Merkelová povolila islámskému teroristovi pobyt v Německu

Merkelová povolila islámskému teroristovi pobyt v Německu

To, že většina muslimů, kteří přicházejí ze zemí Středního a Blízkého východu nebo z Afriky jsou džihádisté, je jasné už z pohledu na to, kdo připlouvá na člunech z Afriky či přichází balkánskou trasou dál do Evropy. Občas se dokonce i fakt, že se o pobyt v Evropě zajímají teroristé, provalí. Logické by pak bylo takového teroristu vůbec v Evropě nepřijímat. Dnes už asi nikoho neudiví, že Merkelová, respektive její vláda, to vidí jinak.

Německá zpravodajská služba, známá jako Úřad pro ochranu ústavy, nechtěla umožnit přijetí vůdce takzvané „humanitární organizace“ nebo „organizace civilní ochrany“, která působí v částech Sýrie, které ještě vláda nekontroluje.

Důvod: Je podezřelý z terorismu. A i kdyby nebyl spojován s terorismem, vetřelci obecně představují obrovskou společenskou překážku v zemi.

V pondělí večer však Khalid al-Sálih a jeho rodina přiletěli do Německa na palubě německého vládního letadla. Dostali povolení k pobytu z „humanitárních důvodů“. Adresa rodiny v Německu je držena v tajnosti.

Federální vláda slíbila, že přijme čtyři takové rodiny. Tři rodiny již obdržely potřebné dokumenty, ale zpravodajská služba zasáhla, aby zastavila Chálida al-Sáliha poté, co němečtí představitelé dospěli k závěru, že al-Sálih je blízký světonázoru islamistů-džihádistů. Na jeho mobilním telefonu byly nalezeny zprávy a obrázky související s džihádem.

Kvůli diplomatickému tlaku však administrativa Merkelové ustoupila požadavkům Jordánska, aby byl vůdce bílých přileb přijat.

Mariana Harder-Kühnelová, předsedkyně parlamentní skupiny pro rodinnou politiku za AfD v Berlíně, byla zděšena vládní odpovědí na otázku, kterou položila ohledně dopadů pokračující invaze.

„Zveřejněné údaje jasně ukazují, kam Německo míří. Není žádným překvapením, že zejména města se stále více mění v noční můru pro ženy. Politici se nicméně zdržují řešení těchto problémů. Naopak: útoky jsou zlehčovány, kdykoli je to možné. Vnitřní bezpečnost byla nahrazena „přívětivou kulturou“, která je utvářená výlučně levicově zelenou ideologií a sociálním romantismem, ale ve skutečnosti způsobuje mnoho nevinných obětí.

„Naléhavě vyzývám nejen červeno-zelenou vládu Berlína, ale také všechny politické představitele na celostátní úrovni, aby se konečně zaměřili na blaho občanů a ne na blaho těch, kteří zde tak dlouho nežili. Každý, kdo jako náš host znásilňuje ženy a děti, ztrácí právo zůstat a musí okamžitě opustit naši zemi. Všichni pachatelé, bez ohledu na jejich původ, musí být potrestáni plnou přísností právního státu.“

Každých deset hodin je v Berlíně znásilněna jedna žena, přičemž 45 procent pachatelů pochází ze zahraničí. Loni policie zaznamenala 871 obětí, z nichž některé byly dokonce mladší 14 nebo starší než 60 let. Kromě toho, počet znásilnění ze strany gangů dosáhl nového maxima.

Tento týden byla 13letá dívka ze Stade, města v Dolním Sasku, napadena, když venčila psa. Nějakou dobu ji sledovala neznámá osoba.

Poté, co psa pustila, cizinec k ní přistoupil zezadu, zakryl jí ústa a dal nůž na krk. Dívka hlasitě křičela a pachatele odehnala. Pachatel je popisován jako asi 170 cm vysoký a štíhlý, asi 17 let, s „jižním vzhledem“ a tmavým oblečením. Třináctiletá dívka byla při útoku zraněna a utrpěla šok. Tato dívka je bohužel jednou z mnoha obětí.

Je jasné, že vstřícný postoj Merkelové vůči vetřelcům budou prosazovat i další uchazeči z její strany: Během rozhovoru s novináři z Asociace zahraničního tisku v Německu (VAP) odpovídal Friedrich Merz na otázky ohledně své kandidatury na předsedu CDU. Bylo také nadnesené téma možného koaličního partnera pro CDU/CSU. Merz ale spolupráci s AfD zcela vyloučil.

„V žádném případě, ani za nic. Mezi AfD a CDU není prostor pro spolupráci. Nula. To platí nejen pro federální úroveň, ale i pro všechny zákonodárné orgány, všechny parlamenty, vlády německých států.“

Nejen s „Merkelové CDU“ není v dohledu žádné sblížení, pokud jde o přistěhovaleckou politiku, ale také s „Merzovou CDU“. Merz ovšem nemá námitky proti koalici se Zelenými, jak také jasně sdělil v rozhovoru. CDU již spolupracuje se Zelenými v některých státních vládách.

Německo se plní džihádisty a podle všeho se jimi bude plnit i nadále, ať už tam vyhraje volby kdokoli. Koalice bude vždy taková, aby to vyhovovalo hlavně Bruselu a jejich loutkovodičům. Ostatně stejné je to i ve většině dalších evropských zemí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

4 thoughts on “Merkelová povolila islámskému teroristovi pobyt v Německu

  1. Přesně, to jsou titíž, co nahráli „chemický útok chlórem“ v Sýrii. Takové to divadlo, kde uplatili na ulici pár dětiček sladkostmi a ty jim pak hrály trpící chudáčky, které štáb bílých přileb poléval vodou. Nakonec to prasklo, ale mainstream o tomto divadle zarytě mlčel… To víte, ten „zlý Asad“ musí zůstat pro západní veřejnost zločincem a teroristé z protiasadovských bojůvek, placení USA a EU musí být nazýváni „umírněnou opozicí“… ??

 1. Nechápu, proč náklady za rozvrtaný Středňák má nést Evropa.
  Přes Atlantik to mají džihádisti z ruky, tak se zahojej na nás.
  Kéž by se celá americká administrativa propadla do psí řiti.
  Grrrrr
  ???✊

  1. US politiku ovládá do značné míry Deep state (proto tak tlačí na výhru Bidena), který si „vodí“ i evropské loutky. Tedy drtivá většina vlád, především však EU (potažmo EK) je plně ovládána Deep statem. Samozřejmě na úrovni národních států to jde přes různé neziskovky, coby „pobočky“ Deep state, u nás je to dobře známý Aspen institut, který sdružuje jejich slouhy nejen z ČR, ale z celé střední a východní Evropy. Takže zdejší loutky poslouchají jako hodinky a tudíž vypomáhají nejen s „dovozem demokracie“, jak se dnes okupacím říká, ale také po celé Evropě ubytovává džihádisty, kteří jsou placeni USA. Ty bílé přilby jsou totéž. Do Evropy zdrhají ze strachu z Asada, který by s těmito teroristy zřejmě udělal „krátký proces“.. ??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout