Šílené!! Majitel obchodu, který přistihl Mohameda při krádeži, musí zaplatit 2 tisíce eur za to, že vetřelci způsobil újmu

Šílené!! Majitel obchodu, který přistihl Mohameda při krádeži, musí zaplatit 2 tisíce eur za to, že vetřelci způsobil újmu

A to hned na začátek předestírám, že muslimského vetřelce Mohameda nijak fyzicky neinsultoval. Pouze si dovolil německý majitel luxusního butiku chytit zloděje, který si u něj koupil „za pět prstů“ džíny.

Žadatel o azyl ukradl drahé značkové džíny. Dokonce měl na sobě zcela bezostyšně přímo při krádeži další z ukradených džínů. Ty si ve stejném obchodě „vypůjčil“ za pět prstů už při některé z jeho předchozích návštěv.

Majitel obchodu běžel za ním a konfrontoval ho. Mohammed A. (24) byl na pokraji pláče. Údajně byl zdrogován. Říkal, že nemůže dýchat. (Zní tato věta někomu povědomě?!… – viz Floyd, BLM).

Na svou obranu Mohamed řekl, že neměl peníze na drahé džíny, proto byl nucen je ukrást. Nakonec prodavače (předpokládám, že na popud nějaké vítací neziskovky) zažaloval za psychickou újmu.

Winnie Klenk (57 let), majitel luxusního butiku, nyní musí zaplatit pokutu 2000 eur za bolest a utrpení, které způsobil chudáčkovi ubohému Mohamedovi tím, že ho nenechal krást. Namísto, aby chudému uprchlíčkovi zcela dobrovolně a rád věnoval drahé ošacení, ještě si dovolil protestovat, když si nebohý Mohamed chtěl dopomoci ke kýženému kousku textilu sám.

Co k tomu dodat? Banánová republika Německo či už přechod na právo šaría a Deutschkalifat?

PS: Vzhledem k tomu, že všechno přebíráme od našeho německého protektora, lze předpokládat, že i u nás se bude brzy za upozornění na muslimské zloděje trestat oběť okradení namísto pachatele… ?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Šílené!! Majitel obchodu, který přistihl Mohameda při krádeži, musí zaplatit 2 tisíce eur za to, že vetřelci způsobil újmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout