Berlín: Pět Afričanů hromadně znásilnilo sedmnáctiletou dívku

Berlín: Pět Afričanů hromadně znásilnilo sedmnáctiletou dívku

Na začátek je třeba podotknout, že všichni násilníci pochází z lépe situovaných rodin a mají německé občanství, nicméně jsou afrického původu, tedy z rodin, které do Německa emigrovaly, přičemž z nějakého důvodu pak přišly k penězům. Jak známo, tak mnoho Afričanů si v Evropě vydělává prodejem drog, což se týká zejména nigerijské mafie a na ni napojené sítě dealerů, ale zabývají se i jiným organizovaným zločinem, ať už prostitucí nebo prodejem zbraní. Právě z těchto rodin, které v Německu náhle zbohatly, všech pět pachatelů pochází.

V Berlíně se musí u soudu zodpovídat pět mladých Afričanů. Jsou podezřelí ze znásilnění 17leté dívky, k němuž došlo v noci z 26. na 27. října 2019. Údajné místo činu nebylo temným koutem předměstského ghetta, ale apartmá v berlínském hotelu Nobel „Westin Grand“, v centru města. Ti, kteří se tam ubytují, si obvykle mohou dovolit i eskortní službu, která v říjnu 2019 – tedy ještě před covidem – fungovala v běžném provozu docela dobře. Přesto si pět predátorů zvolilo náhodnou oběť.

Pět mužů z africké komunity zasedlo na lavici obžalovaných. Všichni se narodili v Německu, všichni z „lepších“ rodin. Million A. (20) je německo-nigerijského původu, Oluwatobi Az. (20) je původem ze Sierra Leone Jermaine G. (20) je původem z Toga, Tita N. (21) z Kamerunu a Jermaine Az. (20) nemá druhou státní příslušnost.

Kromě skupiny pachatelů a místa činu jsou neobvyklé i další okolnosti. Znásilnění bylo natočeno a záběry jsou k dispozici soudu. A je tu svědek, přítel oběti. Oběť je však v tomto případě neustále zastrašována, takže musela být předvedena  k soudu policií, protože se nechtěla dobrovolně dostavit na jednání, kde se bude muset znovu vidět s pěti obžalovanými, kteří ji zjevně dobře znali.

Vítači často tvrdí, že relativně vysoká kriminalita jejich chráněnců je výsledkem sociální nevýhody. Nezdá se, že by tomu tak vždy bylo. Právě tento případ je názorným příkladem toho, že Afričan narozený v africké rodině v Evropě prostě není Evropan.

Německá masmédia raději o tomto případu mlčí, neboť by informováním o něm silně nabourala pečlivě budovaný ideál multikulturní společnosti.

Verdikt je naplánován na začátek července.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Berlín: Pět Afričanů hromadně znásilnilo sedmnáctiletou dívku

  1. Mentalita člověka je ve značné míře vrozená, a kultura získaná z jejich kmene, a tak skutečně nebudou členové jiného kmene součástí zdejších kmenů. Tudíž je celá ta neomarxistická multikulturní doktrína postavena na nereálném základě nerespektující biologii. A dotáhnout oběť téměř násilím k jejím trýznitelům je opravdu nechutné, někdy je obětem umožněno být za plentou či v jiné místnosti, ale multikulturalisté chtějí dokazovat, že oběť tak jedná s lidskými bytostmi, o čemž lze ale silně pochybovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout