Německo: Syřan si najal své krajany, aby zbili jeho těhotnou přítelkyni a ona tak potratila

Další otřesný případ, který se odehrál v multikulturním Hamburku, je ukázkou toho, jaký je vztah drtivé většiny muslimů k ženám, obzvlášť pak nemuslimským. Odmala se učí k neúctě k nim, většinou jsou považovány za věci, proto se také mnoho případů vražd ze cti zametá v některých islámských zemích pod koberec. Surové zacházení s nemuslimkami je pak jen napodobením jejich lžiproroka Mohameda…

Tento pobuřující případ nyní vyšetřuje hamburská policie. Pachatelem je 26letý muž, původem ze Sýrie, který se pokusil násilně vyvolat potrat dítěte své nezletilé přítelkyně. Za tímto účelem muž zinscenoval útoky, při nichž byla nastávající matka zraněna.

Trestné činy vyšly najevo až poté, co mladá žena učinila na policii prohlášení, že muže usvědčuje. Dítě se nakonec narodilo a je zdravé.

K prvnímu útoku na tehdy sedmnáctiletou Němku došlo už na podzim 2019. Tehdy řekla mladá žena Ahmadovi H., že je těhotná. Co zřejmě nevěděla, bylo, že muž, kterému je nyní 26 let, nechce být otcem za žádných okolností.

K prvnímu útoku došlo během společné procházky v parku v hamburské čtvrti Billstedt v říjnu 2019. Ahmad H. mluvil do mobilního telefonu arabsky, takže dívka mu nerozuměla. Krátce nato se objevil muž, který praštil tehdy sedmnáctiletou dívku do obličeje, přetáhl jí bundu přes hlavu, srazil ji na zem, pak ji popadl za nohy, chvíli ji táhl za sebou a poté ji několikrát kopl do břicha. V té době Ahmad H. stále předstíral, že honí pachatele, který krátce poté uprchl. Po útoku nebyla na policii vznesena žádná obvinění. Vyšetření v té době ukázalo, že dítě v děloze nebylo poškozeno.

V dubnu byl spáchán druhý zločin. Opět se to stalo při procházce v Parku Blohm na ulici Horner Landstraße. Tentokrát muž nalákal svou přítelkyni do parku pod záminkou nákupu mobilního telefonu. Ahmad H. opět telefonoval arabsky, krátce nato se objevil muž.

Stejně jako při prvním útoku udeřil mladou ženu do obličeje. Opět, nastávající matce, která byla již osm měsíců těhotná, přetáhl bundu přes hlavu, srazil ji na zem, táhl po zemi za nohy a kopl několikrát do břicha. Poté pachatel uprchl, Ahmad H. mezitím sám sebe slabě pořezal. Pak zavolali policii.

Muž policistům tvrdil, že se s přítelkyní stali oběťmi loupeže. Mladá žena byla převezena do nemocnice St. Mary’s. Její zdravé dítě se tam narodilo druhý den císařským řezem.

Poté si žena uvědomila, že loupeže nemohly být náhoda. Policie už celou záležitost vyšetřovala. Během výslechu však šestadvacetiletý muž všechna obvinění popřel. Nakonec, krátce před Vánocemi, Ahmad H. přiznal oběti, že přepadení zařídil. Syřan údajně zaplatil za útoky dvěma krajanům. Vyšetřovatelé předpokládají, že on sám také kopl mladou ženu během zinscenovaných loupeží poté, co jí přes obličej přetáhli bundu a ona už nic neviděla.

Muž také mladé matce vyhrožoval, že jí ublíží, pokud policii o jeho přiznání řekne a že kvůli tomu bude muset jít do vězení. Vyšetřovatelé se o tom dozvěděli až začátkem ledna. Okamžitě získali zatykač na muže z důvodu nebezpečí tajné dohody mezi pachateli.

Šestadvacetiletý muž je nyní ve vazbě. Jeden ze dvou kompliců byl mezitím identifikován. Zda se dopustil obou napadení nebo zda je skutečně zapojena do přepadení i jiná osoba, je třeba objasnit dalším vyšetřováním ze strany policie. Oba muži budou muset stanout před soudem za nebezpečné ublížení na zdraví a pokus o potrat proti matčině vůli. Hrozí jim trest odnětí svobody na několik let, a to i kvůli obzvláštní brutalitě trestných činů.

Myslím, že tento případ by měl být dalším poučením pro všechny dívky, které si hledají partnery mezi muslimy. Je třeba si uvědomit, že do Evropy přichází většinou ten největší odpad, jak ostatně potvrdili i obyvatelé zemí, z nichž většina vetřelců pochází. O to spíš je pak téměř jisté, že budou i s nemuslimkami oni sami zacházet jako s odpadem, přesně tak, jak to dělal jejich lžiprorok Mohamed, když si bral sexuální otrokyně z řad nemuslimek na dobytých územích.

A Evropu už muslimové považují za dobytou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout