O webu

  1. Proč jsem založila tyto stránky? Především proto, že si už delší dobu uvědomuji, že drtivá většina lidí není schopna rozeznat, jaké nebezpečí našemu kontinentu hrozí. Mainstream záměrně neinformuje o všem, co se v zemích, které jsou už delší dobu obětí muslimské invaze, děje. A pokud už o tom informují, tak neuvedou, jaká je hlavní příčina problémů. Proč jsou v některých francouzských či švédských městech stále častější nepokoje spojené s ničením a rabováním? Kdo skutečně stojí za vysokým počtem znásilnění ve Švédsku nebo Německu? Jak je možné, že soudy napříč EU bagatelizují trestné činy muslimů a naopak tzv. „islamofobii“ trestají stále přísněji? Co znamená velmi rychle rostoucí počet mešit, modliteben, kebabáren a jiných atributů islamizace napříč Evropou? Kdo stojí za nekončící muslimskou invazí do Evropy? Odpovědi na vše uvedené najdete na těchto stránkách. Jsou psány zcela na rovinu, bez obalu, bez špetky politické korektnosti.
  2. Facebooková stránka k jakýmkoli webovkám je celkem běžná, nicméně při snaze založit FB k těmto stránkám, byla facebooková stránka promptně zablokována. Na druhou stranu to svědčí o tom, že systému vadí víc, než mnohé jiné. Bohužel, tedy nebude zatím možné tímto způsobem komunikovat. Prozatím je k dispozici stránka na Telegramu.
  3. Všechny články, vyjma těch, v nichž vyjadřuji čistě svůj osobní názor či analýzu, jsou pečlivě ozdrojované. Nejedná se tedy o fake news, na tento druh dezinformačních zpráv je zde zaměřen především jednostranně manipulativní mainstream. Mojí hlavní zásadou je uvádění výhradně pravdivých informací. V případě, že dohledám jakoukoli informaci bez relevantního zdroje, zásadně ji nezveřejním. Pokud by tedy byly kdykoli tyto stránky „zaškatulkovány“ do kategorie „dezinformátorů“, pak vězte, že dezinformátorem by byl především ten, kdo by je takto nálepkoval. Články, které vyjadřují jen můj osobní názor, nemohou být k dezinformacím řazeny, neboť názory jsou různé a mohou se velmi lišit. Názor není o lži nebo pravdě ale o různém vidění světa. A každý má právo na svůj vlastní názor. Tomu se říká názorová pluralita.
  4. Interakce se čtenáři je důležitá. Budu tedy ráda, když články, které Vás zaujmou nasdílíte, případně je můžete i okomentovat. Diskuze dokáže osvěžit jakýkoli článek. Příspěvky v diskuzích zásadně necenzuruji.
  5. V dnešní době je, bohužel, nutná autocenzura, nechcete-li se dostat do spárů cenzorského komanda. Také já si musím dávat velký pozor na to, co napíšu. Proto se dvakrát rozmyslete, než jakýkoli příspěvek do diskuze zveřejníte. Lidí, kteří kvůli diskuznímu příspěvku stanuli v naší zemi u soudu, povážlivě přibývá. A neukládají se už jen podmínky…
  6. Obrázky u mnoha článků jsou pouze ilustrační. Pokud je to možné, přidám k danému článku obrázek, který s ním souvisí, pokud to možné není, je obrázek pouze ilustrační. Je-li pro daný text obrázek obzvlášť důležitý, zvlášť na to upozorním v textu. Videa, zveřejněná v článcích, jsou často v angličtině, bohužel, i když jazyk umím, neumím dělat titulky, snažím se alespoň uvést, o čem zhruba video je. Zejména videa z youtube jsou často cenzurována, pak se může stát, že třeba už u den starého článku může být video smazáno. Je-li to možné, snažím se najít i jiný zdroj videa, než youtube. Mnohdy zveřejňuji i videa v dalších jazycích, kterým často sama nerozumím nebo jen částečně. To především tehdy, kdy je pro pochopení kontextu podstatný děj na videu a ne to, o čem se ve videu hovoří.
  7. Od svých čtenářů nepožaduji žádné dary, i když psaním článků strávím drtivou většinu volného času. Informování široké veřejnosti se mi zdá být zásadní, takže jediné, oč prosím, je sdílení článků, případně klikání na reklamy, aby se mi alespoň část vložené práce, peněz i času vrátila. Máte-li vlastní web, můžete jakékoli moje články zveřejnit, samozřejmě s odkazem na zdroj.
  8. Reklamy, které se Vám zobrazují, nelze ovlivnit, většinou se řídí tím, jaké weby běžně navštěvujete nebo co nakupujete online. Paradoxně se tak mohou například před volbami zobrazovat reklamy na politické subjekty, jejichž politika není v souladu s tímto webem. Na to, jaká reklama se vám tedy objeví, nemám žádný vliv.
  9. Máte-li zajímavé náměty na články, které se tematikou hodí na můj web či jakékoli podněty, můžete mne kontaktovat na mém e-mailu: hanulina444@gmail.com

Hana alias Slovanka

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout