Německo: Afghánec sexuálně zneužil 11 a 13letou dívku, dostal podmínku

Německo: Afghánec sexuálně zneužil 11 a 13letou dívku, dostal podmínku

Další z dlouhé řady multikulturních obohacení ze strany Afghánců v Evropě zažily dvě nezletilé dívky v Německu. Jedna z dívek, která byla navíc mentálně postižená, dokonce fungovala coby sexuální otrokyně Afghánce a jeho kumpánů.

Vzhledem ke dlouhodobému nadržování muslimům ze strany evropského soudního systému je pak  podmínka za znásilňování dětí současnou normou…

Khodai R. přišel do Německa z Afghánistánu v roce 2015 ve věku 23 let – jako „osoba hledající ochranu“. V září 2018 čtyřikrát vážně zneužil jedenáctileté dítě – ve dvou případech spolu se dvěma orientálními komplici. V pozdějším případě v roce 2021 Afghánec osahával třináctiletou dívku na intimních místech.

Ilegál Khodai R. postupně získal v Německu čtyři „přezdívky“. Jeho podvod s identitou by německé úřady pravděpodobně neodhalily, kdyby se také nestal sexuálním delikventem.

V létě 2018 se Afghánec prostřednictvím internetového chatu obrátil na jedenáctiletou dívku se zdravotním postižením. V září se oba dohodli na prvním setkání v hannoverském regionu. „V háji nedaleko stanice S-Bahn Langenhagen Afghánec dívku zneužil.“

Afghánský „hledač ochrany“ donutil mladou dívku k další třem setkáním, ke dvěma velkoryse pozval své 19leté kamarády Ezatullaha N. a Siyu A. – oba také z Afghánistánu – kteří dívku také zneužili.

Khodai R. se přiznal, že na třech setkáních praktikoval vaginální a anální styk s jedenáctiletou dívkou s mentální poruchou. Při těchto činech pachatelé pořídili tři fotografie a video, které bylo následně zveřejněno na internetu. Na selfie se Afghánci prezentují s vyplazenými jazyky – přímo před nezletilou obětí.

Mentálně postižená dívka byla zjevně degradována na objekt potěšení extrémně zvrhlým způsobem. Jeden z pachatelů dokonce hodil kámen na bezbrannou oběť.

O něco později se znásilňovaná dívka obrátila na svého důvěryhodného učitele, který zřejmě nahlásil zločiny. Šestatřicetiletá matka oběti, svobodná geriatrická sestra, řekla soudu o své dceři: „Předtím to byla usměvavá dívka. Potom už ne.“

Její dcera, která v současné době žije v terapeutické rezidenční skupině, měla dlouho sebevražedné sklony, pořezala se.

Proces proti Khodai R. se konal až v únoru 2021. K překvapení mnoha pozorovatelů byl hlavní obžalovaný odsouzen hannoverským krajským soudem k pouze dvěma letům vězení pro mladistvé v podmínce, takže pachatel opustil soudní síň jako svobodný muž.

Obžalovaný se ke svému jednání přiznal a z pohledu soudu byl údajně začleněn do německé společnosti. Neue Presse z Hannoveru – který je již dlouho důrazně umístěn na levici – tak učinil více než dobrodružné tvrzení: „Navzdory ohavným činům více mluvilo pro obžalovaného než proti němu.“

Oba spoluobžalovaní nebyli ani stíháni. Uvedli, že věk oběti neznají. Státní zastupitelství proto řízení proti nim zastavilo.

Co učinilo rozhodnutí soudce ještě více nepochopitelným: Pouhý měsíc před tímto procesem afghánský hlavní obžalovaný zneužil v Giessenu v Hesensku další dítě – pouhých 13 let.

Podle článku v „Gießener Allgemeine“ se Khodai R. vplížil do dětského pokoje spící dívky, kde se dotkl oběti v intimní oblasti. Letos, na konci července, bylo pro tento čin další soudní řízení – tentokrát před okresním soudem v Giessenu. Soudce Heiko Kriewald odsoudil afghánského recidivistu k jednomu roku a osmi měsícům vězení. Afghánec však do vězení jít nemusí: navzdory prvnímu podmíněnému trestu byl druhý trest opět podmíněně odložen – tentokrát na tři roky.

Údajná „integrace“ Afghánce do německé společnosti byla také polehčující okolností pro pachatele, který nyní údajně pracuje jako provozovatel elektrárny. Soudce se k verdiktu vyjádřil prohlášením, že tento verdikt o vině byl pro pachatele „poslední šancí“.

Podle § 54 zákona o pobytu může být sexuální delikvent deportován, může dostat trest vězení nebo v případě mladistvého trest na dobu nejméně jednoho roku. Skutečnost, že pachatel nebyl ze země vyhoštěn nejpozději začátkem roku 2021, zjevně nebyla u soudu problémem.

Po soudním přelíčení Bild požádal soudce Kriewalda o vysvětlení jeho rozhodnutí, které zjevně nebylo učiněno „ve jménu lidu“, ale na základě individuální levicové právní filozofie. Ale Kriewald nechal otázku ohledně svého verdiktu nezodpovězenou.

Mnozí rodiče v Německu – a nejen ti – si budou klást otázku, zda je Spolková republika stále ústavním státem nebo zda se tento stát v důležitých částech už dávno  zvrhl v nespravedlivý stát. Kdyby se těchto činů dopustil německý běloch, tento domorodý občan by jistě šel na několik let za mříže.

K uvedenému jen dodávám, že totéž se neděje jen v Německu, ale i v jiných evropských zemích. Jde ovšem především o projev přibližování právu šaría, podle něhož by podobné delikty na nemuslimkách nebyly trestné…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Afghánec sexuálně zneužil 11 a 13letou dívku, dostal podmínku

  1. Tak Merkelová tím svým sloganem „zvládneme to“ nejspíše myslela, že zvládne is lamizaci Nemců, a její arogance a cynismus tomu odpovídá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout