Od roku 2015 došlo v Německu k více než 3000 případům islámského teroru

Od roku 2015 došlo v Německu k více než 3000 případům islámského teroru

To je zřejmě to obohacení, které si Němci slibovali a většina stále ještě slibuje. Merkelová to tedy skutečně zvládla a zvládá i nadále. Po pravdě už ani o mnoha útocích nepíšu, ty drobnější snad ani nemá cenu zmiňovat. Jediným štěstím pro Němce je fakt, že v mnoha případech muslimům jejich útoky nevyjdou.

Téměř každý den také dojde ke zmaření nějakého útoku, jako například aktuálně se chystali tři Syřané, členové ISIS, z nichž jeden byl v minulých dnech zatčen v německém Dietzenbachu (Offenbach), další dva v Dánsku, útočit na území Německa.

Německý nejvyšší státní zástupce potvrdil 381 nových případů terorismu souvisejících s islámským terorismem za poslední rok. Navzdory „boji proti pravici“, který se za vlády Merkelové nastolil jako státní doktrína, současná čísla jasně ukazují, že bezpečnostní riziko, které představuje islám, je pro občany Německa mnohem větší hrozbou.

Celkem federální prokuratura (GBA) v roce 2020 znovuotevřela přibližně 600 teroristických případů. 381 případů v oblasti islámského terorismu tak představuje více než 63 procent všech případů terorismu v Německu.

Navzdory výslovnému požadavku neměl SCC přesný počet případů terorismu v oblasti levicového a pravicového extremismu.

„Člověk nechce dělat závěry o intenzitě sledování těchto scén,“ je nepochopitelný argument tiskového oddělení. Zcela zřejmě by se zjistilo, že mnohem větší hrozbou je v Německu velmi radikální Antifa.

Bez ohledu na politicky korektní název se 13. září 2015 zapisuje do německých historických knih jako den, kdy Angela Merkelová zakázala spolkové policii, dříve Spolkové pohraniční stráži, chránit německé hranice, identitu země, sociální systémy a zejména bezpečnost jejích občanů.

Analýza údajů o teroru v posledních letech také vypovídá více o skutečné bezpečnostní situaci v zemi než statistiky policejní kriminality, které jsou manipulovány.

Během invaze přišel do Německa v řadách muslimských vetřelců značný podíl islámských bojovníků a teroristů. Od roku 2015 zahájil nejvyšší státní zástupce celkem 3026 islámských teroristických řízení. Téměř neuvěřitelné číslo. Navíc, je třeba si uvědomit, že například řízení proti pětičlenné buňce IS v Berlíně je do statistik zahrnuto souhrnně jako jeden případ..

Podle odhadů bezpečnostních expertů počet islámských teroristů v Německu již dávno nabývá pětimístných čísel.

Následují nesporná fakta, pocházející od nejvyššího státního zástupce v Karlsruhe:

  • V roce 2015 bylo otevřeno 108 případů terorismu souvisejících s muslimy
  • V roce 2016 se jejich počet téměř zdvojnásobil s 201 islámskými teroristickými případy.
  • V roce 2017 se začala invazní vlna odrážet ve statistikách s 1052 teroristickými případy.
  • V roce 2018 bylo zdokumentováno 884 případů islámských teroristů.
  • V roce 2019 bylo přidáno dalších 400 případů islámského teroru.
  • V roce 2020 bylo zahájeno dalších 381 islámských teroristických případů.

Celkový počet islámských teroristických případů ze strany SCC tak od roku 2015 činil celkem 3026 teroristických případů.

Otevřené hranice, migrační agenda federální vlády, ztráta kontroly a selhání státu, jako jsou téměř nulové deportace islámských teroristů a osob podezřelých z terorismu, vedly k dramatickému zhoršení bezpečnostní situace. Bezpečnostní orgány vždy očekávají nové islámské teroristické útoky. Není to ani krátkodobá vedlejší škoda, ale současná vítací politika se stane zátěží pro příští generaci. Letmý pohled na Francii, Anglii a Belgii vyvolává obavy z hrozící a pokračující eskalace.

Pohled na tiskové zprávy JCC postačuje k tomu, aby ukázal, že teroristé ze Sýrie, Iráku a Afghánistánu byli ve velkém počtu odhaleni jako podezřelí z terorismu v Německu.

Následující hodnocení spolkového ministerstva vnitra, by měl předseda Spolkového sněmu před každým zasedáním Spolkového sněmu přečíst, aby si poslanci připomněli důsledky své katastrofální politiky:

„Úroveň ohrožení Německa zůstává na vysoké úrovni. Německo zůstává přímým cílem mezinárodních teroristických organizací. V roce 2021 lze také očekávat trvale vysoké riziko násilí motivovaného džihádisty.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *