Turek zavraždil 76 bodnými ranami svoji těhotnou německou expřítelkyni, téměř jí uřízl i hlavu

Turek zavraždil 76 bodnými ranami svoji těhotnou německou expřítelkyni, téměř jí uřízl i hlavu

K soudu v případě další z již velmi dlouhé řady vražd ze cti došlo v Německu. Opět se ukázalo, nakolik neslučitelné jsou svazky muslimů s Evropankami. Dokud to ovšem evropské ženy nepochopí, bude podobných případů už jen přibývat. Tento případ byl ještě o to zrůdnější, že vrah nebodl jen několikrát, ale bodal i do již mrtvého těla a ještě se své expřítelkyni pokusil uříznout hlavu.

Oči jsou dokořán a hledají rodinu v hale. Ale muž, který se chová tak bezmocně a plačtivě, je brutální vrah. Státní zástupce si tím je jistý.

Obvinění u dortmundského krajského soudu zní: zabití a znásilnění!

Zločin ze 14. ledna šokoval celé Německo. S dlouhým nožem čekal Alim K. (24) na svou bývalou přítelkyni Juvy-Ann F. (22) na temném parkovišti v Hammu. Turek vrazil čepel 76krát do těla bezbranné ženy, téměř jí hlubokými řeznými ranami uřízl hlavu a při útoku zároveň zabil i své dítě, které nosila.

Ještě předtím muž s dlouhým trestním rejstříkem dívku údajně ohrožoval a znásilňoval a  dokonce jí uřízl vlasy ze zraněné cti. Státní zástupkyně Svenja Hanneforthová (31) prohlásila: „Vztah se vyznačuje touhou ji ovládat.“

Ale teprve když Juvy-Ann otěhotněla a Alimova rodina požadovala potrat, oddělila se od svého mučitele. Byl to její rozsudek smrti? Alim K. zatím nevypovídá a bude se k tomu vyjadřovat až později. Přiznal se k činu na policii.

A Alim K. byl také násilnický v předchozím vztahu, údajně dvakrát znásilnil ženu. Soud bude pokračovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Turek zavraždil 76 bodnými ranami svoji těhotnou německou expřítelkyni, téměř jí uřízl i hlavu

  1. Už po niekoľkýkrát pripomínam, že Orbán, Salvini, Morawiecki atď. podporujú vstup Turecka do EÚ tak ako drvivá väčšina ostatných bábkových premiérov a prezidentov Európy. A samozrejme volených aj nevolených eurobyrokratov. Jedinú výnimku tvoria niektorí grécki a cyperskí politici.

  2. Koho asi bude Merkelová oplakávat více, svého chráněnce a vraha, či zavražděnou Německou ženu … . Nejspíše nikoho, protože ona nepláče, nemá špetku empatie a její cynismus jí to nedovoluje. Ona je vycvičený robot, terminátor, jež jde pouze za jedním cílem, zlikvidovat Německý národ a přeměnit jej ve vraždící is lamské roboty. Pak nám ani žádné ploty na hranicích nepomohou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout