Německo: Irácký vetřelec utloukl lahví homosexuála

Německo: Irácký vetřelec utloukl lahví homosexuála

Homosexualita je podle práva šaría jeden z nejhorších hříchů, za nějž stále v deseti zemích světa následuje trest smrti. Proto je současná ideologie, propagující na jedné straně islám a na té druhé LGBT, tak zvrácená.

Jen stěží lze odhadnout, jaká byla motivace k vraždě německého homosexuála, jehož irácký vetřelec utloukl lahví od sektu.

Obviněný spáchal vraždu s obzvláštní brutalitou, navíc se snažil poté zakrýt stopy. Podle obžaloby zabil 7. července 2020 Iráčan Husam A. (33) studenta lingvistiky Gabriela V. (†35) v jeho bytě ve čtvrti Neckarstadt v Mannheimu, protože ho student nechtěl nechat u sebe doma přenocovat.

Na začátku procesu před krajským soudem ve čtvrtek vykřikl toto bizarní přiznání: „Za můj zločin může svrab!“ Jeho obhájce Steffen Kling pak jen rozhodil rukama, byl viditelně naštvaný, chytil svého klienta za ruku a řekl soudci: „To stačí! Už neřekneme ani slovo.“ Jeho obranná strategie je tak pravděpodobně zničena…

Předtím Husam A. vstoupil do soudní síně 5 se skloněnou hlavou a v poutech.

Vrchní státní zástupkyně Dr. Jeanette Zippererová řekla o noci, kdy zemřel student Gabriel V.: „Obviněný popadl neotevřenou láhev šampaňského, několikrát udeřil oběť do hlavy, pak čekal bez emocí a znovu udeřil poškozeného, aby prodloužil jeho utrpení a agónii.“

Dr. Zippererová dále pokračovala: „Poté, co oběť ležela na zemi s otevřenou lebkou, obviněný stáhl ubitému muži šortky, aby nasměroval podezření na homosexualitu.“

Nepomohlo to: otisk boty na místě činu vedl krátce poté k usvědčení Husama A. Iráčan se k činu u soudu nechtěl vyjadřovat. Ale když byl tázán na jeho biografii, stalo se toto faux pas: Husam A. (který je v Německu od roku 2016) řekl o své nadměrné konzumaci alkoholu a drog, že kvůli tomu ztratil všechny své přátele a že stále trpí infekční kožní chorobou.

V této souvislosti byla také vyslovena osudná věta: „Za to, co jsem udělal, může svrab!“

Soud pokračuje.

Bude zajímavé sledovat, jak případ, kdy příslušník jedné nedotknutelné skupiny, zavraždí příslušníka jiné nedotknutelné skupiny, dopadne. Právě podle rozsudku bude znát, která z těchto skupin je systémem preferovanější.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Irácký vetřelec utloukl lahví homosexuála

  1. Zoznam krajín, kde bude za homosexualitu hroziť trest smrti, bude celkom určite narastať. A „obohatí“ sa aj o európske štáty, kde prevezmú najneskôr do 5 rokov všetku moc moslimovia a zavedú tú najtvrdšiu šaríu na saudskoarabský spôsob. Dovolím si naznačiť približné poradie tohto nezvratného a nepochybného kroku: Švédsko, Bosna a Hercegovina, Holandsko, Veľká Británia, Francúzsko,Belgicko, Nemecko, Kosovo, Rakúsko… atď. atď. Hrozba islamizácie visí aj nad Slovenskom potom,čo sa na čelo centrálneho migračného úradu dostal Sorosov bývalý zamestnanec /mimochodom židovského pôvodu/ a fanatický islamofil Ján Orlovský.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout