Německo: Turci terorizují hosty koupaliště

Německo: Turci terorizují hosty koupaliště

Turci už dávno považují Německo za součást velké Osmanské říše, čímž se ovšem netají ani Erdogan, který si před pár lety právě v Německu slavnostně otevřel největší evropskou mešitu. Pak ani není divu, že denně dochází k napadení Němců často právě ze strany tamní turecké komunity…

V rámci probíhajícího vyšetřování úterního incidentu, při kterém byl mladý muž udeřen a sražen lahví a hozen do vody, se nyní zjistilo, že v úterý večer došlo i k dalšímu útoku na koupališti Attenhausen v Sontheimu.

I zde se několik mladých mužů pohádalo se skupinou lidí tureckého původu. Dva Němci – 23letý a 24letý se pokusili urovnat spor, načež byli oba napadeni a zbiti. Zatímco jeden byl zraněn jen lehce, druhý utrpěl zlomenou čelist a v současné době je v nemocnici.

Mindelheimská policie nyní vyšetřuje dva případy nebezpečného ublížení na zdraví, přičemž se v současné době předpokládá, že v obou případech je do útoku zapojena stejná skupina pachatelů.

Osoby, které mohou poskytnout příslušné informace, jsou naléhavě žádány, aby kontaktovaly policii Mindelheim….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Turci terorizují hosty koupaliště

  1. Se to soužití různých kultur nějak nedaří, i když politici blábolí opak. A jelikož Němci stále vítají, tak se jim to asi líbí. Bohužel jejich vítací politika ohrožuje i naše vnoučata a pravnoučata.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout