Německo: Afghánci zavraždili svoji sestru, protože žila západním stylem života

Německo: Afghánci zavraždili svoji sestru, protože žila západním stylem života

Je velmi naivní očekávat, že se muslim dokáže integrovat do jakékoli nemuslimské společnosti. Naopak, muslimové očekávají, že se časem integruje nemuslimská společnost do té jejich. A pokud už se náhodou nějaký muslim integrovat pokusí, pro ostatní je to odpadlík, který si zaslouží trest. O to spíš se to pak týká žen, které jsou majetkem otce, případně bratrů a později manžela, což ovšem musí být výhradně muslim. Žena, která „odpadne“, což znamená třeba i to, že žije západním stylem života ve způsobu oblékání i v dalších ohledech, se dostává pod fatvu a velmi často se pak stane obětí vraždy ze cti. Vrahem je vždy nějaký blízký příbuzný, často rodiče a sourozenci.

Berlínem otřásá vražda! Dva bratři (22, 25) z Afghánistánu údajně brutálně zavraždili svou sestru (34) kvůli západnímu způsobu života, jak sdělilo státní zastupitelství v Berlíně.

Bratři jsou ve vazbě už dva dny. Vyšetřovatelé našli tělo mladé ženy v Bavorsku.

13. července byla v Berlíně nahlášena jako pohřešovaná mladá matka dvou dětí. Vzhledem k tomu, že nic nenaznačovalo tomu, že by děti opustila dobrovolně, vyšetřovatelé od začátku nevyloučili trestný čin.

Po vyhodnocení  videokamer na veřejných místech byli podezřelí zaznamenáni na dálkovém vlakovém nádraží v Berlíně.

Podle státního zastupitelství v pátek – tedy v den, kdy se zločin odehrál – údajně odvezli tělo v kufru vlakem do místa bydliště 25letého muže v Bavorsku a pohřbili ho tam.

Podle informací deníku BILD bylo ve čtvrtek nalezeno pohřbené tělo. Vyšetřovatelé předpokládají, že je to pohřešovaná žena.

Obhájce Mirko Röder (56): „Bude to konfliktem zmítaný a zdlouhavý proces.“

Pitva má objasnit totožnost, příčinu smrti a podrobnosti o zločinu. Podle zatykače se oba podezřelí cítili uraženi, protože život jejich rozvedené sestry neodpovídal jejich morálním standardům.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Afghánci zavraždili svoji sestru, protože žila západním stylem života

  1. I my si takové dárečky v podobě tlumočníků přivezeme, díky současné vládě, a ono nezůstane jen trestů mezi sebou, ale pak i nám ukáží, jak „správně“ žít a dle jakých pravidel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout