Budete možná překvapeni, jak velké multikulturní obohacení přináší Afghánci Evropě

Ihned na úvod upozorňuji, že výčet bude velmi dlouhý a ani zdaleka nebude obsahovat vše, co se za ani ne dva roky na území Evropy (v drtivé většině EU) stalo. Předpokládám, že mnozí z vás nezvládnou dočíst do samého konce, nicméně mělo by jít o povinnou četbu pro všechny sluníčkáře a zastánce stěhování milionů Afghánců do Evropy a zároveň i zastavení jejich deportací.

A pokrytcům, kteří by chtěli poznamenat, že kriminalitu páchají také Evropané, pak odpovím, že to je samozřejmě pravda. Jenže jde v porovnání s muslimskými obohacovači o výrazně nižší procento, zejména co se případů znásilnění a vražd týká.

Bez Afghánců v Evropě by většina z jejich obětí níže vedla i nadále nejspíš zcela normální život. Ale podle vítačů zřejmě na jejich životech nezáleží. Nemyslím, že Evropa potřebuje k vlastním kriminálníkům i další..

Nakonec, než začnu s výčtem, tak upozorňuji, že případy nejsou seřazeny chronologicky, jde ale o případy, k nimž došlo převážně od konce roku 2019 a v letech 2020 a 2021. A jde pouze o velmi skromný výtah všech případů. Všechny případy za poslední dva roky by totiž vydaly na pořádně tlustou knihu…

Jedenáctiletá švédská holčička byla znásilněna muslimem v bazénu

Muslimský násilník se u bazénu nabídl, že pomůže jedenáctileté dívce se učit plavat, ale posléze ji napadl a znásilnil. Útočník byl zastaven až když se k němu v době, kdy děvče znásilňoval, přiblížili její přátelé. Při policejním vyšetřování se zjistilo, že muž tajně skrýval zamítnuté žadatele o azyl. Navíc se také zjistilo, že tento pravděpodobný pedofil napadl i svou dceru v době, kdy jí bylo 5-6 let. Muž byl proto usvědčen ze znásilnění nezletilé a dalšího sexuálního útoku na nezletilou, stejně jako z několika případů sexuálního obtěžování. Afghánec byl odsouzen pouze na 2 roky a 5 měsíců vězení, přičemž po ukončení tohoto trestu, který je výsměchem znásilněné holčičce, nebude deportován ze Švédska!

 

Devatenáctiletá Němka byla brutálně znásilněna třemi Afghánci   

Další případ hromadného znásilnění se stal v Německu, kde byla devatenáctiletá dívka hromadně brutálně znásilněna třemi afghánskými invazisty.   Wiesbadenská prokuratura a Wiesbadenská kriminální policie v současnosti vyšetřují tři Afghánce ve věku 19 a 23 let pro podezření ze znásilnění. Všichni tři jsou podezřelí, že se 7. dubna 2020 dopustili útoku na devatenáctiletou ženu na staveništi v okolí obchvatu Moritz-Hilf-Straße. Proti všem třem podezřelým byly nyní vydány zatykače.

Německo: Afghánec brutálně zbil a znásilnil 83 letou stařenku

Zemský soud v Lipsku odsoudil 47letého afghánského vetřelce Hamida A., odmítnutého žadatele o azyl, ke čtyřletému vězení za znásilnění. Obětí je 83letá žena z Delschitzu, která v důsledku věku trpí ztrátou sluchu. Zvečera 9. ledna překročila  Christiane B. železniční trať pod železniční stanicí na cestě domů. Kvůli její nedoslýchavosti si nevšimla, že ji sleduje Hamid B.  a čeká na ideální příležitost. V podchodu pak brutálně srazil starou ženu zezadu na zem. Starší paní spadla tváří na asfalt. Okamžitě pocítila šílenou bolest z toho, jak se jí zlomila zubní protéza a zranila ji.  Afghánskou špínu však její zranění nezajímalo. K zraněné a bolestí naříkající paní přiskočil a brutálně ji znásilnil.

Ve Vídni přepadl Afghánec s nožem dvě třináctileté dívky

Do vídeňského Prateru přivolána policie po hádce mezi dvojicí dívek a mužem.Dvě dívky (obě 13 let) vypověděly, že je přítomný Afghánec sexuálně obtěžoval a když nebyly svolné, tak  je ohrožoval nožem. Výslech svědka na místě tyto výpovědi potvrdil, a proto byl 32letý muž předběžně zatčen. Byl mu zabaven nůž. Muž prozatím výpovědi dívek popřel. Je zadržován policií a je vyšetřován.

Německo: Afghánec ubodal svoji ženu v autobuse – vražda ze cti

Před očima všech cestujících – včetně mnoha školáků – vynesl afghánský vetřelec krvavý ortel nad svojí bývalou manželkou, kterou přesně podle paštunského zvyku zavraždil v autobuse v Obergünzburgu v idylickém Ostallgäu. V pondělí ve 13:10  pobodal 37letý afghánský invazista 27letou ženu v autobuse na Kemptener Strasse. Pohotovostní lékař, kterého řidič autobusu okamžitě zavolal, zahájil resuscitaci, avšak navzdory veškerému lékařskému úsilí odpoledne žena podlehla vážným zraněním, které jí afghánský vetřelec způsobil.

V Řecku byl zatřen Afghánec za sexuální napadení šestileté holčičky

Nelegální afghánský invazista byl za napadení šestileté holčičky zatčen v Soluni. Podle matky dívky, pobýval devatenáctiletý Afghánec v bytě s rodinou holčičky v Ampelokipi. Dívku napadl přímo v jejich bytě.  Matka pak podala stížnost na odbor pro ochranu mladistvých v Soluni. Při následném vyšetřování policie také zjistila, že vetřelec se zdržuje v Řecku nelegálně. Byl tedy obviněn nejen ze sexuálního napadení dítěte, ale také z nelegálního pobytu.

Rakousko: Nedaleko našich hranic přepadl Afghánec ženu a pokusil se ji znásilnit

Dvaadvacetiletý Afghánec napadl a pokusil se znásilnit pětapadesátiletou ženu. Žena si Afghánce nejprve nepovšimla, zaznamenala ho až v momentě, kdy vstoupil k ní do auta. Afghánský vetřelec jí pak pohrozil nožem a snažil se ji znásilnit. Pětapadesátiletá žena nakonec dokázala opustit auto přičemž oba ve rvačce upadli na zem. Podezřelý jí z těla strhal oblečení. Násilník poté vyndal penis ve snaze ji znásilnit, ta ho následně do jeho “nádobíčka” kousla. Vyděšený Afghánec poté utekl.

Německo: Afghánec utloukl ženu s dítětem v náručí lahví od piva

Sedmatřicetiletá žena byla nalezena ležící na zemi s rozbitou lebkou, vedle ní leželo dítě. K brutální vraždě německé matky rukou Afghánce v došlo v rekreační oblasti  Lipska za bílého dne. Žena byla ve středu kolem poledne nejprve zbita a vážně zraněna lahví od piva na lesní pěšině na jihu Lipska, s dítětem v náručí. V pátek pak na následky těžkých zranění zemřela na jednotce intenzivní péče v Lipsku. Pachatel – třicetiletý Afghánec – byl zatčen už ve čtvrtek. Obviněný se narodil v Afghánistánu, ale má už samozřejmě německé občanství, proto byl v mainstreamovém tisku uváděn coby “Němec”.

Rakousko: Afghánec pobodal svoji přítelkyni, chtěl aby tvrdila, že se pobodala sama

Dvacetiletý Afghánec několikrát bodl svoji 17letou přítelkyni. Poté přinutil vážně zraněnou dívku k tomu, aby vzala vinu za pobodání na sebe. Ošetřujícímu lékaři  proto zprvu tvrdila, že se sama probodla. Drama se odehrálo v neděli v Linci.

„Finské ženy mají příliš mnoho práv,“ prohlásil Afghánec, který pak ubodal manželku

Ke krveprolití došlo na ulici v Kuopiu začátkem května. Muž cestoval z Jämsä do Kuopia, aby se setkal s dětmi. Muž dorazil do města na kole, přičemž měl u sebe nůž na ovoce. Místo a čas setkání bylo předem dohodnuto, ale podle obžaloby muž přijel dřív a na ženu si počkal asi kilometr od smluveného místa setkání. Když muž ženu uviděl, vydal se k ní na kole. Pokusil se nejprve získat ženin telefon, protože chtěl zkontrolovat, s kým jeho bývalá žena mluvila. Bývalá manželka mu telefon odmítla dát dobrovolně, takže muž ženu ve vzteku napadl s nožem.  Podle obvinění poté muž ženu několikrát bodl nožem do zad, do oblasti horní části těla a krku. Nakonec ji bodal po celém těle, včetně trupu, rukou a hlavy.

Německo: Údajně příkladně integrovaný Afghánec utloukl německou expřítelkyni kladivem

Ráno 8. dubna se vydala Myriam Z. (37 let) se svojí ještě ani ne tříměsíční dcerou Avou na procházku do jižního Auwaldského lesa. Podle obžaloby tam byl ve stejnou dobu také Edris Z. Ne náhodou. Měl v batohu kladivo a v hlavě plán, že zabije člověka. Obžaloba zmiňuje, že útok byl velmi divoký a násilný, přičemž obviněný napadenou kousal a také se údajně pokusil jí vypíchnout oči. Oběť utrpěla těžká poranění očních bulev, kousance po celém těle a také jí chyběl kus ucha. Když Myriam padla na zem, ležela na svém dítěti tak, aby jej ochránila, ale nemohla tak chránit sama sebe. Obviněný ji údajně nadále tloukl kladivem, i když ležela na zemi. Zasadil jí nejméně deset úderů, z toho čtyři do hlavy. Dva dny po násilném zločinu Myriam těžkým zraněním podlehla v nemocnici.

Německo: Afghánec ubodal muže, soud ho osvobodil

31letý muž z oblasti Heidelbergu, který na místě činu pod mostem zemřel na následky těžkých poranění krku, byl považován za hlavního agresora. Tento soudní verdikt byl založen čistě na několika výpovědích svědků a na vlastní výpovědi obžalovaného. Státní zastupitelství požadovalo dva roky trestu odnětí svobody pro mladistvé ve zkušební době za nebezpečné zranění s fatálními následky. To znamená, že státní zastupitelství předpokládalo, že osmnáctiletý mladík neměl v úmyslu zabít. Všichni muži, kteří byli zapojeni do konfliktu v ulici Ettlinger v Langensteinbachu, byli afghánského původu. Na rozdíl od původních předpokladů však nebyli žadateli o azyl. Čtyři ze šesti mužů již před pobodáním spáchali nějaký trestný čin. Policie předpokládala, že se účastníci bitky navzájem znají.

Německo: Afghánec ubodal manželku, čin není klasifikován jako vražda

Tři měsíce po hrůzném krvavém činu, k němuž došlo v paneláku ve Freibergu, nyní státní zastupitelství vzneslo obvinění proti Afghánci (39 let). Žadatel o azyl je obviněn z toho, že svou ženu popravil tím, že ji v přítomnosti svých dětí několikrát bodl do hrudi.

Německo: Afghánec ubil manželku před očima dětí, její obličej byl znetvořen k nepoznání

Německá policie zatkla osmatřicetiletého afghánského vetřelce pro podezření, že ubil k smrti svou třiatřicetiletou manželku před jejich pěti nezletilými dětmi. Vražda se odehrála  v bytě v okrese Kreyenbrick ve městě Oldenburg. Sousedé zaslechli z třípokojového bytu zvuky násilí a zavolali policii.  Když přijeli zdravotníci a policie, našli ženu s vážným poraněním hlavy, obličej měla rozdrcený k nepoznání. Byla převezena do nemocnice k ošetření, ale v důsledku těžkých zranění zemřela.

Afghánec ubodal svoji německou expřítelkyni před očima jejich dítěte

Osmadvacetiletý afghánský „žadatel o ochranu“ zabil svou dvacetiletou německou přítelkyni ve čtvrtek večer na cestě k parkovišti Edeka na Landauer Straße v Plattlingu (okres Deggendorf). Mladá žena zemřela na místě  s mnohačetnými bodnými ranami. Společné dítě obou bylo přítomno při činu.

Německo: Afghánec byl po znásilěnní11leté holčičky propuštěn, ihned znásilnil další dívku

Policii známý a již dříve usvědčený 23letý afghánský vetřelec Zubyr S. už brutálně znásilnil jedenáctiletou dívku 20. června v Dortmundu a méně než o měsíc později znásilnil třináctiletou dívku. Po prvním zločinu byl okamžitě chycen policií a následujícího dne byl kvůli vážnému podezření uvězněn. Avšak dne 3. července, pouhých 13 dní po odporném činu, byl zatykač na žádost státního zástupce zcela překvapivě zrušen a násilník byl propuštěn!  Dortmundský státní zástupce odůvodnil tento ústupek ve prospěch islámského pedofila tím, že Zubyr „ má trvalé bydliště a prozatímní právo na pobyt.”

Francie: Afghánec pobodal 79letou stařenku

Afghánský invazista, souzený za pokus o vraždu své 79leté sousedky, stanul tento týden před soudem v Pyrénées-Atlantiques Assize Court. Mezi dalšími obviněními je vetřelec obviněn z opakovaného pobodání oběti 13 bodnými ranami.

Německo: Afghánci napadli cestující ve vlaku, zasahující policisty zbili

Dva mladí Afghánci brutálně zaútočili na cestující v regionálním vlaku, z nichž minimálně dva zranili. K útoku došlo v pondělí odpoledne kolem 16:15 hodin. Posléze Afghánci zaútočili také na několik policistů na hlavním nádraží v Ulmu. Tři z nich těžce zranili.

Švédská rodina vítačů si doma ubytovala Afghánce, ten jim znásilnil dceru

Dvacetiletý Afghánec čelí trestnímu stíhání za znásilnění švédské dívky mladší patnácti let (blíže věk znásilněné zdroje neuvádí),  jejíž rodina tohoto vetřelce ubytovala ve svém domě. Incident se odehrál během noci na 13. dubna letošního roku. Afghánec dívku sexuálně zneužil tím, že na ní po dobu asi dvou hodin prováděl různé sexuální praktiky. Týrání se odehrálo v domě dívčiny rodiny.

Tři Afghánci byli ve Švédsku usvědčeni z brutální vraždy

Otec a jeho dva synové, všichni z Afghánistánu, byli nyní odsouzeni u okresního soudu v Gällivare za brutální vraždu v autobusu v Kiruně letos v létě. Ale ani synové, ani otec nebudou vyhoštěni…

Afghánec se pokusil znásilnit Švédku, obtěžoval i školačky

Mohamed napadl ženu na běžecké dráze, shodil ji na zem a začal ji osahávat. Ženě se podařilo uniknout tím, že ho kousla do ruky. Afghánec je nyní odsouzen za útok k podmínce a 140 hodinám veřejně prospěšných prací. Deportaci se vyhne.

Afghánec znásilnil dvanáctiletou dívku, tvrdil o sobě, že je dítě

Mohammad, který přijel do Švédska bez dokladů a tvrdil, že je dítě, říká, že přesně neví, kolik mu je let. Po chaotickém procesu byl Afghánec nakonec usvědčen ze sexuálního zneužívání 12leté dívky, přičemž okresní soud uvádí, že je mu nejméně 18 let. Mohammad se však deportaci vyhýbá.

Ve Švédsku byla vznesena obžaloba proti Afghánci, který v březnu pobodal 7 lidí

Dnes byla vznesena obvinění proti 22letému Afghánci Tamimu Sultanimu, který 3. března ve Vetlandě pobodal sedm lidí. Je obviněn z pokusu o vraždu v sedmi bodech obžaloby. Celkem sedm mužů bylo napadeno na různých místech v centru Vetlandy. Všem obětem byla způsobena velmi vážná bodná zranění, která vyžadovala ošetření v nemocnici. Stav čtyř z nich byl okamžitě život ohrožující.

Řecko: Těhotná žena byla znásilněna Afgháncem a třemi Pákistánci

Policie v Řecku zahájila pátrání poté, co byla 25letá těhotná žena znásilněna. Nejprve byla přepadena a znásilněna Afgháncem. Když se vydala hledat pomoc, byla unesena a hromadně znásilněna dalšími třemi muži.

Rakousko: 13letá Leonie byla hromadně znásilněna a zavražděna 4 Afghánci

Afghánci vylákali 13letou dívku do bytu, poté ji zdrogovali, znásilnili a pak zavraždili (k případu je zde na webu více článků, jde o nyní dobře známý medializovaný případ…).

Bohatý německý důchodce si adoptoval Afghánce, ten ho posléze zavraždil

Herbert S. († 75 let) vedl naplňující a úspěšný život, který ho přivedl k milionovému jmění. Nakonec ale pravděpodobně věřil falešnému příteli: Hedayat S. (31) byl považován za Herbertova nevlastního syna, pár měsíců před smrtí dokonce mladého muže bohatý Němec adoptoval. Ale teď, když byl zatčen rodilý Afghánec se zjistilo, že prý nalákal Herberta S. do pasti a zavraždil ho.

Německo: Afghánec plánoval teroristický útok ve jménu ISIS, je prý psychicky nemocný

Bavorské hlavní město Mnichov 10. května 2020 zřejmě jen těsně uniklo katastrofě. Podle vyšetřování mnichovského státního zastupitelství chtěl nyní 36letý Afghánec Ali Reza K. způsobit krveprolití v centru města. Plánoval vjet na pěší zónu mezi Stachusem a náměstím Marienplatz v autě a zabít co nejvíce lidí tím, že je přejede.

Afghánec se pokusil znásilnit a utopit Němku

Afghánec Ali R. (23) z Großhain, kadeřník a otec rodiny (jeden syn, 16 měsíců) byl v úterý souzen za pokus o znásilnění a ublížení na zdraví. Ali R. se zeptal mladé ženy na její věk a pak ji chytil za hýždě. Dívka se odmítla k němu přiblížit. Když se o chvíli později pokusila jít na záchod a oddělila se od skupiny, obviněný šel za ní. Státní zástupkyně řekla: ‘Srazil ji k zemi, udeřil ji pěstmi do obličeje a pokusil se ji znásilnit. Když se oběť dál bránila a křičela o pomoc, vtáhl ji do Labe a snažil se jí vtlačit obličej pod vodu a utopit ji.”

Francie: Afghánec pobodal 8 lidí, jednoho ubodal, do vězení nepůjde

31. srpna 2019 zabil 34letý Afghánec ozbrojený nožem studenta a zranil několik kolemjdoucích při výjezdu ze stanice metra Laurent Bonnevay na autobusové zastávce ve Villeurbanne v Rhôně. Útočník byl zneškodněn několika svědky a poté obviněn z vraždy a pokusu o vraždu.

Německo: Afghánec ubil manželku kriketovou pálkou

Osmatřicetiletý muž byl v Oldenburgu odsouzen k doživotnímu vězení za vraždu jeho ženy. Obžalovaný jednal s nízkými motivy, které jsou ovšem v jeho domovině motivy zcela běžnými a dle práva šaría akceptovanými. Rodina, která měla pět nezletilých dětí, byla z Afghánistánu a 33letá žena odešla od svého manžela, což považoval za porušení cti a tradice.

Švédsko: Afghánec pobodal policistu, není to kvalifikováno jako pokus o vraždu

V sobotu večer napadl Afghánec v Göteborgu policistu nožem. Muž se údajně během vyšetřování pokusil z místa činu uprchnout. Když policista vetřelce popadl, ten záhy odpověděl dvěma bodnými ranami. Incident však není vyšetřován jako pokus o vraždu, ale pouze jako napadení s přitěžujícími okolnostmi.

Švédsko: Afghánec napadl jedenáctiletou dceru sousedů, protože byla západně oblečená

32letý Afghánec z Aneby ve Smålandu, byl usvědčen z vyhrožování sousedce a napadení dítěte. Afghánec vyhrožoval ženě znásilněním a zabitím jejích dětí. Zbil také jedenáctiletou dceru ženy, protože už jí bylo devět let a podle islámu by měla nosit šátek, košile s dlouhým rukávem a dlouhé kalhoty.

Německo: Afghánec způsobil krveprolití, protože se s ním chtěla žena rozvést

30letý muž se přiznal k zabití jeho 15letého švagra a k tomu, že zranil několik dalších příbuzných nožem. V Augsburgu u okresního soudu nyní obžalovaný čelí obvinění z vraždy a čtyř pokusů o vraždu. V dubnu údajně způsobil krvavou lázeň v Augsburgu v domě rodiny jeho ženy, protože se s ním žena chtěla rozvést. Podle obžaloby muž 15letému mladíkovi podřízl krk. Tchyně utrpěla při útoku život ohrožující zranění a byla zachráněna jen díky velmi rychlé operaci. Její manžel a dvě dcery také utrpěli bodná a řezná zranění.

Francie: Afghánec vyhrožoval, že vystřílí nemocnici kalašnikovem

Trestní soud v Rennes ve francouzském departementu Ille-et-Vilaine stanovil afghánskému vetřelci šestiměsíční podmíněný trest poté, co byl shledán vinným z útoku na zdravotnické pracovníky v městské nemocnici a vyhrožováním vraždou personálu pomocí Kalašnikova.

Afghánec dostal směšný trest za znásilnění třináctileté Švédky, která se po činu pokusila o sebevraždu

13. srpna 2020 byla 13letá Švédka znásilněna v lesoparku na odpočívadle s grilem ve Falunu “sirotkem bez doprovodu” Manzullou, který se narodil v roce 2000 v Afghánistánu. Manzulla věděl, že je dívce jen 13 let poté, co byl na tuto skutečnost už dříve upozorněn její sestrou, která si všimla, že se o ni “sirotek” zajímá.

Afghánec měl školit své krajany jak se chovat v Evropě k ženám, jednu pak znásilnil

Čtyřiadvacetiletý Afghánec byl odvolacím soudem odsouzen za znásilnění kolegyně v ubytovně pro mládež během noční směny. Muž dříve pracoval v pečovatelském domě pro mládež, kde byl zodpovědný za výuku dalších takzvaných “nezletilců bez doprovodu”, kterým měl osvětlit švédské zákony a poučit je, jak se chovat k ženám.

Švýcarsko: Afghánec polil modelku kyselinou

K útoku došlo v Neuchatelu. Švýcarka byla postříkána kyselinou na podzemním parkovišti bytového domu, kde žije. Nejprve byla převezena do nemocnice záchrannou službou v Neuchatelu. Poté byla převezena do univerzitní nemocnice Chuv v Lausanne.

Afghánec znásilnil a zranil tělesně postiženou Švédku

V polovině ledna byla postižená žena vystavena bestiálnímu znásilnění v jižním Velkém Stockholmu. Brutální znásilnění vedlo k tomu, že musela být kvůli rozsáhlým zraněním pod sedativy. Podezřelým pachatelem je afghánský invazista, který v roce 2018 obdržel příkaz k vyhoštění, ale nakonec byl tento příkaz zrušen.

Německo: Afghánec ubodal na balkóně manželku, ta si vlastní vraždu nahrála

Muž (56) zabil svou ženu (†35) celkem devatenácti bodnými ranami nožem v srpnu 2020 v Geilenkirchenu (Severní Porýní-Vestfálsko). V úterý krajský soud v Cáchách odsoudil obžalovaného k doživotnímu vězení za vraždu.

Švédsko: Afghánec zneužíval dceru, prý tak zkoušel, zda je muslimka

45letý Afghánec, žijící ve švédské v Dalarně, byl odsouzen do vězení, ale nebude deportován, za sexuální zneužívání jeho dcery při mnoha příležitostech. Rozsudek ho obvinil z týrání jeho dcery, které po zneužívání vždy řekl, aby požádala Alláha o odpuštění.

Rakousko: Afghánec dostal doživotí za dvojnásobnou vraždu nedaleko českých hranic

Nejvyšší krajský soud v rakouském Linci potvrdil doživotní trest pro Afghánce, který na podzim 2019 zabil farmáře poblíž českých hranic. Pachatel také pobodal pracovníka ubytovny, který o několik dní později podlehl svým zraněním.

Německo: Afghánec ubodal chlapce, protože si myslel, že natáčel jeho kamaráda na mobil

Milo P. byl zákeřně a bezdůvodně popraven. Za bílého dne se zakrvácený zhroutil k zemi na ulici Herzog-Wilhelm-Straße, v centru Mnichova. Milo P. později svým zraněním i přes rychlou operaci a intenzivní lékařské ošetření v nemocnici podlehl. Bylo mu teprve 17 let.

Francie: Afghánec znásilnil 12leté dítě, u soudu ho právník hájil tím, že u nich doma je to běžný zvyk

V sobotu 25. srpna 2018 v časných odpoledních hodinách se cizinec setkal s 12letým chlapcem na Parc des Promenades, hřišti poblíž dvora Saint-Brieuc. “Pak ho vzal pěšky do opuštěného domu,” uvedlo státní zastupitelství. Právě v tomto domě 26letý muž údajně znásilnil teenagera.

Afghánec uštědřil Švédovi 32 bodných ran, ale nebude deportován, protože je homosexuál

Dvaadvacetiletý Afghánec Wahidullah Mohammadullah náhle napadl muže  30 bodnými ranami – jedna z nich prošla i okem. Nyní je však ušetřen deportace za pokus o vraždu, protože okresní soud se domnívá, že riskuje, že bude ve své domovské zemi vystaven homofobii.

Rakousko: Afghánec znásilnil sedmiletou holčičku, jejího otce zbil do bezvědomí

K hroznému incidentu došlo v severním Innviertelu, v bytovém domě  v okresním městě Schärding. Tam Afghánec (16) údajně vylákal sedmiletou dceru souseda do sklepa, kde ji znásilnil. Když chtěl otec dívky zasáhnout, aby ochránil svou dceru, zbil ho do bezvědomí.

Německo: Afghánec zavraždil manželku před očima dětí, protože se nevhodně oblékala

Burhan Z. byl odsouzen v procesu za násilnou smrt 28leté ženy v Chotěbuzi ke 13 letům vězení za zabití. V odůvodnění rozsudku soudce mimo jiné uvedl, že děti páru musely být svědky trestného činu, jak v pondělí oznámila mluvčí krajského soudu.

Hamburský policista skončil v nemocnici poté, co mu dal vzteklý Afghánec pár ran pěstí

V pátek večer ve 20.55 došlo v Hamburku k incidentu mezi policisty a mladým “hledačem ochrany”. Policisté narazili na agresivního Afghánce (22), který hledal kontakt s prostitutkami a policistům na ulici vyhrožoval, ti mu pohrozili, že bude vzat do vazby. Náhle muž, který do Hamburku dorazil z Verden an der Aller (Dolní Sasko), vyjel a udeřil policistu do obličeje.

Švédsko: Afghánec napadl třináctiletou dívku, pokusil se jí odvléct do lesa a znásilnit, dostal směšný trest

27letý Afghánec Alireza Alizadeh srazil 13letou dívku k zemi, dotýkal se jejích prsou, pokusil se jí rozepnout opasek a odtáhnout ji do lesa. Podle okresního soudu však není jisté, že se Afghánec pokusil dívku znásilnit, takže nyní je odsouzen k několika měsícům vězení za sexuální napadení.

Německo: Afghánec se pokusil strčit 12letou dívku pod vlak

Na 30letého Afghánce byl ve Schwerinu vydán zatykač za pokus o zabití. Muž, který nemá pevnou adresu, údajně v pátek odpoledne napadl na nádraží Schwerin-Mitte 12letou dívku, jak informovalo státní zastupitelství. Je podezřelý, že dítě násilím přetáhl přes bezpečnostní čáru na nástupišti, když kolem nádraží projížděl nákladní vlak. 12letá dívka a další dívka dokázaly útoku zabránit a osvobodit se s lehkými zraněními. O pozadí incidentu zatím není nic víc známo.

Rakousko: Afghánec se pokusil ubodat 17letou přítelkyni – další pokus o vraždu ze cti

20letý Afghánec, který se údajně pokusil zabít svou 17letou přítelkyni v Linci v říjnu loňského roku, stanul v pátek před soudem za pokus o vraždu. Obviněný již nyní nepřiznal, že měl v úmyslu dívku zabít, celý zločin se stal “neúmyslně” nebo “omylem”, řekl. Ještě v den zločinu Afghánec ovšem prohlásil, že “způsobí krveprolití” a že to bude dělat znovu a znovu. Nakonec se pak skutečně pokusil svoji přítelkyni zavraždit.

Afghánec zavraždil Švédku; vyvázl bez trestu, protože tvrdí, že je dítě

V noci z neděle 10. května loňského roku byla šestapadesátiletá zdravotní sestra Anna-Lena Lernhedeová na cestě domů od kamarádky z Kungälvu. Když přecházela lávku, potkala mladého muže ozbrojeného nožem. Neznámý muž ženě vyhrožoval a požadoval mobilní telefon. Když se snažila bránit, byla pobodána a vážně zraněna. Bodné rány směřovaly přímo do srdce. Anna-Lena byla v nemocnici 12 dní, než zemřela na svá těžká zranění. Afghánec, který loni v květnu v Kungälvu pobodal Annu-Lenu Lernhedeovou, je ušetřen trestu. Důvodem je, že pachatel tvrdí, že je mladší 15 let a že státní zástupce nebyl schopen prokázat, že uvedený věk není správný.

Afghánec ubodal svoji rakouskou manželku, matku čtyř dětí

Tento případ šokoval celé Rakousko: ve středu ráno (7.4.) se Afghánec (43) dopustil strašlivého krvavého činu. Zatímco byly čtyři děti páru ve škole, brutálně pobodal svou ženu kuchyňským nožem ve společném bytě. Poté se sám nahlásil u policejního inspektorátu na Lendplatzu a přiznal se lámanou němčinou.

Vídeň: Afghánec lákal dívky na falešný profil, pak je znásilnil

Mladý muž se prostřednictvím Instagramu vydával za atraktivního mladého fotbalistu a přesvědčoval dívky, aby se s ním setkaly ve Vídni. Tam došlo k sexuálním aktům, přičemž dva případy zahrnovaly také znásilnění. Ve dvou dalších případech byly dotčené osoby mladší 18 let. 22letý muž byl ve středu odsouzen ke třem a půl letům vězení za znásilnění a sexuální zneužívání mladistvých.

Afghánec znásilnil postiženou Švédku, při znásilnění ji zranil, nebude deportován

V prosinci loňského roku přišel 21letý Amir Rahimi prostřednictvím sociálních sítí do kontaktu s mladou ženou, která žije se svou matkou. Podle nedávného rozsudku má žena od narození nespecifikované mírné intelektuální postižení a navštěvuje střední školu. Podle jedné studie je v testech způsobilosti, které provedla, výrazně podprůměrná, tedy mentálně postižená….

Rakousko: Afghánec, který brutálně znásilnil důchodkyni, nebyl po vykonání velmi krátkého trestu deportován

Afghánec Wahab M. (23) v Traiskirchenu velmi brutálně znásilnil důchodkyni (72). Odseděl si jen velmi krátkou dobu ve vězení – od té doby žije v Bad Vöslau.

Německo: “Allahu akbar!” – Afghánec řádil s nožem – jeden mrtvý a jeden zraněný

V útulku v Grevenu v  Severním Porýní-Vestfálsku, došlo k vraždě nožem, při níž byl zabit jeden člověk a další vážně zraněn. Obětí je 35letý obyvatel, který je podle policie z Ázerbájdžánu, 43letý Němec – zaměstnanec útulku – utrpěl vážná zranění, informovali v pondělí ráno prokurátoři a policie.

V Hamburku útočil nožem Afghánec – 4 zranění

Ve venkovní části restaurace  v neděli večer v Hamburku-St. Georg se objevil 20letý Afghánec, který prý náhle po hádce s jedním z mužů vytáhl nůž. Když kolem sebe bodal, tak byli zraněni také tři svědci. Dříve údajně došlo ke sporu mezi muži na Hansaplatzu, po němž Afghánec pronásledoval svého oponenta do restaurace, kde ho napadl.

Rakousko: Afghánec v deportačním středisku zbil a vážně zranil policistku

V policejním středisku Roßauer Lände byla ve středu zbita při distribuci potravin policistka, kterou zbil a vážně zranil 28letý Afghánec. Během středeční distribuce potravin v policejním deportačním středisku na Roßauer Lände srazil zadržený 28letý Afghánec policistku brutálními údery a urážel ji sprostými nadávkami.

Afričan a Afghánec okradli na ulici 14letého švédského chlapce o boty, byli zproštěni viny

Odvolací soud v Götě zprostil viny Afghánce a Konžana, kteří podle policie, prokurátora a okresního soudu obklíčili mladšího švédského chlapce, donutili ho sednout si a sundat si boty Nike, zatímco čekali na autobus v Kalmaru. Chlapec byl donucen jít domů v ponožkách. Odvolací soud připouští, že chlapec se možná bál, ale domnívá se, že v incidentu chybí násilí i výhrůžky.

Německo: Afghánec, který má za sebou sexuální zločiny, dostal za znásilnění 13leté dívky podmínku

Uprostřed noci, kolem 2.30 nad ránem, se mladý muž vloupal do cizího domu do dětského pokoje 13leté dívky, přičemž spící dívku vysvlékl a sexuálně ji napadl. Sexuální zneužívání a sexuální napadení je to, co právníci nazývají závažný trestný čin. Před porotou pro mladistvé u okresního soudu v Giessenu se nyní 22letý R. přiznal k trestnému činu bez rozruchu a dohadů.

Německo: Afghánci zavraždili svoji sestru, protože žila západním stylem života

Berlínem otřásá vražda! Dva bratři (22, 25) z Afghánistánu údajně brutálně zavraždili svou sestru (34) kvůli západnímu způsobu života, jak sdělilo státní zastupitelství v Berlíně.

Francouz bránil svoji přítelkyni před dvěma Afghánci, ti ho pobodali

40letý muž byl bodnut do zad v noci ze soboty 10. na neděli 11. července poblíž stanice Charles-de-Gaulle v Rennes. Oběť se údajně snažila chránit svou přítelkyni před zákeřnými jedinci.

Afghánci, kteří nedávno dorazili do Švédska, chystali teroristický útok

Na Velikonoční pondělí byli dva lidé zatčeni  pro podezření ze spiknutí za účelem spáchání teroristických trestných činů, ke kterým údajně mělo dojít ještě letos. Obžalovaní jsou afghánskými občany a hovoří jazykem farsi.

Švédsko: Afghánci brutálně zbili fotbalistu, který se zastal obtěžovaných žen

Mladý fotbalista byl brutálně zbit v Aréně v Helsingborgu. Když požádal tři muže ze Středního východu, aby přestali obtěžovat jeho přítelkyni a její kamarádku, zbili ho, zkopali do hlavy a v útoku pokračovali i poté, co omdlel. Trojice je nyní odsouzena ke směšnému trestu odnětí svobody za napadení s přitěžujícími okolnostmi.

Švédsko: Mohamed přepadl v obchodě prodavačku a s nožem v ruce se ji pokusil znásilnit

Afghánský vetřelec byl zatčen za pobodání a pokus o znásilnění zaměstnankyně v obchodě ICA ve Västerbottenu. Při výslechu po zadržení invazista vysvětlil útok tím, že “není rozhodující, pokud dívka nechce mít sex”, protože “každý potřebuje sex”.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Budete možná překvapeni, jak velké multikulturní obohacení přináší Afghánci Evropě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout