Německo: Afghánec ubodal chlapce, protože si myslel, že natáčel jeho kamaráda na mobil

Německo: Afghánec ubodal chlapce, protože si myslel, že natáčel jeho kamaráda na mobil

Vím, že se budu opakovat, nicméně je to nutné, aby si tento fakt uvědomila většina lidí. Do Evropy proudí ten nejhorší odpad zemí Středního a Blízkého východu a Afriky. Je nasnadě, že mainstreamová média, jejichž hlavním úkolem je vyvolat nad džihádisty soucit, vám nic podobného neprozradí. Ovšem sami krajané invazistů se diví naivitě Evropanů, kteří jsou ochotni přijímat ten největší odpad z jejich zemí a to – bez nadsázky – mnohdy se slavobránou.

Milo P. byl zákeřně a bezdůvodně popraven. Za bílého dne se zakrvácený zhroutil k zemi na ulici Herzog-Wilhelm-Straße, v centru Mnichova. Milo P. později svým zraněním i přes rychlou operaci a intenzivní lékařské ošetření v nemocnici podlehl. Bylo mu teprve 17 let.

Nyní je Amir U. před druhým trestním senátem u mnichovského krajského soudu, obviněn z vraždy. Muslim se zapletl do hádky, která vznikla z banality jednoho dne odpoledne v dubnu 2019. Byli v dobré náladě, dali si pivo v parku English Garden a udělali si grilovačku, uvádí Daniel M., kamarád zavražděného Mila P. u soudu.

Byl Velký pátek 2019, obchody byly všechny zavřené a kamarádi hledali, kde je otevřený obchod. Daniel, Milo a tři další přátelé šli do Stachus, aby se dostali na čerpací stanici Agip na ulici Josephspitalstraße.

Po cestě je Milo natáčel na svůj mobilní telefon. Podle obžaloby se Baryalei A., který také procházel se dvěma dívkami po ulici Herzog-Wilhelm-Straße, cítil rozrušený a obával se, že byl natáčen. Mezi skupinami vypukla hádka.

„A ten chlap hodil plechovku na Mila,“ vypráví Daniel M. Podle obžaloby po slovních útocích brzy následovaly fyzické útoky. Po hádce si Milo všiml, že jeho mobilní telefon, který měl v kapse, se rozbil. „Diskutovali jsme o tom mezi sebou a pak chtěl jít Milo k tomu chlapovi a mluvit s ním o rozbitém mobilním telefonu,“ řekl Daniel M.

Pak Amir U., Nejlepší přítel Baryalei A., předstoupil před Mila a požádal ho, aby to šli společně vyřešit do parku. Mezi Milem a dalšími dvěma pak vypukla potyčka. „Neviděl jsem nůž,“ říká Daniel M. Ale když se k němu Milo otočil, byl náhle celý od krve po celém těle a tváři.

Obžaloba uvádí, že Amir U. bodl Mila do tepny na úrovni klíční kosti, pak ho několikrát bodl ještě do nohy. Daniel M. řekl, že byl také napaden a cítil rány na nohou. Pak kolemjdoucí vykřikl: „Jdi do prdele, já zavolám policii“, načež útočníci zmizeli. Teprve pak si uvědomil, že mu po nohách teče krev a že je také zraněný.

Milo a Daniel leželi zranění na zemi. Jejich přítel zakryl Milovy rány tričkem. Dokonce i dnes, mladý muž říká, že si stále pamatuje incident; nyní, na začátku procesu, téměř každou minutu. Až dosud věřil, že to zvládne bez podpory. „Ale mám noční můry, trpím nespavostí, musím vyhledat odbornou pomoc“.

23letý Amir U. vypráví svou verzi příběhu. Tvrdí, že v den zločinu telefonoval se svou matkou v Afghánistánu a zjistil, že jeho otec a bratr byli zabiti před několika měsíci. Pak si vzal drogy a alkohol a setkal se se svým přítelem Baryaleiem ve Stachusu. Ten mu řekl o hádce s Milem kvůli videu. Pak ho oslovil Milo P. a napadli ho čtyři mladíci.

Předsedající soudce Norbert Riedmann upozorňuje na několik nesrovnalostí ve výpovědi Afghánce, které obviněný také nemůže vysvětlit. Amir U. říká, že šel po zločinu do Theresienwiese hrát kriket s přáteli a tam si i převlékl zkrvavené oblečení. Večer ho údajně nějací „chlapci“ přepadli před jeho bytem, tak utekl do Francie. Tři týdny po činu byl Amir U. zatčen poblíž Paříže.

Jak asi dopadne soud s tímto afghánským vetřelcem? Bude i tentokrát rozsudek jako podle práva šaría, podle něhož nemá život káfira žádnou cenu?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *