Německo: Turek zastřelil exmanželku a jejího bratra

Německo: Turek zastřelil exmanželku a jejího bratra

Ve čtvrtek došlo k další vraždě ze cti, ovšem v Německu nejde tento týden o první podobný případ a možná ani poslední. Nebylo by na čase, aby v kvalifikaci trestných činů byla mimo “zabití” nebo “vraždy” také “vražda ze cti”? Jenže to by se pak možná ukázalo, k jak ohromnému počtu těchto vražd podle práva šaría v Německu dochází, což by zřejmě bylo při snaze krýt zločiny muslimů, bylo poněkud kontraproduktivní…

Ke smrtelné střelbě došlo včera v centru Espelkampu (25 000 obyvatel, okres Minden-Lübbecke).

Podle deníku BILD pachatel (52) zastřelil svou bývalou manželku a jejího bratra (48). Poté utekl – pravděpodobně ozbrojený.

Policie obklíčila dům údajného pachatele Ercana K. v okrese Nienburg. Poté, co policejní tým mluvil s útočníkem, aby ho přesvědčil, aby se vzdal, mohl být konečně zatčen. Byl lehce zraněn. Muž žije v Diepenau, městě v okrese Nienburg v sousedním Dolním Sasku, asi deset kilometrů od Espelkampu.

První zločin se stal ve čtvrtek dopoledne kolem 11:15, druhý krátce poté. Očití svědci uvedli, že byly vypáleny čtyři výstřely a sousedka řekla, že zavolala policii.

“Vyděšené záchranné složky našly 48letého muže a vážně zraněnou ženu, která na místě zemřela kvůli závažnosti svých zranění, a to i přes zahájená resuscitační opatření,” uvedla policejní mluvčí. Oddělení vražd případ vyšetřuje.

Jedno z míst, kde bylo nalezeno tělo, je v domě naproti autobusové zastávce na klidném terasovitém sídlišti, druhé v malé postranní ulici nedaleko prvního místa činu – asi 100 až 200 metrů daleko.

Ercan K. sledoval svoji exmanželku Sati K a vyhrožoval jí už nějakou dobu po jejich rozchodu. První výstřely byly vypáleny v domě a zabily bratra Sati K, který byl u své sestry na návštěvě.

Sati K. pak utekla na ulici, hlasitě křičela a v panice běžela pro pomoc. Exmanžel ji dohonil asi po sto metrech a zastřelil ji přímo na ulici.

Nejprve se říkalo, že se žena sama zabila, ale policie to popřela, záhy pachatele dopadla…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Turek zastřelil exmanželku a jejího bratra

  1. Dříve (dost dávno) jsme slýchali o vraždách ze cti občas jen třeba u Sicilské mafie, dnes není týden bez vražd ze cti. A není to tím, že by se Evropané zbláznili a pomátli, je to vyloženě is lamskou anti kulturou importovanou do Evropy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.