Německo: Eritrejec vyhrožoval, že podřízne dítě, zatímco křičel „Allahu akbar!“

Německo: Eritrejec vyhrožoval, že podřízne dítě, zatímco křičel „Allahu akbar!“

Další obohacovač, který zůstává v Německu v tzv. „režimu strpění,“ kdy sice nemá nárok na azyl a dokonce by měl být deportován, nicméně namísto deportace zůstává roky nadále v Německu na náklady daňových poplatníků, přičemž po celou dobu páchá jeden trestný čin za druhým…

Pro policii není Eritrejec Ismail S. (26) nijak neznámý. Již v březnu 2018 sexuálně obtěžoval ženu v Neustadtu a udeřil ji lahví od piva do obličeje. Jeho oběť přišla o zub. Dostal osm měsíců vězení podmíněně. A také dostal několik pokut za krádež, řízení bez oprávnění a držení drog.

Eritrejec Ismail S. byl obviněn

Drážďanské státní zastupitelství nyní znovu podalo obžalobu na žadatele o azyl v režimu strpění z nebezpečného ublížení na zdraví a vyhrožování po údajném útoku nožem.

Konkrétně Eritrejec údajně 28. června kolem 21.15 hodin řekl dítěti na parkovišti v Gorbitzově centru v Drážďanech „Zabiju tě!“. Podle nejvyššího státního zástupce Jürgena Schmidta (46) zároveň údajně udělal gesto, jako by podřezával oběti hrdlo. „Když se pak dva Iráčané (26, 45) obrátili na S., údajně je vyzval, aby s ním bojovali a vyhrožoval, že je zabije“, pokračoval Schmidt.

Ismail S. nakonec údajně mladšího Iráčana kopl, vytáhl nůž a poranil mu levou nohu.

Státní zastupitelství oznámilo, že S. také křičel „Alláhu Akbar“ a měl s sebou mačetu (26 cm) a nůž (13 cm).

Od toho incidentu je S. ve vazbě…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Eritrejec vyhrožoval, že podřízne dítě, zatímco křičel „Allahu akbar!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout