Německo: Iráčan ubodal manželku -další vražda ze cti

Německo: Iráčan ubodal manželku -další vražda ze cti

Poslední dobou už snad není den, aby v Německu nedošlo k praktikování oblíbené muslimské “kratochvíle” – vraždy ze cti. Jen za poslední týden jsem psala o několika případech a to je možné, že jsem nejeden přehlédla. Vražda ze cti většinou nebývá v zemích původu některých vetřelců nijak trestána, nicméně německé vězení, které je spíš jako sanatorium, muslimy od páchání těchto “domácích zabijaček” nijak neodradí.

Pětatřicetiletá žena dnes ráno zemřela po útoku nožem v bytě v okrese Hassels v Düsseldorfu. Po jejím manželovi bylo záhy poté vyhlášeno pátrání.

Svědci v noci oznámili düsseldorfské policii, že v bytě na Potsdamer Strasse byla ubodána žena. Podle dosud dostupných informací podezřelý manžel pobodal svou 35letou ženu nožem. Zemřela na svá zranění na místě činu. Podezřelý pachatel, 35letý irácký občan, z místa činu utekl.

Muž byl později zatčen policií na příměstské železniční stanici Düsseldorf-Garath při prohlídce oblasti. O svědky a rodinné příslušníky se na místě starali pohotovostní poradci. Státní zastupitelství a oddělení vražd düsseldorfské policie zahájilo vyšetřování.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.