Německo: Afghánci se porvali na nože – jeden mrtvý

Německo: Afghánci se porvali na nože – jeden mrtvý

Už vícekrát jsem zaznamenala úvahy nad tím, jak se bude řešit přelidnění v momentě, kdy se z rozvojových zemí – v drtivé většině muslimských – přestěhuje miliarda invazistů do západních zemí – tedy do Evropy, USA, Austrálie a Kanady tak, jak to navrhuje tzv. Agenda 2030. Tento počet má být přemístěn již do roku 2030.

Je třeba si uvědomit, že už nyní probíhají drobnější ozbrojené konflikty (i když často jen s noži) v rámci muslimských komunit, které se již v Evropě nachází. Nejznámější jsou například konflikty mezi různými arabskými klany v Německu či mezi drogovými gangy ve Švédsku nebo Belgii. Vždyť i v muslimských zemích se často vraždí muslimové navzájem. A s tím, jak bude muslimů přibývat, bude více i jejich vzájemných potyček.

Mladý Afghánec (19) zemřel v pátek večer po hádce s osmi dalšími účastníky potyčky v okrese Buer.

Tři podezřelí byli zatčeni a jsou nyní ve vazbě. Muži ve věku 28, 32 a 33 let jsou obviněni ze zabití a nebezpečného ublížení na zdraví s pokusem o zabití, oznámilo v neděli večer státní zastupitelství v Essenu a policie v Gelsenkirchenu. Všichni tři podezřelí se narodili v Afghánistánu; dva žijí v Gelsenkirchenu, jeden je registrován v Mnichově.

Vyšetřovatelé říkají, že při hádce na parkovišti diskontního obchodu v pátek pozdě večer byl použit nůž. Devatenáctiletý Afghánec, který měl v Německu povolení k pobytu, opustil místo činu s vážnými zraněními, zkolaboval a zemřel. Pozadí činu je stále nejasné.

Dalšímu devatenáctiletému muži z Kolína nad Rýnem, který byl do sporu zapojen a byl vážně zraněn, hrozí smrt. Od té doby byl identifikován 22letý muž z Essenu, který z místa činu zpočátku utekl. Je také v nemocnici s vážnými zraněními.

„Cílem složitého vyšetřování je nyní zjistit pozadí a příčiny sporu a najít další osoby zapojené do sporu,“ dodala policie.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout