Německo: Dva Arabové se vloupali do domu v Cölbe, při potyčce bodli majitele nožem do hlavy

Budou i tito dva pachatelé seznáni psychicky nemocnými? Spíš se zdá, že vzhledem k věku, který uvádějí (a který je samozřejmě diskutabilní) dostanou podmínku nebo nějaké převýchovné kurzy. Přece jen určit hned dvojici pachatelů psychicky nemocnými by bylo poněkud odvážné. Ve věku do 20 let se v podobných případech dávají v Německu směšné tresty, obzvlášť pak v případě, kdy oběť útok přežije.

Dva mladíci jsou podezřelí, že se v úterý 18. května kolem 18:15 vloupali do suterénu rodinného domu v Cölbe a ukradli tam cennosti. 18letý marocký státní příslušník a 17letý alžírský státní příslušník byli majitelem domu zadržováni na místě.

Podle dosud provedeného vyšetřování 47letý obyvatel rodinného domu oba muže při činu chytil a zadržel. Oba se bránili a došlo k potyčce, při níž sedmačtyřicetiletý muž utrpěl bodnou ránu do hlavy. Podařilo se mu však zabránit mužům v útěku, takže byli krátce poté zatčeni vyděšenou policií. Při domovní prohlídce v bytě podezřelých byly nalezeny předměty z jiných krádeží, u 18letého Maročana byl nalezen nůž

Na žádost státního zastupitelství v Marburgu vydal příslušný soudce okresního soudu v Marburgu zatykače na oba podezřelé pro podezření ze závažné loupeže, vloupání a nebezpečného ublížení na zdraví a rizika útěku. 18letý podezřelý je ve vazbě. Zatykač na 17letého podezřelého byl podmíněně pozastaven.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Dva Arabové se vloupali do domu v Cölbe, při potyčce bodli majitele nožem do hlavy

  1. Dle šarie by byli jistě tvrdě potrestáni, a tak si tady dovolují hodně, když když jsou na ně zákony a soudci mírní. Evropské zákony byly dělány pro průměrně inteligentního Evropana, ale ne pro primitivní barbary, což je chyba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout