Na nádraží v Mnichově znásilnil Afričan 16letou dívku

Jakýsi životopisec Merkelové tvrdí, že ta údajně invazi z roku 2015 skvěle zvládla. Pokud má dotyčný na mysli islamizaci Německa a zvýšenou kriminalitu, tak to zvládla skutečně bravurně. Na její vládu budou ostatně vzpomínat i oběti jejích hostů (případně příbuzní obětí) do konce života. A to včetně těch obětí, které teprve přijdou…

16letá dívka z mnichovské čtvrti se stala obětí znásilnění na mnichovském hlavním nádraží. Ženu oslovil neznámý muž a flirtoval s ní ve středu kolem 15:40 hodin.

Poté, co 16letá dívka odmítla slovní návrhy, pachatel ji zpočátku sledoval a poté ji násilím odtáhl na nedaleký dvorek. Podle současného stavu policejního vyšetřování na ní pod nátlakem prováděl sexuální akty. Ženě se podařilo zavolat příbuznému. Když si toho pachatel všiml, pustil ji a utekl.

Pachatel byl popsán takto: Asi 25-28letý Afričan, 175 cm vysoký, hovořící lámanou němčinou a angličtinou, měl na sobě tmavé oblečení (tričko, tepláky, bunda, čepice, modrá chirurgická rouška).

Osoby, které mohou poskytnout příslušné informace, se mají obrátit na mnichovské policejní ředitelství, komisariát 15 nebo jakoukoli jinou policejní stanici…..

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Na nádraží v Mnichově znásilnil Afričan 16letou dívku

  1. Už aj CSU možno jednoznačne označiť za neomarxistickú stranu. Ako píše poľská alternatívna stránka Autonom, sám predseda tejto strany Markus Soder sa vyjadril v prospech homo- a transsexuálnych sobášov, ba dokonca ich uznania cirkvou! A že CSU tak ako CDU podporuje aj neobmedzenú migráciu, o tom ťažko možno pochybovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout