kultura, to nejsou jen divadla, koncerty, galerie ale i sport a spolková a společenská činnost zajde na tom, že se lidé nesetkávají a postupně se odcizují. Ukázkou společenského styku je i hospodské klábosení. Tyto národní sněmovny mají utrum. Stejně jako organizované protesty oproti společenským nešvarům. Nic víc mě nenapadá, ale jistě to bude mít ještě další následky.
  NIKDO VÁM NEPOVÍ, JAK SE EPIDEMII BRÁNIT.
  Tato diskuse se ve sdělovacích prostředcích nevede. Nabízí se nám jen to, co se hodí, a to je očkování, roušky, testy, vitamíny a izolace.
  Ve sdělovacích prostředcích nenajdete pořady, ve kterých by se lidé, kteří prodělali tuto chorobu, svěřili s tím, co jim pomohlo přežít. Tyto zkušenosti se šíří jen pokoutně a ti, co přežili péči v nemocnicích, měli jen štěstí a nechtějí o tom mluvit.
  O vlastní zdraví se musíte zasloužit. To požaduje individuální přístup a pevnou vůli. V podstatě se nakazit můžete všude a nic vám nepomůže. Když už se nakazíte, tak musíte kontrolovat svůj zdravotní stav přístupem k sobě samému. Musíte vypozorovat to, čím se váš zdravotní stav změnil od normálu. Kontrolovat můžete teplotu a množství kysíku v krvi spolu s tepovou frekvencí s tlakem. Řešit to můžete individuálně nebo s obvodním lékařem. Důležitá je doba – čas. Začít včas s léčbou. Prostě musíte s tím něco dělat.
  Ti, co přežili, k těmto výše jmenovaným faktům použili ještě léčbu s pomocí kyslíku a vůlí nepodlehnout slabosti a nezůstat ležet. Někomu pomohly léky na ředění krve a cílené dýchací cviky. Vzácností nejsou používané alternativní prostředky jako je živá a mrtvá voda. Velmi účinná v léčbě je metoda pití MMS nebo CDS , což je užívání Clo2 – oxidu chloričitého. Je to léčba zatracovaná, ale při správném užívání velmi účinná. Záleží na přístupu a víře.
  Říkám tyto věci jen proto, že s nimi mám dobrou zkušenost. Radu od odborníků nečekejte – mlčí.
  Tato léčba je totiž skoro zadarmo, ale v léčbě Covidu 19 jde hlavně o peníze, ne o vaše zdraví.

  1. Mluvíte mi z duše. Mně tak přijde, že pokud někdo onemocní, je to následek toho, že mu hygienici šťourali dlouhou špejlí v nose. Buď jemu, nebo někomu z jeho okolí. Ne všem, to by bylo nápadné, počítám, že kontaminovaných špejlí je asi 20%. Od takto nakaženého to může chytit kapénkami někdo s oslabenou imunitou. Pozoroval jsem to v práci. Naši klienti s mentálním postižením nic nenosili, nic nedodržovali a půl roku nic nechytili, dokud si ti nahoře neusmysleli, že se jim musí strkat špejle. Pak už onemocněli a od nich to dostal personál.

 6. Mám jednodušší a bezpečnější, možná i levnější. Při prvních příznacích (většinou lidé uvádějí únavu) snězte 1-2 lžičky kokosového tuku. Obsahuje antivirotikum monolaurin (studie o něm najdete např. přes scholar.google.com). Po požití do dvou hodin pocítíte úlevu. Používám už několik let se 100% účinností, pokud se začne ihned. Pokud se infekce rozběhne, jezte 2 lžičky 3x denně. Zároveň se vyhýbejte se sladkým jídlům a nápojům a do pitné vody vody přidávejte jedlou sodu (1 lžička/litr) pro zvýšení pH, které viry „nemají rády“.

  1. Na Zemi žije cca 7 miliard lidí, z toho je 90% retardovaných, pokud by tomu tak nebylo, svět by neskončil v takových mega hovnech 😁 , víc není o čem diskutovat. Žvásty, žvásty a zase jen žvásty, ty vám určitě všem pomůžou, vy lopaty 😄 K čemu vám jsou ty vaše poznatky, jestliže se s nimi neumíte vypořádat, co? Jen o všem žvaníte, fakta znáte, ale lautr nic pro to neděláte. Za této situace budete na ty vaše huby padat čím dál tím více, tomu klidně věřte. Žádný pošahaný Ježíš vám vy lopaty nepomůže a ani nemůže, je to vylhaná postava, která měla za úkol vypláchnout mozek miliónům lidem, což se stalo, Bible rovněž. Chcete znát blízkou budoucnost? Tady je – budete rádi za svůj holý život a za kus suchého krajíce chleba. A já vám to i přeju, protože lidstvo je prohnilé až k zblití…

  1. Jednoducho – odmietnuť to. Prestať o nich čítať, venovať im pozornosť, bojovať proti nim a tým ich živiť energiou. Proti čomu bojujeme, to si priťahujeme. Boj plodí boj a nie pokoj a navyše v boji proti zlu jeho prostriedkami, sa ľudia sami stávajú zlými, ako tí, proti ktorým bojujú. Je to bludný kruh a o to im ide – udržiavať nenávisť.

 7. samozrejme to tak bude.je to v proroctvi.
  Antikrist je nyní připraven dát se poznat a má tento plán: Bude čekat, dokud války nezačnou zuřit všude. Potom zakročí a vytvoří falešný mír ve státu Izrael tím, že Izrael sjednotí s Palestinou do nečekaného spolku. Každý ho bude zahrnovat chválou. U toho ale nezůstane, bude postupovat rychlostí, nad kterou mnozí užasnou, a vyjedná mírové smlouvy v mnoha válkou zničených zemích. Znovu bude veleben a pak s mimořádnou oddaností obdivován miliardami lidí po celém světě.

  Potom bude všechno vypadat dobře. Velmi brzy se bude angažovat do dobročinné činnosti a pak se propojí s hlavními světovými bankami, aby vytvořil novou a mocnou finanční instituci. Mnozí podnikatelé a političtí vůdci budou vtaženi do jeho četných plánů. Brzy bude vytvořena nová obludnost ve jménu nastartování světové ekonomiky. To bude nový Babylon, centrum vší moci, odkud světová elita a boháči budou provozovat své obchody. Bude to vypadat jako zdroj velkých novinek, prospěšných lidem v každém směru, počínaje prací, až k domům, ve kterých žijí, nebo potravě, kterou živí své rodiny.

  Antikrist bude obklopen veškerou slávou. Potom společně s falešným prorokem vytvoří celosvětové partnerství, které bude prezentováno jako největší humanitární iniciativa. Svět bude tleskat tomuto novému Babylonu a každý se bude hlasitě dožadovat získat i jen nepatrný opěrný bod v jeho středu.

  Všem bude řečeno, že nový Babylon slouží k oslavě velké jednoty, k podpoře životního prostředí, k přijetí matky země a k odstranění chudoby ve světě díky bohatství, které se bude řinout z jeho ohavných úst.

  Až se to stane, ruka mého zásahu obrátí svět kolem jeho osy. Nehodlám jen přihlížet, aniž bych varoval své děti před následky přijetí takové ohavnosti, vytvořené v hlubinách pekla a uvalené na lidstvo. Má velká znamení budou dána všem, kdo tuto urážku přijímají s otevřenou náručí v mém svatém jménu.

  Otřesu světem až se vychýlí. Žádný člověk nebude moci ignorovat můj zásah. Potom vrhnu oheň na třetinu země. Brzy zažijete hladomor, ale ne z mojí ruky – bude záměrný, zamořením země antikristem. A jakmile on, se svou sebrankou, zasáhne zlem nic netušící lid mnoha národů, Já mu to vrátím.

  I když toto utrpení bude těžké snášet, nebojte se, děti, neboť bude krátké. Má láska je velká k vám všem, ale moje spravedlnost bude rychlá a můj trest hrozný.

  Nesmíte přijmout, co vám bude předkládáno. Až uvidíte mírotvorce, antikrista, jak přijímá pocty a vyznamenání za svá velká díla ve válkou zničených zemích, vězte, že můj zásah je blízko.

  Musíte neustále zůstat v jednotě s mým Synem, Ježíšem Kristem a modlit se, aby vám během časů nadcházejících zkoušek věrní kněží a duchovní zajistili dostupnost svátostí.

  Má vůle se stane.

  Nic nemůže, ani nebude moci zabránit naplnění poslední smlouvy, kde můj Syn bude panovat v pokoji.

  Váš milovaný Otec
  Bůh Nejvyšší

 8. Všechny plány WEF, WHO, mě můžou být ukradeny.. Jejích plány jsou nezákonné, jsou to zločinci tohoto světa, a jako zločinci tak dopadnou.

 9. A dnes, 26.01.2024 vám můžu oznámit, že toto všechno byl jen debilní blábol a nestalo se vůbec nic! 🙂 :-):-)
  Kdo by taky věřil takovýmto pičovinám?? HA, HA, HA, HA, HA

 10. A dnes, 26.01.2024 vám můžu oznámit, že toto všechno byl jen debilní blábol a nestalo se vůbec nic! 🙂 :-):-)
  Kdo by taky věřil takovýmto pičovinám?? HA, HA, HA, HA, HA

 11. A dnes, 26.01.2024 vám můžu oznámit, že toto všechno byl jen debilní blábol a nestalo se vůbec nic! 🙂 :-):-)
  Kdo by taky věřil takovýmto pičovinám?? HA, HA, HA, HA, HA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *