Německo: Muslim napadl na ulici dvě cizí ženy a brutálně je zbil, obě skončily v nemocnici

Německo: Muslim napadl na ulici dvě cizí ženy a brutálně je zbil, obě skončily v nemocnici

Dvě mladé ženy byly multikulturně obohaceny, tentokrát ne vlastní vinou, protože na muslima narazily na ulici jen náhodou.

Brutálně zmlátil dvě úplně cizí ženy v düsseldorfském starém městě, protože mu nedaly cigaretu: Nyní okresní soud odsoudil Džamála M. (27) k 16 měsícům vězení.

2.20 hodin – náměstí Grabbeplatz: Ženy (22 a 21 let) byly na cestě domů, když je pachatel začal obtěžovat. Nejdřív jednu urazil tím, že ji oslovil jako „děvku a kundu“. Pak vytrhl  21leté dívce chomáč vlasů, udeřil ji a kopl do hlavy a břicha, když už ležela na zemi.

Když se ho její kamarádka pokusila uklidnit, shodil ji ze schodů a kopl ji tak silně, že tři dny nemohla chodit. Obě ženy po brutálním napadení skončily v nemocnici.

Jamal M. se během procesu omluvil. Zaplatil každé ženě 600 eur jako náhradu za bolest a utrpení. Obhájce prosil o podmínečné propuštění.

Státní zástupce naopak požadoval dva roky vězení: „Obviněný byl v minulosti pětkrát odsouzen za napadení. Choval se vždy k ženám tak, jako by byly boxovací pytel.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Muslim napadl na ulici dvě cizí ženy a brutálně je zbil, obě skončily v nemocnici

  1. Ta Německá pseudohumanita i zabíjí, žádní 5x trestaní zločinci by neměli běhat a svobodě, a nebo jen někde na Sahaře. Těžko říci, zda to Němcům někdy dojde, ale dle volebních preferencí to nevypadá na zlepšení. Škoda, že se nedozvíme ani koho ty napadené ženy volily, i když povinností každé vlády je zajistit obyvatelům státu bezpečnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout