Sindelfingen – první německé město, kde jsou Němci menšinou

Sindelfingen – první německé město, kde jsou Němci menšinou

Multikulturalismus, prosazovaný globalisty výhradně v Evropě, má jeden hlavní cíl: přečíslit původní obyvatelstvo Evropy mimoevropskými cizinci, v převážné většině muslimy. Země, kde se již lokálně tento „úkol“ podařil, se tím dokonce chlubí a na tyto multikulturní výspy jsou hrdé. A to bez ohledu na fakt, že si časem tato města přivandrovalci převezmou. Německá města se tak začnou stále více podobat Kábulu, Istanbulu, Islámábádu, Bagdádu či Mogadišu. Samozřejmě se tento trend netýká pouze měst německých.

Švábský Sindelfingen, byl prvním německým městem, ve kterém se domorodí Němci stali kolem roku 2018 menšinou, vládne jim 127 dalších národů. Čísla jsou jasná: 52 procent obyvatel Sindelfingenu má migrační původ, 48 procent nikoli. Stuttgarter Zeitung samozřejmě v současné době hovoří o „rozmanitosti“ a „barevnosti“ a o tom, jak je to skvělé. A nepíše nic o mnoha tisících lidí se dvěma pasy či odepřeným občanstvím. Ne, to nevadí. A už to není ani o integraci, která je u neslučitelných kultur zcela nemožná. Nyní je to o soužití 3 skupin. Původních obyvatel, těch již delší dobu přistěhovalých a nováčků.

Kultura vítání, kultura dialogu, integrace prostřednictvím sportu, dialog mezi náboženstvími, rovné příležitosti ve vzdělávání, demokracie a účast ve správě.

Tak přesně výše uvedené „hodnoty“ zastávala nyní již „vyměněná“ města, kde jsou nyní Němci v menšině. Žádná integrace zde ovšem nefunguje, dávno se o ni ani nikdo nesnaží. Nicméně tyto lokality jsou specifické například volebními preferencemi místních. Právě uvedený Sindelfingen jasně ukazuje, jaké jsou priority většiny občanů, kteří žijí v multikulturních oblastech.

Sindelfingen má 65 000 obyvatel a obrovský závod Mercedes-Benz, kde přibližně 35 000 zaměstnanců Daimleru vyrábí naftové a benzínové motory, což nebrání hloupým obyvatelům zvolit si z 23 procent Zelené, kteří mají v programu jejich fabriku uzavřít.

Sindelfingen není jediným městem, kde již nejsou domorodí Němci většinou, i když bylo v tomto směru v Německu první. Sindelfingen následoval záhy také Frankfurt, Offenbach nebo Heilbronn. Stále nekončící politika vítání a statisíce nových „hostů Merkelové“ spolu s porodností budou neúprosně tlačit tyto „Novoněmce“ k moci. Jak už před lety psal Sarrazin – Německo se ruší! A měl pravdu!

K tomu podotýkám, že se neruší jen Německo, ale jako vždy do tohoto svého „experimentu“ zatáhli Němci pod velením svých globalistických loutkovodičů i zbytek Evropy. Jen někoho dříve a někoho později…

Pozn.: Titulní obrázek je ze Sindelfingenu, kde soustavně probíhá propaganda multikulturalismu, to vše pod vedením Zelených, tedy ideologických dvojčat našich Pirátů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout