Globalisté připravují svět na „kybernetickou pandemii.“ Jde o poslední krok ke konečnému zavedení celosvětové totalitní vlády?

Globalisté připravují svět na „kybernetickou pandemii.“ Jde o poslední krok ke konečnému zavedení celosvětové totalitní vlády?

Vzhledem k tomu, že i událost, o níž se tentokrát zmíníme, je do značné míry v režii nechvalně známého Klause Schwaba, pak jen logické, že plně zapadá do jeho zvrhlých plánů Velkého resetu. Většina lidstva, bohužel, na tuto genocidní „hru“ přistoupila, proto se může v této „hře“ pokračovat i na vyšších úrovních. Podle názoru globalistů nás čeká kybernetická krize, která postihne svět ještě mnohem hůř, než krize dosavadní.

Vlivní lídři pokračují v přípravách na hrozící globální kybernetickou krizi prostřednictvím nového projektu Světového ekonomického fóra Cyber Polygon. 9. července se konalo další cvičení před událostí, o které se ředitel, nechvalně známý ultra-globalista Klaus Schwab, domnívá, že covid krize bude ve srovnání s tím vypadat jako „menší porucha“.

Cyber Polygon je nový projekt globalisty Klause Schwaba a jeho nechvalně proslulého Světového ekonomického fóra. V poslední době se konalo další cvičení, jehož cílem je připravit svět na globální „cyber pandemii“ s „digitálním očkováním“ a novými variantami digitální identifikace jako řešením, které chrání digitální svět před tím, co popisuje jako „kybernetické hrozby“ a „dezinformace“.

Níže projev jednoho z režisérů Velkého resetu, Klause Schwaba, ke kybernetickým hrozbám (v AJ):

Schwab popisuje covidovou krizi jako „menší narušení“ ve srovnání s velkou kybernetickou krizí, o které se domnívá, že je bezprostřední. Na stejné straně je i obchodní ředitel Světového ekonomického fóra Jeremy Jurgens.

„Až se objeví tato další krize, bude rychlejší, než jsme viděli u COVIDu, exponenciální tempo růstu bude mnohem strmější. Její dopad bude větší a v důsledku toho budou hospodářské a sociální dopady ještě rozsáhlejší“, tvrdí Jurgens.

Nezávislí analytici přirovnávají Cyber Polygon k události Světového ekonomického fóra 201 – významnému simulačnímu cvičení koronavirové pandemie, které bylo v říjnu 2019 uspořádáno mimo jiné i Nadací Billa a Melindy Gatesových v New Yorku. Cvičení proběhlo jen několik měsíců před prvními zprávami o koronaviru, šířícím se z čínského Wu-chanu. Švýcarský časopis Express Zeitung mimo jiné nedávno provedl recenzi Cyber Polygon, ke které se lze dostat na jejich kanálu Odysee zde (anglicky).

Na Cyber Polygonu se spolu se Schwabem a centrem kybernetické bezpečnosti Světového ekonomického fóra podílí mimo jiné ruská obří banka Sberbank prostřednictvím svého generálního ředitele Hermana Grefa a její dceřiné společnosti pro kybernetickou bezpečnost BI. zóna. Letošního školení, které se konalo dne 9. července 2021, se zúčastnili také firemní aktéři jako Visa a IBM a mezinárodní policejní organizace Interpol. S projektem je spojena i švédská společnost Ericsson.

Mezi další účastníky posledního cvičení dne 9. července patří ruský premiér Michail Mišustin. Mišustin se v loňském roce zúčastnil cvičení také po boku bývalého britského premiéra Tonyho Blaira, který v té době vyzval k nové formě státem schválených biometrických digitálních ID s rozsáhlými údaji o jednotlivých občanech.

Stejně jako v případě covidové krize spojuje Klaus Schwab tuto „hrozící“ kybernetickou krizi s tím, co nazývá “ Velkým resetem„. Velký reset byl tématem letošního setkání v Davosu, kterého se zúčastnili významní světoví politici, včetně generálního tajemníka OSN Antonia Gutérrese, ředitele Světové zdravotnické organizace Thedose Adhanama Ghebreyesa, ředitelky Mezinárodního měnového fondu Kristaliny Georgievové, ředitele Úřadu pro přenosné nemoci USA Anthonyho Fauciho, šéfky Evropské centrální banky Christine Lagardeové a šéfky Evropské komise Ursuly von der Leyenové.

Schwab mimo jiné obhajuje spojení soukromého a veřejného sektoru do nového typu sociálního modelu. Sám Schwab také při několika příležitostech prohlásil, že „čtvrtá průmyslová revoluce“, kterou vidí jako součást „velkého restartu“, způsobí sloučení člověka a stroje a otevřeně mluví o lidech, kteří mají v souvislosti s tím umístěny mikročipy v mozku.

Připomínám, že v roce 2019 již proběhlo první testování čipu ve spojení s vakcínou v Bangladéši, jednalo se o program  ID2020. Nepochybuji, že v budoucnu bude identita občanů skutečně „uložena“ přímo v těle a stejně tak nepochybuji o tom, že projekt ID 2020 není projektem, který by dospěl k zapomnění. Jaký má být účel tohoto čipu? Cituji:

Digitální identita je počítačový záznam o tom, kdo je osoba uložená v registru. V tomto případě se používá ke sledování toho, kdo byl očkován.

Již od roku 2016 testuje aliance ID2020 různé způsoby aplikování digitální identity. Máme tedy věřit těm, kdo tvrdí, že žádné čipy do těl lidí se nikdy implantovat nebudou? Svět vedou sociopaté typu Schwaba a jim poplatné loutky. A jak můžeme vidět, tak sám Schwab se se svými plány netají.

Tak, jako se jimi netajili globalisté v Agendě 2030. Cílů agendy má být dosaženo během devíti let a už nyní globalisté ví, že zejména občané západních zemí jsou velmi lehce manipulovatelní díky médiím a globalisty ovládaným politikům. Nechávají do sebe vpichovat neznámou látku a slepě věří tomu, že se tím mají dostat do jakéhosi „normálu“.

Jenže on už žádný „normál“ nebude. Alespoň WEF s ním nepočítá. Podobně, jako s normálem nepočítají ani poplatné loutky globalistů ve vládách lokajských zemí, jejichž suverenita byla již plně odevzdána do rukou globalistů…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Globalisté připravují svět na „kybernetickou pandemii.“ Jde o poslední krok ke konečnému zavedení celosvětové totalitní vlády?

  1. Ultra blázen Schwab připomíná Dr. No (bondovka č.1), ale dříve než jeho čipy budou lidé naprogramovaní Al ahem, což je o dost levnější způsob zotročení lidí.

  2. zase pořád dokola půjde jenom o strašení lidí jako to bylo u Covidu. Mnoho povyku pro nic ale když se do tohoto blázince zapojí vlády a média tak to může vypadat jako ze se blíží konec světa. Vzpomeňme dnes s malým časovým odstupem co se dělo v letech 2020 až 2022. Za mohutného strašení 24 hodin ze všech médií a vlády se v podstatě událo jen finanční ožebračeni národa, likvidace střední třídy, přesun majetku k miliardářům a miliony zapíchaných lidí, kteří ze strachu aby nezemřeli si nechali napíchat jakési roztoky o nichž se každý den zveřejňuje jak jsou pro lidi nebezpečné. Kdyby bývalo bylo ticho a všichni se na tuto hru vykašlali, svět by byl dnes lepší, zdravější a spokojenější. Tak na to myslete až se ten pomatený škaredý Chazar Šváb zase s něčím podobným vytasí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout