Německo: Muslimům se naštěstí nepodařilo dokonat hromadné znásilnění

Taharrush je oblíbená muslimská hra, při níž jsou v davu hromadně znásilňovány zejména nezahalené ženy. Této v muslimské komunitě velmi oblíbené zábavě se oddávali například muslimové, kteří o silvestrovské půlnoci 2016 sexuálně napadali ženy v Kolíně nad Rýnem i dalších německých městech. „Yallah, yallah“ je doprovodným pokřikem u této hry, k níž dochází stále častěji i v Evropě.

V pátek 13. srpna kolem 00:30 byla na ulici Dortmunder Straße ve Wittenu napadena mladá chodkyně. Podle jejích vlastních výpovědí byla žena z Wittenu na cestě na benzínku. Poblíž štěrkového parkoviště žena narazila na skupinu čtyř až pěti mužů.

Mladíci chytili místní ženu za ruce, strčili ji na parkoviště a strhali z ní šaty. Když vjel kamion na parkoviště, kde podle všeho chtěli ženu znásilnit, skupina pustila oběť a utekla se slovy „Yallah, yallah“ po pěšině směrem k „Wittener WerkStadt“.

Krátce poté žena, která neutrpěla žádná fyzická zranění, vše ohlásila na policii.

Dva muži oblečeni v tmavých šatech měli vousy, jeden z nich měl knír a řídké vousy na bradě. Jedna z osob byla oblečena do sportovní čepice, druhá měla údajně tmavé boty s bílými pruhy  rovnoběžně s podrážkou.

Policejní oddělení Bochum pro sexuální trestné činy (KK 12) žádá o informace. Zejména řidič kamionu je naléhavě žádáni, aby kontaktoval policii.

Žena měla vlastně štěstí, že na parkoviště přijel kamion. Pokud by k tomu nedošlo, zřejmě by multikulturnímu  obohacení, které se pro ni „mladíci“ připravovali, neunikla…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Muslimům se naštěstí nepodařilo dokonat hromadné znásilnění

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout