Somálci, který v Německu zavraždil 3 ženy a další pobodal, zajistil Würzburg nejlepšího právníka

Somálci, který v Německu zavraždil 3 ženy a další pobodal, zajistil Würzburg nejlepšího právníka

Hosté Merkelové musí mít vždy to nejlepší. Musí být patřičně opatrováni, mít k dispozici modlitebnu, mešitu a halal potraviny a samozřejmě i dostatečné kapesné. A když už se některý z chráněnců německé kancléřky rozhodne, že místní multikulturně obohatí, třeba tak, že několika z nich vezme život, dostane za odměnu toho nejlepšího obhájce ve městě…

Justice města Würzburg jmenovala nejlepšího obhájce ve Würzburgu, právníka Dr. Hanse-Jochena Schrepfera, obhájcem somálského trojnásobného vraha. Na webových stránkách advokátní kanceláře lze zjistit, že Dr. Schrepfer také od roku 2009 pracuje jako lektor právního vzdělávání v oblasti trestního práva jménem bavorského ministerstva spravedlnosti a advokátní komory Bamberg.

Lze tedy předpokládat, že radikální somálský muslim Abdirahman Jibril A. tak získá nejlepší možnou právní podporu pro svou obhajobu. Pro mnohonásobného vraha by byl samozřejmě na evropské půdě spravedlivý doživotní trest (není-li zde možný trest smrti), ale to zřejmě s tímto právníkem nehrozí.

Somálec prohlásil, že záměrně „přispěl k džihádu“, což ostatně potvrdil pokřikem „Alláhu akbar“ při zabíjení nevěřících žen. Své činy navíc založil na pokynech Islámského státu. Tento vysoce nebezpečný muslimský extremista by už nikdy neměl být na svobodě!

Vydání do Somálska, kde by si mohl odpykat trest, by dávalo smysl už jen proto, že už by ho nemuseli nadále živit němečtí daňoví poplatníci tak, jako posledních 5 let. Hrozilo by však značné nebezpečí, že právní předpisy šaría v této islámské zemi by mohly tento džihádistický útok posoudit zcela odlišně a Abdirahman Jibril A. by mohl být brzy opět na svobodě. A pak zadními vrátky znovu pronikne do Evropy.

Ve Würzburgu by nyní mohl být tento čin posuzován zcela jinak, než by se po tomto vražedném džihádu skutečně očekávalo. Je téměř jisté, že budou učiněny pokusy zaměřit se na údajné „duševní poruchy“, aby bylo možné seznat útočníka trestně neodpovědným. Poté bude poslán do psychiatrické léčebny, samozřejmě opět na náklady daňových poplatníků. Somálec pak bude po několika letech „vyléčen“.

Skutečnost, že  Abdirahman Jibril A. bude pravděpodobně velmi mazaný chlapík, lze odvodit ze  skutečnosti, že ve své žádosti o azyl uvedl, že zabránil granátovému útoku somálské teroristické milice Al-Šabáb, a proto musel uprchnout ze Somálska. Jiný žadatel o azyl ovšem dosvědčil, že to není pravda. Zaslechl totiž telefonický rozhovor Abdirahmana Jibrila A., ve kterém vyprávěl o účasti v Al Šabábu, přičemž se chlubil, že také zabíjel civilisty, novináře a policisty.

V loňském roce mnichovské státní zastupitelství toto podezření vyšetřovalo a případ předložilo úřadu nejvyššího státního zástupce. Ovšem nakonec seznali, že za tyto činy nemůže být  Abdirahman Jibril A. potrestán, neboť musel být v době možné účasti v Al Šabábu jedenáct nebo dvanáct let starý, což znamená, že nebyl  trestně  zodpovědným. Vzhledem k tomu, že v Africe jsou často dokonce i děti známy svojí extrémní brutalitou, mělo by být za tímto účelem urychleně upraveno trestní právo.

Hluboce věřící muslim, v jehož bytě byly nalezeny dva modlitební koberečky a Korán tvrdí, že byl v roce 2018 svědkem údajného útoku neonacistů v Chemnitzu. Die Welt uvádí, že má video, ve kterém Somálec říká, že on a jeho afghánský přítel Saifullah Z. šli po ulici ve čtvrti  Markersdorf, když se k nim údajně přiblížilo šest lidí oblečených v černém poblíž čerpací stanice. Somálec prý běžel rychle, takže na rozdíl od jeho přítele, který byl zbit a utrpěl modřiny a řezné rány na obličeji, se mu nic nestalo.

Video bylo nahráno krátce po dvou demonstracích AfD a Pegidy a sdružení Pro Chemnitz Berliner Morgenpost. Saská policie tehdy útok potvrdila, ale hovořila o čtyřech maskovaných osobách. Lze předpokládat, že obhajoba to pravděpodobně představí jako „traumatický zážitek“, takže se mohou pokusit vytvořit údajnou spoluvinu „pravicových radikálů“ na vraždách ve Würzburgu.

Je tedy už předem jasné, že výběrem nejlepšího možného právníka, kterého vraždícímu Somálci zaplatí němečtí daňoví poplatníci, se opět Německo přiblížilo právu šaría. Nepochybuji, že přesně tomu bude odpovídat i rozsudek. Pár let na psychiatrii se vším potřebným komfortem bude jistě přesně tím, čím se Německo Somálci za jeho multikulturní obohacení odvděčí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Somálci, který v Německu zavraždil 3 ženy a další pobodal, zajistil Würzburg nejlepšího právníka

  1. To je to děsivé, když z jasného činu vraždy jsou neomarxisté schopni udělat politiku. Snad bude příčetný soudce, ale to se v Německu (i jinde) nikdy neví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.