Německo: Syrský vetřelec zavraždil dva pacienty psychiatrické léčebny

Německo: Syrský vetřelec zavraždil dva pacienty psychiatrické léčebny

Hosté Merkelové řádí jako černá ruka, ale i přesto se Německo rozhodlo se i nadále obohacovat. Dokonce i v situaci, kdy zavírá hranice s ČR a Rakouskem se do země přiváží vetřelci z řeckých táborů. Očividně mají Němci stále příliš málo podobného obohacení, jaké zažili včera.

V pátek došlo k brutální dvojnásobné vraždě rukou 21letého syrského vetřelce. K vraždám došlo v Lüneburgu v časných ranních hodinách: Kolem 2:10 ráno byl 54letý pacient zabit jiným „pacientem“ v psychiatrické léčebně „Am Wienebütteler Weg“.

Podle prvotních policejních zjištění mladý muž zabil 54letého muže tak, že ho uškrtil. Další 56letý pacient byl na oddělení pachatelem tak těžce zraněn, že později zemřel v nemocnici. Žadatel o azyl také vážně zranil 61letou zdravotní sestru. Pachatel pak házel předměty na záchrannou službu a zranil další 42letou sestru a policistu.

Muselo přijet několik posádek hlídkových aut, než policisté přemohli a uklidnili pachatele. Nakonec museli na jeho pacifikaci použít pepřový sprej.

Podle kliniky nebyly před činem na uzavřeném psychiatrickém oddělení pro dospělé patrné žádné známky eskalace násilí. Hlavní žalobce Jan Christoph Hillmer prohlásil: „56letý muž zemřel na následky úderu tupým předmětem do hlavy, 54letý uškrcením.“

Podle prokuratury byl již dříve Syřan obviněn z napadení, při kterém došlo k ublížení na zdraví a vyhrožování. Podle prokuratury není „zcela jasné“, proč vetřelec v pátek náhle zabíjel.

Předpokládám, že invazista byl na psychiatrii na základě nějakého podobného rozsudku, jakých evropská justice rozdává přehršel. Více než pravděpodobné je i to, že bude opět seznán psychicky nemocným a za vraždy tak nakonec de facto nikdo nebude potrestán. Pak je jen otázkou času, než mu padne za oběť další spolupacient nebo někdo z personálu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout