Německo: Afghánec podřízl manželku před očima dětí, zasadil jí i dalších 64 bodných a sečných ran

Německo: Afghánec podřízl manželku před očima dětí, zasadil jí i dalších 64 bodných a sečných ran

Další vražda ze cti se odehrála v Německu, kde je již v posledních letech tento způsob likvidace neposlušných manželek, sester a dcer natolik běžný, že pro něj kriminálka zavedla zvláštní kategorii. Tato islámská specialita se samozřejmě dostala do Evropy spolu s muslimy. Pachatelé vražd ze cti je považují za správné, svých činů nelitují a vězení, které v západoevropských zemích není nijak odstrašující, se neobávají.

V případu níže si mimo jiné všimněte i věku zavražděné ženy, jejíž manžel by mohl být její děda. Podle všeho rodila poprvé v 17 letech, tedy je jasné, že za manžela byla zcela jistě nuceně provdána nejpozději v 16 letech, ale možná i o něco dřív. V Evropě se zřejmě snažila od svého rodiči vnuceného manžela, který ji bil, odejít…

Děti (2, 7, 11) musely všechno sledovat. Afghánec Mohammad H. (63) z Delmenhorstu se v pátek přiznal, že zabil svou ženu Raheleh (28) celkem 64 bodnými a řeznými ranami!!

Muž se musí zodpovídat z vraždy u oldenburgského krajského soudu. Znovu a znovu se rozplakal: „Nevzpomínám si na zločin…“.

Podle obžaloby otec vyzvedl nejstarší dceru ze školy 24. března a získal tak přístup do bytu stále ještě manželky, která se s ním však chtěla rozvést. Přitom předtím byl vydán soudní příkaz, podle něhož se k už téměř bývalé manželce nesměl přiblížit. Poté došlo k hádce, kterou následovalo násilí.

„Políbil jsem jí ruce a prosil ji, abychom se zase dali dohromady,“ řekl Mohammad H. Ale už ho nechtěla a údajně ho bila pěstmi.

Tehdy začal vyšilovat! „Vzal kuchyňský nůž, který si vzal s sebou, a 64krát bodl ženu do horní části těla a hlavy. Nakonec jí podřízl hrdlo až k páteři,“ vysvětluje státní zástupce.

Členka záchranné služby Barbara S. (74) řekla deníku BILD: „Byl to nejhorší případ, jakého jsem kdy byla svědkem. Všechno bylo plné krve, včetně schodiště. Mezi tím vším byly děti, které křičely a plakaly.“

Sourozenci byli umístěni do rodiny pečovatelů. Hlavní líčení pokračuje v úterý.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Afghánec podřízl manželku před očima dětí, zasadil jí i dalších 64 bodných a sečných ran

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout