Německo: Tunisan ubil svou ženu, matku dvouletého dítěte

Německo: Tunisan ubil svou ženu, matku dvouletého dítěte

Zdroje, bohužel, v tomto případě neuvádí, zda je žena tuniského nebo německého původu, nicméně mnoho Tunisanů v Evropě má za manželky právě Evropanky (Tunisané jen tak azyl v EU nezískají).  Mnohem pravděpodobnější tak je, že zavražděná manželka je původem Němka.

Muž byl obviněn z ubití své ženy, matky svého dvouletého syna. Svoji manželku ubil k smrti po hádce. Tunisan Salem M. (43) je od pondělí souzen v Bonnu.

Hrozné scény se musely odehrát v bytě v Euskirchenu v noci z 12. na 13. září 2020, když se pár dostal do vášnivé hádky.

„Už jsem se nemohl ovládat a lituji toho, co jsem udělal,“ řekl obžalovaný prostřednictvím svého právníka Michaela Haknera. Během hádky údajně ubil svou ženu tím, že ji podle verze obžalovaného praštil hlavou o laminátovou podlahu.

Obžaloba má však podezření, že v den činu udeřil ženu do hlavy nějakým předmětem. Při tom utrpěla šestadvacetiletá žena vážná zranění, jimž později podlehla.

Když si Tunisan uvědomil, co udělal, zavolal záchrannou službu. Pomoc však přišla příliš pozdě; vážně zraněná žena zemřela o tři dny později v nemocnici.

Již v roce 2018 Salem M. údajně během hádky zbil svou ženu. V té době žena napadení nahlásila na policii, svoje udání však později stáhla.

Podle všeho tak zřejmě bil prchlivý Tunisan svoji ženu poměrně často, přičemž ona sama se nejspíš ze strachu z manžela bála násilníka udat. To ji nakonec nejspíš stálo život…

Soud bude pokračovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Tunisan ubil svou ženu, matku dvouletého dítěte

  1. Smutné, i když takové věci se stávají i v naší společnosti, v mlslo světě je neposlušnost manželky a následně její trest dán šariou, a tak je trest posvěcen jejich ideologií, která světské zákony neuznává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout