V Berlíně se razantně zvýšil počet útoků na homosexuály

Statistiky hovoří jasně, avšak i přesto, že počty podobných útoků stoupají úměrně s rychle rostoucím počtem muslimů, tento hlavní důvod se tají. Ostatně, přesně ti, kdo se neustále ohánějí LGBTQI propagandou se zároveň ze všeho nejvíc zasazují o přijímání více muslimů do země. Ovšem v islámu je homosexualita trestná, přičemž v deseti zemích světa je za ni stále možný i trest smrti.

Paradoxem je, že je prokázáno, že homosexuálové většinou volí právě ty strany, které danou zemi nejvíc islamizují. Jde totiž vždy zároveň o strany, které se ohání právy homosexuálů. Německo je ostatně zářným příkladem těchto šílených rozporů. V Berlíně tak již nejeden homosexuál zjistil, že hlásit se ke své orientaci na veřejnosti se v multikulturně obohacovaných zemích nevyplácí…

V některých berlínských čtvrtích přibývá útoků na homosexuály. Útočníci jsou většinou přistěhovalci. Důvodem je také invazní vlna z roku 2015. Komunita to však nechce slyšet, hovoří o protimuslimské propagandě a dělá z pachatelů oběti.

Multikulturní berlínské čtvrti Kreuzberg a Neukölln jsou ztělesněním autentického přístupu k životu, kdy není akceptován jakýkoli jiný životní styl, než ten, který určuje Korán. Zatímco místní čtvrti s jejich historickými gay kavárnami a hospodami byly ještě před několika lety známé jako útočiště pro tyto lidi, mnoho gayů se nyní sotva odváží jít do těchto ulic a přestěhovat se do Schönebergu, kde již nejsou v bezpečí. Často jim nezbývá než opustit Berlín, aby unikli organizovaným lovům ze strany mladých mužů muslimské víry.

Projekt Maneo zaznamenává případy fyzického násilí proti gayům, lesbám, bisexuálům a translidem, které jsou páchány v Berlíně v místech, kde se skupiny těchto lidí dřív většinou stýkaly, například před kluby nebo na Nollendorfplatzu v Schönebergu. Jen v Berlíně zaznamenalo Maneo v roce 2018 nárůst násilí proti LGBTQ z 58 na 382 útoků a v roce 2019 už bylo hlášeno 559 případů.

Jde tak o více než jeden útok denně jen v Berlíně a zároveň mnohonásobný nárůst těchto útoků v posledních letech. Ovšem jde výhradně o případy nahlášené.

Počet neohlášených případů bude pravděpodobně mnohem vyšší. Podle Manea jsou převážnou většinou pachatelů mladí muži s arabsko-tureckým migračním původem. Riziko vystavení homofobnímu útoku je v Berlíně-Neuköllnu a dalších „horkých oblastech“ mnohokrát vyšší než v oblastech, jako je Charlottenburg nebo Prenzlauer Berg.

V jiných velkých evropských městech s většími islámskými komunitami, jako je Paříž, Brusel, Malmö nebo Londýn, vykazuje počet případů podobný vývoj. V ohrožení jsou nejen gayové, ale také ženy, pokud jde o sexuální násilí, stejně jako Židé.

K uvedenému jen dodávám, že fakt, že dojde k obrovskému nárůstu počtu útoků na homosexuály, ale i na ženy, musel být těm, kdo muslimy záměrně do Evropy pozvali, velmi dobře znám. Podporou na jedné straně LGBTQ a na té druhé islamizace tak dochází k záměrnému vyvolávání mnohem většího napětí ve společnosti, která je s tou islámskou zcela nekompatibilní.

Německá vláda, ale i ta berlínská, jsou tak hlavními původci stávajícího stavu. Pak je otázka, zda by se i homosexuálům nevyplatilo spíše volit ty, kteří se sice jejich extra právy neohání, ale zároveň nemají zájem o dovoz dalších mohamedánů do země, než to opakovaně házet těm, kdo islamizaci dlouhodobě podporují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “V Berlíně se razantně zvýšil počet útoků na homosexuály

  1. Islamizácia „vyspelej“ Európy /aj mnohých krajín tej „nevyspelej“/ postupuje tak rýchlo,že napríklad vynesenie rozsudku smrti nad bývalou futbalistkou žijúcou v Holandsku Luciou Voňkovou a jej milenkou očakávam najneskôr roku 2025.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout