Muslimové kopali do těhotné Němky, aby potratila

Muslimové kopali do těhotné Němky, aby potratila

Ke kolika dalším podobným případům bude muset dojít, než si Evropanky uvědomí, že pro muslima jsou jen podřadné „zboží“? Kolik mrtvých, zbitých či znásilněných to ještě bude stát? Násilníci se sice vyskytují v každé společnosti, ale v té muslimské je bití a ponižování žen zcela běžné…

Ona dítě chtěla, ale on ne! Poté, co se Ahmad A.H. (26) marně snažil přesvědčit svou německou přítelkyni (18), aby těhotenství ukončila, Syřan prý učinil ďábelské rozhodnutí: Nenarozené dítě by mělo být zlikvidováno – v případě potřeby silou!

Nyní začal proces u okresního soudu v hamburské čtvrti St. Georg. Obvinění: společný pokus o potrat, nebezpečné ublížení na zdraví. A.H. údajně spáchal dva útoky na svou těhotnou přítelkyni a ve druhém případě ji dokonce napadl sám spolu se svým krajanem Bašírem Y. (26), který mu pomáhal dívku zmlátit. Oba muži včera odmítli vypovídat.

Oběť Samuela A. říká: „Poté, co se Ahmad dozvěděl o těhotenství, byl úplně jiný člověk. Prvních pár dní se mnou vůbec nechtěl mluvit.“ Pak svoji přítelkyni prosil na kolenou, dával jí dárky, ale ona odmítla jít na potrat. O několik dní později přišel první útok: V parku „An der Steinbek“ byla sražena k zemi neznámým mužem a zkopána do břicha.

Die damals 17-Jährige Freundin wurde bei den brutalen Attacken lebensbedrohlich verletzt
Samuela A. nakonec naštěstí nepotratila

V šoku viděla, že její přítel útočníka nechal jít. V té době byla teprve v devátém týdnu těhotenství.

V 8. měsíci těhotenství došlo k druhému napadení, opět v parku. Samuela A. vypověděla: „Myslela jsem si, že v ten moment umřu. Muž mne opakovaně bil a Ahmad se k němu přidal!“

O něco později se jí narodil syn císařským řezem v nemocnici Sv. Marie. Syn má zdravotní problém, důvod je však nejasný.

Druhý obžalovaný – Bašír Y. má nyní dítě sám,  dítě dokonce přivedl k soudu a snažil se ukázat coby milující otec, zřejmě aby soud obměkčil.

Soud bude pokračovat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Muslimové kopali do těhotné Němky, aby potratila

  1. Již v minulosti v Německu došlo k upálení těhotné ženy mlslima, jež zpočátku odmítala přijmout is lam, i když na poslední chvíli souhlasila, již jí to nebylo nic platné. Potrat is lam zakazuje, pokud nehrozí, že by dítě nemohlo být is lamizováno, pak je možný.

    1. Přesně tak. V případě, že hrozí, že z dítěte nebude muslim, tak pak to berou tak, že je lepší, aby dítě nežilo. To se stalo například nedávno také v Německu, kde muslimka utopila své dítě jen proto, že měla strach, že jí ho úřady vezmou a bude pak vychováváno jako nemuslim. Prohlásila, že je lepší, aby bylo její dítě mrtvé, než nemuslim. Zřejmě i tato Němka chce svého syna vychovávat jako nemuslima, s čímž syrský otec nesouhlasí. I pro něho je lepší žádné dítě, než dítě nemuslim. To je pro muslima velká potupa…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout