Německo: Libyjec zranil na mostě tři kolemjdoucí střepem z láhve, jeden je v ohrožení života

Německo: Libyjec zranil na mostě tři kolemjdoucí střepem z láhve, jeden je v ohrožení života

Podle popisu  událostí se mělo jednat o náhodné oběti, z nichž s první se pachatel pohádal, přičemž další dvě oběti – náhodní kolemjdoucí – byly napadeny jen proto, že chtěly pomoci prvnímu napadenému.  Jeden z napadených mužů stále bojuje v nemocnici o život. Je tak možné, že bude celý útok nakonec klasifikován jako vražda a dva pokusy o vraždu…

Minulou středu (14. července) se mnichovské policii podařilo zatknout muže, který v noci 20. června zranil na Reichenbachově mostě tři lidi, z nichž jeden má život ohrožující zranění, další dva byli zraněni lehce.

Muž, který byl před pár dny zatčen, se zřejmě dostal na mostě do hádky se 37letým mužem z okresu Rosenheim. Napadl ho poté lahví a poranil mu obličej. Kolemjdoucí 28letý muž z Mnichova chtěl zavolat záchrannou službu. Podezřelý ho pak také napadl lahví nebo střepem z láhve a řízl ho do krku.

28letý muž utrpěl v důsledku útoku vážné poranění krku, které museli policisté ošetřovat až do příjezdu záchranné služby. Byl převezen do nemocnice na ošetření a podstoupil neodkladnou operaci. 19letý známý oběti (obyvatel mnichovské čtvrti) byl také lehce zraněn na hlavě lahví, kterou po něm útočník hodil. Sedmatřicetiletý muž, který byl napaden jako první, utrpěl několik zranění v obličeji a musel být ambulantně ošetřen v nemocnici. Podezřelému se podařilo uprchnout ještě před příjezdem policie.

Policie po incidentu hledala svědky a požádala o videozáznamy a fotografie. Mezitím se vyšetřovatelům podařilo identifikovat 23letého Libyjce jako podezřelého. Na žádost oddělení vražd mnichovského státního zastupitelství vydal příslušný vyšetřující soudce zatykač na ilegála již 25. června.

14. července se policii konečně podařilo najít hledaného muže v bytě v Neuaubingu. Kolem 21:35  speciální jednotky podezřelého zatkly.

Ve čtvrtek byl obviněný předveden před příslušného vyšetřujícího soudce a byl na něj vydán zatykač. Nyní je zadržován nápravném zařízení.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Německo: Libyjec zranil na mostě tři kolemjdoucí střepem z láhve, jeden je v ohrožení života

 1. Skopčáci ( a nejen oni ) už totálně přišli o rozum, nepomáhají si navzájem asi ” co tě nepálí nehas ” a vůbec si neuvědomují, že až je to bude pálit, tak to nebudou hasit ti ostatní.
  Žel bohu retardace lidského mozku už je asi nevratná.

  1. V Mali byly nedávno protesty proti vojákům NATO, asi 5 tisíc místních protestovalo v Bamaku.. Jinak momentálně se žoldáci chystají i do Mosambiku, zřejmě výměnou za Afghánistán, z Mali odejít neplánují…

 2. Slovanko díky za info!
  Já se k takovým informacím nedostanu, po odchodu T. Spencerové vím kulové.
  A už se nedostanu ani na Pravý prostor, ale už vím, kdo mi to zařídil. Jeden šmejd má syna, který je ajťák, tak mi heknul tablet. Ách jo.
  Už můžu chodit jen na Hovinky a na FB, ale i tam jsem často zabanovaná, bez problémů už jenom tady. A na Nové republice, ale tam jim to často blbne a píše to Jejda, chyba.
  😁

 3. A to bylo Bavorsko taková klidná bezpečná země, s tvůrčími lidmi, ale speciálně neomarxisté a mlslimové dokáží vycítit místo, kde je bohatství a dokáží si z toho uzmout co potřebují, i za cenu obětí, svých i druhých, života si neváží, jelikož nemají svědomí, za nic nemůžou páč jejich ruku vede Al ah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.