Velký reset – zrůdné plány elit

Jak jistě víte, tak základní osnovou tzv. Velkého resetu byla Agenda 2030, o níž jsem detailněji psala zde. Nyní již nadešel čas k urychlené realizaci zrůdných plánů v režii těch, kdo skutečně ovládají svět. Součástí těchto plánů je nejen tzv. „zelený úděl“, ale také stěhování Afriky do Evropy a totální cenzura a kontrola obyvatel, včetně tzv. „digitální identity“.

Zatím se zdá, že se lidstvo nechává většinově ovládat tak, jak je třeba. Neovladatelní se buď podřídí nebo budou vyřazeni ze společnosti. Svobodný život však již existovat nebude.

Loutkovodiči, kteří si vodí své loutky – ať už v Bruselu nebo vládách – jsou ti, které vidíte na obrázku, ale i někteří další, bezcharakterní zrůdy, stojící v pozadí.

K pochopení stávajících dějů nestačí jeden jediný článek. Dílčí informace jsem již uvedla například v tomto článku, kde jsem upozornila na záměr zavádění zón přístupu, kdy značná část území mimo města bude pro běžné občany zcela zapovězena.

Postupně se budu snažit poodkrýt i další plány, zejména pak po setkání WEF za 3 týdny, kdy proběhne tzv. „Digitální Davos“.

Vzhledem k tomu, že se za poslední rok staly součástí každodenního života uzavírky a povinné roušky, politici, kteří jsou loutkami „režisérů“ Velkého resetu, po celém světě, požádali své občany, aby přijali jakýsi „Nový normál“. Tato fráze se stala všudypřítomnou, ale jak se přiblížila vakcinace, tato fráze byla nahrazena novým heslem –  „Velký reset“.

Tím mají být údajně změny v „postcovidovém“ světě, nicméně plány tzv. Velkého resetu jsou plány letitými, byly zde dřív, než nějaká „plandemie“, která má být jen vítanou záminkou na odstartování Velkého resetu, jehož realizace by měla být dokončena v roce 2030.

„Velký reset“, který v květnu představil britský princ Charles a Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra, je ambiciózní plán na vytvoření rovnější, bezhotovostní, integrované a udržitelné globální společnosti. Světoví lídři se k plánu přihlásili a jeho hláška „Build Back Better“ se opakovaně objevovala v poselství kampaně Joe Bidena. Už chápete, proč musel být i za cenu podvodů zvolen právě Biden? Jeho instalace na post prezidenta USA byla podmínkou úspěšné realizace Velkého resetu.

Opožděná liberalizace nebo technokratický Nový světový řád? Každopádně nás čeká svět, jaký neznáme a jaký si ani v tom nejhorším snu neumíme představit. Součástí „Nového světa“ bude také všudypřítomná kontrola, přičemž nyní se jen volí forma, jakou se bude totální dohled nad občany provádět. Nyní jde především o tzv. „covid pasy“, které rozdělí společnost na občany 1. kategorie – naočkované a občany 2. kategorie – nenaočkované.

 „Připravte se na formu zdravotního pasu,“ napsal minulý týden bývalý britský premiér Tony Blair. „Znám všechny námitky, ale stane se to. Je to jediný způsob, jak bude svět fungovat, a uzavření už nebude jediným postupem.“

Vlády možná nebudou zprvu schopny přinutit občany, aby se nechali dobrovolně očkovat vakcínou s vedlejšími účinky, ale to ani nebudou muset. Už nyní je takřka jisté, že letecká doprava bude jen pro držitele „covid pasu“, ale samozřejmě vše nezůstane jen u letecké dopravy, omezení zajdou mnohem dál.

Váš záznam o očkování je jen jeden aspekt vaší identity, ke kterému chtějí mít architekti Velkého resetu přístup. V příspěvku, zveřejněném na Štědrý den, WEF stanovila ambiciózní plán na vytvoření digitální identity, zaměřené na poskytnutí oficiální identity více než miliardy lidí po celém světě. Na výzkum digitální identity tzv. ID2020 v režii Billa Gatese jsem již dříve upozornila zde.

Registrace světové populace je cíl sdílený Organizací spojených národů a navrhovaná aplikace WEF by uživatelům umožnila propojit se s „inteligentními městy“, zdravotnickými a finančními službami, poskytovateli cestovních služeb, při nakupování a byla by k dispozici vládám.

Spolu s myšlenkou zdravotních pasů si lze snadno představit svět, kde by neočkovaní mohly být z těchto životně důležitých služeb vyloučeni. Mezinárodní měnový fond však zašel ještě o krok dál a tento měsíc navrhl, aby algoritmy umělé inteligence mohly být použity ke skenování příspěvků na sociálních sítích občanů k určení jejich kreditního skóre.

Napsal nebo nasdílel jsi příliš mnoho antivakcinačních příspěvků na Facebooku? Promiň, půjčka ti bude zamítnuta.

Zastánci Velkého resetu hovoří o budování rovnější a spravedlivější ekonomiky. Ale jak to má vypadat ve skutečnosti? Na světě to má být přesně tak, jak se to rýsuje nyní: malá skupinka miliardářů na vrcholu a zbytek „ovčanů“ na dně. Už tedy chápete, proč musela být pod záminkou pandemie vyvolána vleklá hospodářská krize?

Uzavření ekonomiky bylo katastrofální pro majitele malých podniků. Někde tato záměrná likvidace drobného podnikání vedla či již brzy povede k úbytku těchto podniků o 50-75% (v turistických destinacích více). I to je součástí plánu Velkého resetu.

Světovým miliardářům se však daří nezvykle dobře, tedy tak, jako nikdy předtím. Největší americké korporace od začátku pandemie zvýšily své bohatství o téměř bilion dolarů. Amazon dosáhl v roce 2020 nejlepších výsledků ve druhém čtvrtletí, v tomto období vydělal 89 miliard dolarů a rozšířil tak jmění generálního ředitele Jeffa Bezose na 200 miliard dolarů.

Celkové bohatství 12 nejbohatších Američanů – včetně generálního ředitele Facebooku Marka Zuckerberga a generálního ředitele Microsoftu a vakcinačního fanatika Billa Gatese – vzrostlo o ohromujících 40 procent.

S „lockdowny“ se má podle plánů zatím pokračovat i během roku 2021, nic nenasvědčuje tomu, že tento trend bude v dohledné době zvrácen.

To vše je dobrým znamením pro svět, který si představuje WEF. Podle notoricky známého propagačního videa organizace nebude do roku 2030 průměrný člověk „nic vlastnit a bude šťastný“. Zboží a služby budou místo toho pronajímány od korporací a dodávány dronem. Připomínám, že totéž prosazují například Piráti.

Než přišla „plandemie“, byla změna klimatu silně zpolitizované téma, neboť světoví lídři se navzájem předháněli, aby oznámili co nejbližší termíny pro postupné vyřazování fosilních paliv. Zastánci Velkého resetu se nijak neliší a předpokládají, že do roku 2030 bude zaveden globální systém uhlíkové daně, přičemž občané budou maso jíst jako „příležitostnou lahůdku, nikoliv jako běžný pokrm.“ To vše údajně pro dobro životního prostředí.

Světoví lídři pravděpodobně odstartují rok 2021 obnovením svých závazků k bezuhlíkové budoucnosti, ať to stojí, co to stojí. Joe Biden například slíbil, že USA okamžitě po nástupu do úřadu podepíše pařížskou klimatickou dohodu.

Průměrný člověk si bude muset připlatit za „privilegium“ řídit auto nebo jíst steak, použití fosilních paliv bude nepřípustné.

WEF potvrzuje, že do roku 2030 přemístí změna klimatu miliardu lidí z Afriky a zemí Blízkého a Středního východu do Evropy, USA a Austrálie. Podle podmínek Velkého resetu „budeme muset odvést lepší práci při přijímání a integraci uprchlíků“.

Pro Evropu a USA to bude znamenat ohromnou, nepředstavitelnou invazi, která západní svět zcela rozvrátí a změní demografické složení Evropy i USA. Podle plánů WEF dojde ke srovnání životní úrovně afrických a asijských invazistů s lidmi ze západních zemí. tedy všichni budou stejně chudí. Nicméně, vetřelci z Afriky také dostanou příležitost „nic nevlastnit a být šťastní,“ stejně jako my ostatní.

A WEF se může spolehnout na zástupy mladých aktivistů z podvratných neziskovek, kteří se dostanou do politiky, aby působili na masy. Jde o mládežnické křídlo WEF – Global Shapers Community, které se zapojilo do loňských pochodů za klima. Vůdci tohoto společenství byli vyškoleni v Climate Reality Project, aktivistické neziskovce, vedené správcem WEF, Al Gorem. Očekávejte, že tito aktivisté budou požadovat opatření v oblasti klimatu, až se WEF koncem měsíce sejde ve švýcarském Davosu.

V případě WEF je silný tlak na nový environmentalismus, přičemž Greta Thunbergová a British Petroleum jsou ve stejném týmu. Papež František a Mastercard zase spolupracují na tom, aby měly korporace větší slovo v kulturních a politických otázkách. Pokud jde o zdravotní politiku, WEF a vlastně i většina světových médií, nechává Billa Gatese rozhodnout o budoucnosti medicíny a prevence nemocí.

Diskutovat o některých z rozporů a problémů, které jsou vlastní těmto predikcím Velkého resetu, či chcete-li NWO, dnes ani svobodně nemůžete bez toho, abyste nebyli  označeni  konspiračním teoretikem. Vzhledem k tomu, že světoví giganti na sociálních sítích zakročují proti tzv. konspiračnímu obsahu, teprve se uvidí, kde bude v roce 2021 vykreslena hranice mezi  „nebezpečnými“  dezinformacemi a legitimní kritikou.

Není však přehnané tvrdit, že v roce 2021 bude mít Silicon Valley větší slovo nad tím, o čem se nebude diskutovat. Jen v roce 2020 Twitter cenzuroval prezidenta Spojených států a zcenzuroval celostátní noviny za to, že informovaly o aférách Bidenova syna a dalších pro Bidena nepříznivých, nicméně pravdivých skutečnostech.

Uprostřed globálního pozdvižení způsobeného plandemií je patrné, že světoví lídři a korporace využívají chaosu k tomu, aby zavedli větší kontrolu nad obyvatelstvem. Sám princ Charles dokonce popsal tyto bouřlivé časy jako „jedinečnou příležitost provést velké změny“.

Světovládci a jejich slouhové, kteří každoročně cestují na summit Světového ekonomického fóra v Davosu, se však chlubili svými „velkými“ plány již dříve.

Roku 2009  přišli s vizí „Formování postkrizového světa“ a roku 2012 plánovali  pro změnu „Velkou transformaci“. Samotné zavedení „Velkého resetu“ bude záviset na představivosti a ambicích vlád a jejich loutkovodičů a na tom, jak dobře se ta která vláda dokáže vyrovnat s ekonomickým úpadkem a odporem veřejnosti.

Nejpravděpodobnějším výsledkem je, že postupně bude plánů Velkého resetu dosaženo. Usedne-li skutečně Biden na prezidentský post, pak už nebude strůjcům NWO stát nic v cestě.

Další detaily o realizaci těchto zrůdných plánů si můžete přečíst zde a zde.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/velky-reset-zrudnejsi-plany-nez-si-umite-predstavit/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings