Německo: Muslimka falešně obvinila zaměstnance školky ze znásilnění její dcery, ten nyní čelí výhružkám smrtí

Německo: Muslimka falešně obvinila zaměstnance školky ze znásilnění její dcery, ten nyní čelí výhružkám smrtí

Ve všech evropských zemích, v nichž je islám zcela legální, existují i muslimské mateřské školky (včetně ČR). Pak není důvod, aby dávali muslimští rodiče své děti do školek nemuslimských, obzvlášť pak, když se jedná o školku katolickou. Nicméně jistá arabská rodina tak kupodivu učinila, ovšem zřejmě za zcela jiným primárním účelem, než za jakým tak činí většina lidí.  Zdá se, že hlavní motivací volby dané školky byla možnost  diskreditace tohoto zařízení.

Na podzim 2020 muslimská matka na videu, které natočila v arabštině tvrdila, že její tehdy čtyřletá dcera byla znásilněna v katolické školce Svatého Martina v Koblenzi (Porýní-Falc).

Po gynekologických vyšetřeních dítěte bylo vše brzy jasné: obvinění nebyla oprávněná, dítě nikdy nebylo zneužíváno!

To už bylo ovšem příliš pozdě: desetitisíce lidí již video sledovaly (s německými titulky) a vyjádřily svou nenávist vůči jedinému mužskému pedagogovi, samotné mateřské škole a vyšetřovatelům. Po výhrůžkách smrtí byla zaměstnanci školky poskytnuta policejní ochrana. Školka byla na čtrnáct dní zavřená.

Podle kobleneckého nejvyššího státního zástupce Jürgena Brauera se jedná o vyjádření nepřátelství vůči zaměstnanci školky, zejména na internetu – tyto projevy sahají od pomluvy přes veřejné podněcování až po výhružky vraždou: „Ve 30 řízeních jsme podali žádost o vydání trestního příkazu, z čehož deset řízení bylo právně ukončeno. Převážně byly uloženy pokuty.“

V jiném případě státní zastupitelství podalo obžalobu, sedm případů bylo postoupeno jiným německým státním zastupitelstvím a jeden orgánům v Rakousku. 37 předběžných řízení bylo staženo, 15 stále probíhá. Ve 46 případech nebyl identifikován žádný pachatel.

Podle Jürgena Brauera nebylo zahájeno žádné přípravné řízení proti rodičům dívky za předstírání trestného činu: „V současné době je třeba předpokládat, že rodiče jsou přesvědčeni, že došlo ke zneužívání jejich dítěte. Rodiče opustili Koblenz. Jejich místo pobytu není známo.“

V klipu matka mluvila o tom, že její dcera byla znásilněna několika muži, mělo dojít ke skupinovému sexu a bití dětí. To vše si samozřejmě vymyslela, přesto jí stíhání nehrozí.

Pro pedagoga byla tato doba absolutní noční můrou, rodiče ho bombardovali třemi dalšími trestními oznámeními na základě falešných obvinění. Policie mu mimo jiné doporučila, aby si změnil jméno a přestěhoval se do zahraničí. Nemohl pracovat a skončil na psychiatrické klinice s depresí. Později prodělal infarkt.

Čtyřiačtyřicetiletý muž chce zůstat v anonymitě, o dalších obviněních říká: „Například jsem měl sbírat děti do karavanu a nahrávat s nimi porno.“

Podle Katholischer KiTa gGmbH Koblenz se „v zařízení postupně přechází na každodenní pracovní rutinu, která je srovnatelná s časem před stresujícími událostmi: Zaměstnanci se stali ostražitějšími a citlivějšími kvůli hrozbám a dočasnému uzavření mateřské školky. V souladu s tím jim je i nadále poskytována odborná podpora.“

V tomto případě vše skutečně napovídá spíš záměrně zkonstruovanému obvinění, protože drtivá většina muslimských rodičů dává své děti do školek islámských, muslimky si případně nechávají takto malé děti doma. Arabští rodiče tak s největší pravděpodobností umístili dceru do školky s cílem zařízení zdiskreditovat, pokud by byl v zařízení čistě ženský personál, pak by si zřejmě našli jiný „problém“…..

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Muslimka falešně obvinila zaměstnance školky ze znásilnění její dcery, ten nyní čelí výhružkám smrtí

  1. Občanský džhád je stejně nebezpečný jako terorismus, cíl je ale stejný, nahnat lidem strach z odporu proti vyvoleným a nadřazeným, kterým se nesmí odporovat, aby bez odporu mohli převzít jejich „božskou“ vládu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout