Německo: Maročané a Tunisané na sebe útočili sekerou

Německo: Maročané a Tunisané na sebe útočili sekerou

Když už se muslimové poperou, tak jedině nožem anebo sekerou. Další ukázka toho, jak se mezi muslimy bojuje o území. Tedy o to, kdo bude na daném území prodávat drogy. Ty jsou totiž hlavním zdrojem příjmů většiny muslimů na území Evropy. A Evropané jsou pak hlavními konzumenty. Jako miliony dalších, také v tomto případě jde o ilegály, kteří nejsou nikde evidováni, tedy ani neberou žádné dávky. Pohádka o tom, jak jde muslimům především o dávky, je totiž skutečně jen pohádkou. Jde o ovládnutí Evropy, ovšem už nyní se sami mezi sebou hádají o vliv nad ovládnutým územím…

Neuvěřitelné noční scény na Holländischer Platz v Kasselu (Hesensko). Mezi dvěma skupinami muslimů došlo ke rvačce, útočili na sebe sekerou a skákali z druhého patra.

K incidentu došlo kolem 0:30, podle prvotních zjištění policie vše proběhlo takto: Pět mužů se střetlo se dvěma dalšími v panelovém domě. Větší skupina nesla sekeru, kterou vyhrožovali soupeřům.

Poražené duo, zpanikařené, uteklo do prázdného bytu a uvízlo tam. Jedinou cestou ven bylo vyskočit z okna ve druhém patře!

Při tom byl vážně zraněn 26letý muž z Landau, který má zlomenou ruku. Jeho společník z Kasselu (22) utrpěl lehká zranění. O chvíli později bylo na místě mnoho policistů, kteří byli schopni zatknout pět útočníků.

Všichni byli bezdomovci ve věku 16 až 31 let, Tunisané a Maročané, všichni jsou v Německu nelegálně. Na 26letého Maročana byly vydány dva zatykače.

Stále není zcela jasné, proč se muži porvali. Je možné, že to mělo něco společného s drogami nalezenými u dvou podezřelých.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Maročané a Tunisané na sebe útočili sekerou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.