Německo: Syrský vetřelec znásilnil několik holčiček

Pro muslima je dospělou ženou již holčička od 9 let, vždyť už sám pedofilní lžiprorok Mohamed pojal Ajšu za manželku v době, když jí bylo 6 let a manželství začal konzumovat v 9 letech. Také proto je v některých muslimských zemích sňatek s 9 nebo 10 letou holčičkou zcela normální. Muslimům se dětské sňatky tolerují i v evropských zemích.

Holčičku vlákal 21letý muž minulou středu (8.12.) do bytu, kde ji znásilnil. Ansbachské oddělení pro vyšetřování trestné činnosti nyní apeluje na veřejnost a hledá další údajné oběti.

15. prosince 2020 byla další dívka na cestě ze školy v Ansbachu. Pod záminkou byla vlákána do bytu 21letým syrským pedofilem. V bytě byla vážně sexuálně napadena. Podezřelý byl zatčen ve stejný den a ihned byl vzat do vazby. Poté se zjistilo, že má na svědomí i předchozí čin.

Prvotní trestní vyšetřování ze strany kriminální policie v Ansbachu odhalilo konkrétní důkazy o nejméně jednom dalším případu závažného sexuálního zneužívání dítěte. Podle prvotních výslechů k tomuto útoku došlo v červenci 2020, také v Ansbachu.

Oddělení kriminálního vyšetřování v Ansbachu v současné době provádí četné výslechy a zkoumá další stopy. Na základě současných výsledků vyšetřování nelze vyloučit, že se oběťmi podezřelého pedofila staly i jiné děti nebo dospívající, chlapci i dívky.

Bude zajímavé sledovat, jak dopadne soud s tímto muslimským pedofilem. Ani bych se nedivila, kdyby dostal velmi mírný trest nebo podmínku, nebylo by to poprvé.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout