Velký reset plánuje rušení hotovosti. Lze se proti tomu postavit?

Velký reset plánuje rušení hotovosti. Lze se proti tomu postavit?

Možná jste už před časem slyšeli, že první čistě bezhotovostní zemí světa mělo být Švédsko. V poslední době už spělo vše k tomu, aby byla skutečně hotovost v této zemi již brzy minulostí. Jenže do těchto snah sami Švédové nyní „hodili vidle“!

Ano, ve Švédsku ukázali přesně to, o čem zde už velmi dlouho v souvislosti s Velkým resetem píšu. Odpor vůči dílčím součástem velkého resetu může postupně celé šílené totalitní plány globalistů zcela zašlapat. Jediným, kdo může plánům zabránit, jsou totiž široké masy. Odpor lidí je to, čeho se globalisté bojí.

Ve Švédsku se mělo postupně ve všech obchodech či restauracích a dalších službách přecházet z hotovosti na čistě bezhotovostní styk. Během posledních let tak stále více obchodů či restaurací přestalo přijímat hotovost, což mělo postupně dospět k úplnému zrušení hotových peněz.

Nicméně tyto plány ve Švédsku narazily zřejmě víc, než kdo tušil. Proti rušení hotovosti se strhl nečekaný odpor jak v řadách zákazníků, tak mezi některými majiteli obchodů a restaurací.

Za posledních šest měsíců více než 200 obchodů a restaurací, které již dříve nepřijímaly hotovostní platby, obrátilo. Podle Anderse Sydborga, iniciátora facebookové skupiny protestující proti bezhotovostním obchodním operacím, za tím může stát dopad na spotřebitele.

Od září 2020, kdy Sydborg vytvořil facebookovou skupinu Bojkot bezhotovostních obchodů a restaurací, tato skupina rychle roste a dnes má téměř 150 000 členů. Za tu dobu bylo také distribuováno kolem 100 000 letáků.

Skupina upozorňuje na všechny společnosti, které v rámci plánovaného rušení hotovosti již nepřijímají hotovostní platby a nabádá k jejich bojkotování. Některé podniky již bojkot pocítily a postupně se k možnosti hotovostních plateb vrací. Zde připomínám, že Švédsko nemělo vloni a ani nyní žádné covidové uzavírky, nezavíraly se tam ani obchody, ani restaurace či jiné služby.

V současné době bylo identifikováno 200 společností, které se vrátily k hotovosti, ale podle Sydborgu je to pravděpodobně dvakrát až třikrát více. Odhaduje, že asi 30 procent všech obchodů a restaurací je dnes bezhotovostních. To platí především pro větší řetězce. V menších provozovnách je hotovost přijímána častěji.

Přímo ke skupině se připojilo také mnoho obchodů a restaurací, které trvají na tom, že hotovost musí být k dispozici jako možnost platby. Tyto provozovny tak samozřejmě přilákají zákazníky, kteří patří mezi odpůrce rušení hotovosti.

„Hodně lidí se otočilo a přemýšlelo o tom,“ řekl Sydborg.

„Kromě toho, že mnoho lidí nemá možnost používat digitální platební prostředky, je to také o tom, že jsou schopni platit, když digitální cesta nefunguje a hotovost je také otázkou soukromí“, říká Sydborg.

Ve Švédsku už měla být během tohoto roku zrušena hotovost. To vše souzní s plány globalistů a Švédsko mělo být jako vždy tím prvním, kdo jejich nápady realizuje. Prvním, na kom se experiment vyzkouší. Tak, jako byla tato země první pokusnou „laboratoří“ multikulturalismu v Evropě, první zemí se zavedenou genderovou výchovou či průkopníkem zelené energetiky, na níž nyní doplácí neustálými výpadky proudu.

Konečně se tedy Švédové vzepřeli a do plánů globalistů tak „hodili vidle“. Namísto toho, aby počet provozoven, které berou hotovost rychle klesal, naopak v zemi tento počet stoupá. Švédsko tak jde v tomto směru zcela proti plánům a to jen díky lidem, kteří se dokázali dát dohromady a říct rušení hotovosti jasné NE!

Podobně lze zastavit prakticky všechny šílené plány globalistů, kteří se snaží přeměnit svět v území, kde by bylo veškeré vlastnictví jen v rukou vybraných jedinců a většina lidí by nevlastnila nic. Oni ví, že jejich plánům lze zabránit, jen se spoléhají na to, že se o to nikdo nepokusí.

Švédové, kteří se rozhodli, že si nenechají vzít hotovost, ukázali, jak na to. Tak, jako jsou pro nás odstrašujícím příkladem v jejich politice multikulturalismu a zeleného údělu, by nám nyní měli být příkladem v tom, jak se postavit nejen rušení hotovosti, ale i dalším plánům, které mají navždy zašlapat naše svobody. Je ovšem třeba, aby většina lidí v západním světě pochopila, oč se zde hraje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 68 Průměrně: 4.7]

13 thoughts on “Velký reset plánuje rušení hotovosti. Lze se proti tomu postavit?

 1. CONGRATULATION. !!!
  otvorili oči ..
  Presne toto je dôvod prečo sa toto deje . Nazanačim jeden súubeh .
  Viete prečo Ježis vyriekol ,na otázku židov či sa majú cisárovi platiť dane odpoveď :ČO JE CISAROVÉ , CISAROVY A ČO JE BOŽIE BOHU .

  cisár ma hmotu a Bôh je pre nás niečo ako neviditeľný ako aj elektronické peniaze. Tak v hmotnom svete mám používať hmotné hodnoty . A v neviditeľným svete máme neviditeľné hodnoty. Neviem či mňa chápete .

 2. I když tisíce let historie ukázala, že žádná z forem socialismu či komunismu nikdy nefungovala, stále o jednotném řízení společnosti někdo sní a nedá mu to pokoj, mocní chtějí stále více moci. Ovšem život není ráj, a vždy jde ve společnosti o hledání kompromisu či míry mezi osobní svobodou a povinností k celku, ke kmeni, národu, státu. Absolutno neexistuje, a globalistům a neomarxistů to stále nedá spát 🙁

 3. A zrovna při psaní předchozího příspěvku vypadl internet, a když vypadne elektřina, tak i obyčejným Švédům dojde, že si pak nekoupí ani rohlík. I když ten bez elektřiny dnes ani nikdo neupeče …….

 4. Inu, Great Reset je jenom zástěrka pro odvedení pozornosti od skutečného plánu, který mají Talmudisté proti Křesťanům a Materialistům…
  V tom „Great Reset“ vám zapomněli říct, že ta jejich nová pravidla budou jenom pro ty, které chtějí nechat přežít, mezi něž nepatříme…
  Je sice potřeba se takovéto totalitě bránit, ale je třeba i nezapomínat, že to je, nebo může být, jen zastírací manévr pro odvedení pozornosti…
  (Podobně jako eko-šílenci a hnutí greténů bylo jen odvedením pozornosti eko-aktivistů od zavádění 5G…)
  (Podobně jako dovoz muslimů a černochů do Evropy je jen na odvádění pozornosti, aby tu judaisté nebyli jediné cizí etnikum…)

  Viz http://pialpha.cz/Talmud_plan (česky), co mají v plánu ti, kdo skutečně ovládají svět, což nejsou ti maňásci v Davosu, ani krysy jako Bill Gates nebo Fauci atd… A není to ani nijak zvlášť tajné, normálně si to tam můžete (i v anglickém překladu Talmudu) přečíst…
  (Začít můžete třeba Talmud Sanhedrin 111b, nebo 56b a najít si, komu se říká Noahides …)

  πα½

 5. Hotovost znamená,že mám neustále vlastní,osobní kontrolu nad svými penězi,vím kolik jsem utratil akolik mi v kapse zbylo.A bez šmírování,špehování a x manipulací a otravování někoho dalšího .No a el.proud vypnou lehce a rázem i moje prachy se stanou nedostupné,jako u zlodějů.

 6. V podstate velmi jednoduche , problem je ze 60% population jsou kompletne ovce a udelaji to
  co jim vladnouci blbecci reknou. Ale pro ten zbytek udelejte tyto kroky! Vyberte vsechny penize z bank ze sporitelen atd. Nechejte si tam jen minimum na placeni treba inkasa. Dale vsude platit jen hotove!!!
  Vemte si trimesicni nemocenskou nebo jednoduse preruste pracovni pomer na tuto dobu !!! Ti co pracujou sami pro sebe nebo mate firmy po tuto dobu neplatte dane!!!! Jestli to dokazeme tak i pri 40% ucasti mame stat do tri mesicu na kolenou!!! Nejake demonstrace to je nevydesi ale kdyz vememe vidle
  a kosy tak s tech oken budou skakat sami !! Nakonec jsme to uz udelali dvakrat v Praze i kdyz uz to bylo
  davno. Je treba politikum pripomenout ze oni tam jsou pro nas a ne naopak!!

 7. Du gamla, Du fria, Du fjällhöga nord,
  Du tysta, Du glädjerika sköna!
  Jag hälsar Dig, vänaste land uppå jord,
  Din sol, Din himmel, Dina ängder gröna.
  Din sol, Din himmel, Dina ängder gröna.

  Du tronar på minnen från fornstora dar,
  då ärat Ditt namn flög över jorden.
  Jag vet att Du är och Du blir vad Du var.
  Ja, jag vill leva jag vill dö i Norden.
  Ja, jag vill leva jag vill dö i Norden.
  Jag städs vill dig tjäna, mitt älskade land,
  Din trohet till döden vill jag svära.
  Din rätt, skall jag värna, med håg och med hand,
  Din fana, högt den bragderika bära.
  Din fana, högt den bragderika bära.

  Med Gud skall jag kämpa, för hem och för härd,
  för Sverige, den kära fosterjorden.
  Jag byter Dig ej mot, allt i en värld
  Nej, jag vill leva jag vill dö i Norden!
  Nej, jag vill leva jag vill dö i Norden!

 8. Du gamla, Du fria, Du fjällhöga nord,
  Du tysta, Du glädjerika sköna!
  Jag hälsar Dig, vänaste land uppå jord,
  Din sol, Din himmel, Dina ängder gröna.
  Din sol, Din himmel, Dina ängder gröna.

  Du tronar på minnen från fornstora dar,
  då ärat Ditt namn flög över jorden.
  Jag vet att Du är och Du blir vad Du var.
  Ja, jag vill leva jag vill dö i Norden.
  Ja, jag vill leva jag vill dö i Norden.Jag städs vill dig tjäna, mitt älskade land,
  Din trohet till döden vill jag svära.
  Din rätt, skall jag värna, med håg och med hand,
  Din fana, högt den bragderika bära.
  Din fana, högt den bragderika bära.

  Med Gud skall jag kämpa, för hem och för härd,
  för Sverige, den kära fosterjorden.
  Jag byter Dig ej mot, allt i en värld
  Nej, jag vill leva jag vill dö i Norden!
  Nej, jag vill leva jag vill dö i Norden!

 9. Dokud lidi budou ovce,plány globalistů budou vycházet.Stačí se podívat třeba na novinky,kolik tam slintá dementů a libtardů,kteří hýkají blahem při každé zhovadilosti,která se nepřátelům civilizace podaří.Člověk by řekl,že lidi po třicetiletých zkušenostech s tímto bordelem dostanou rozum.Ovšem zfanatizované stádo nemá ani rozum,natož vlastní názor.Tahle zfanatizovaná verbež je stejná sorta tvorů,jako henleinovci ve třicátých a komunisté v padesátých letech.A zbytek ovčanů sice nadává,ale nic proti tomu nedělá.K vítěztví zla stačí,aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/velky-reset-planuje-ruseni-hotovosti-lze-se-proti-tomu-postavit/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings