Německo: Afričan znásilnil mladou ženu na chodbě činžovního domu

Německo: Afričan znásilnil mladou ženu na chodbě činžovního domu

Další z dlouhé řady obohacení ze strany hostů Merkelové zažila mladá žena v Kolíně nad Rýnem. Zejména v Africe je znásilňování často “národním sportem”, neboť je v mnoha zemích zcela netrestané. Tyto zvyklosti si ovšem přináší obohacovači z Afriky i do Evropy. A k tomu mohou znásilněné ženy obohatit třeba o AIDS, neboť výskyt této nemoci je v Africe výrazně vyšší než kdekoli jinde a u příchozích obohacovačů nikdo nezjišťuje, zda s sebou náhodou nepřináší do Evropy i tuhle nemoc. Tak snad měla tentokrát znásilněná slečna štěstí v neštěstí a alespoň podobným následkům se vyhne. Jisté je, že psychické problémy jí zůstanou do konce života….

Po znásilnění v sobotu ráno (31. července) v centru Kolína nad Rýnem policisté dočasně zatkli 26letého muže několik hodin po tomto incidentu. Je obviněn ze znásilnění mladé ženy, k němuž došlo kolem 7:30 ráno na chodbě činžovního domu na Bismarckstraße, kde žena bydlí. Po znásilnění se oběti podařilo vyběhnout na ulici a zavolat o pomoc. Podezřelý pak utekl.

Podle současného stavu vyšetřování sledoval 26letý muž ženu pěšky z vlakové zastávky na její domovskou adresu a násilím spolu s ní vešel do domu.

Hlídkové týmy a pozorovatelé z kontrolního centra, kteří sledují záznamy pouličních kamer, pátrali po uprchlém násilníkovi, kterého také na místě vyfotografoval svědek. Kolem 9.30 policie poznala podezřelého na Ebertplatzu na monitorech policejního videozáznamu. Hlídkový tým z centra krátce poté muže zatkl. Soudce nařídil, aby byl muž z Guineje vzat do vazby.

K případu ještě podotýkám, že 85% obyvatelstva Guineje jsou muslimové, tedy už jen z podstaty jejich ideologie považují Evropanky za podřadné…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Afričan znásilnil mladou ženu na chodbě činžovního domu

  1. A zrovna Guinea je státem s největším počtem znásilnění na světě, a další jihoafrické země včetně JAR a hned za nimi na 6. místě je Švédsko. Tak nějak se skutečně to “kulturní obohacení” přenáší do Evropy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.