Německo: Údajně psychicky nemocný Afričan uřízl bezdomovci hlavu

Německo: Údajně psychicky nemocný Afričan uřízl bezdomovci hlavu

Zdá se, že všechny psychiatrické léčebny nejen v Německu už musí praskat ve švech. Stejně tak to vypadá, že povolání psychiatra bude stále žádanějším, pokud už nyní nepociťují obohacované země značný nedostatek příslušníků této profese. A imámové a modlitební koberečky jsou – předpokládám – již běžnou výbavou těchto ústavů.

Pachatel hrůzného činu, který se odehrál začátkem tohoto týdne, už měl za sebou několik jiných trestných činů, za něž pokaždé skončil na psychiatrii. A vždy se brzy dostal na svobodu. Za jak dlouho bude tentokrát propuštěn, aby mohl opět obohacovat obyvatele Merkelistánu??

Ke krvavému činu došlo v útulku pro bezdomovce v Regenu v Bavorském lese! Podle informací deníku BILD „duševně nemocný“ muž (21) usekl nožem hlavu spolubydlícímu (†52). Hrozný zločin byl spáchán už v pondělí ráno. Policejní ředitelství v Dolním Bavorsku původně hovořilo o násilném zločinu a oznámilo, že 52letý muž byl nalezen mrtvý v útulku pro bezdomovce v Regenu.

Podezřelý byl zatčen. Byl přijat do okresní nemocnice.“ Podezřelý Mersad T. (21 let, změněné jméno, známý redaktorům) údajně zavraždil svého spolubydlícího Alexe K. (†52) v ubytovacím zařízení, kdy mu po hádce  nožem uřízl hlavu. Zaměstnanec sociální organizace Tafel objevil v pondělí ráno bezhlavé tělo.

O chvíli později byl Mersad T. zatčen poblíž ubytování. Podle informací BILDu je Afričan vážně duševně nemocný a byl několikrát hospitalizován a léčen na psychiatrickém oddělení v Mainkofenu (Dolní Bavorsko). Policii je již znám pro ublížení na zdraví a majetkové delikty. Motivy zločinu jsou nejasné. Politická motivace je však vyloučena. Mluvčí dolnobavorského policejního ředitelství nechtěl podrobnosti o zločinu komentovat.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Údajně psychicky nemocný Afričan uřízl bezdomovci hlavu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout