Německo: Dva Severoafričané okradli epileptika při záchvatu

Asi každý normálně myslící člověk v momentě, kdy uvidí někoho v tísni, se snaží jakkoli pomoci, minimálně zavolá záchranku. Ne tak dva afričtí vetřelci, kteří naopak využili momentu, kdy byl epileptik zcela bezbranný.

Místo toho, aby poskytli pomoc, využili bezmocnosti 33letého muže z Rheda-Wiedenbrück na hlavním nádraží v Bielefeldu a ukradli mu mobilní telefon.

Ve středu večer (3. února) muž upadl na schodišti kvůli epileptickému záchvatu a spadl dolů ze schodů. Poté, co se zotavil ze záchvatu, si muž všiml, že ztratil mobilní telefon a asi o 30 minut později to šel nahlásit na policejní stanici v Bielefeldu.

Po prvním přezkoumání záběrů pořízených bezpečnostními kamerami policisté zjistili, že si pádu všimli dva muži, kteří hned přiskočili k epileptikovi, který upadl. Jeden z nich se sehnul, něco zvedl a běžel směrem k nástupišti 8. Druhý muž ho následoval a na schodišti, které vede na nástupiště 8, si mobil od komplice převzal. Ten si dal do kapsy bundy.

Ve čtvrtek odpoledne (4. února) policisté federální policie poprvé poznali jednoho ze dvou mužů během policejní hlídky před hlavním nádražím v Bielefeldu.

Zatímco jeden z nich se k průběhu událostí nevyjádřil, další podezřelý, který byl v pátek večer spatřen na hlavním nádraží v Bielefeldu, se okamžitě přiznal, že mobilní telefon již prodal za 40 eur. Poté, co byly zjištěny jejich osobní údaje, byli muži, 46letý Maročan a 50letý Alžířan žijící v Bielefeldu, propuštěni z federální policejní stanice. Budou se muset zodpovídat soudu za zvlášť závažný případ krádeže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Dva Severoafričané okradli epileptika při záchvatu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout