Německo: Mohamedáni kradou v noci jehňata na halal porážky (foto)

Německo: Mohamedáni kradou v noci jehňata na halal porážky (foto)

Halal porážky jsou sice ve většině zemí – včetně Německa – legální, nicméně mohamedánů je už tolik, že zřejmě stávající množství halal masa nestačí. Nebo je pro ně jednoduše lepší si jehně „vzít za pět prstů“ a pak si je i podřezat. Ostatně, ke krádežím zvířat – dokonce i z dětských ZOO – dochází v Německu i dalších islamizovaných zemích celkem často.

Krádeže hospodářských zvířat pravděpodobně ve jménu náboženství míru, které je již nedílnou součástí Německa? Němečtí chovatelé ovcí si stále častěji stěžují na krádeže ovcí a pasoucích se jehňat, většinou v noci a ze stáda – a rozhodně není náhodou, že právě teď, když se měsíc půstu ramadánu chýlí ke konci a v muslimské komunitě se již všude připravují na hostinu Íd al-Fitr, muslimského svátku, jsou takové případy opět častější…

Naštěstí většina muslimů dostane své halal maso legálně, jako dovážené zboží. Stále více představitelů mladší generace – v souladu se svým obrazem „Novoevropanů“ – si však raději „pomáhá“ přímo od  zemědělce.

Další takový případ se nyní stal  ve vesnici Eifel v Ginnicku poblíž Vettweiß v okrese Düren (Severní Porýní-Vestfálsko) chovateli, který dohlíží na asi 800 zvířat: Protože chovatel byl postižen krádeží jehňat (celkem 10 zvířat) v posledních dvou letech – vždy v době ramadánu – měl své stáje vybavené automatickými kamerami pro noční vidění a nechal je monitorovat chlév.  V noci pak kamery zaznamenaly tři mladé vetřelce tureckého nebo Arabského původu, každý bezostyšně vynášel jedno mladé jehňátko.

Mladá zvířata byla zřejmě odtržena od ovcí, protože když chovatel dorazil do stodoly, stádo bylo v panice. Zoufalé bečení bezbranných zvířat je také slyšet na videozáznamu. Spolu s policií nyní postižený chovatel pátrá po pachatelích; následující fotografie byly zveřejněny v naději, že budou identifikováni nestydatí zloději zvířat:

Arabové kradou jehňata pro halal porážku

Poškozený si však nedělá iluze, že ještě někdy uvidí ukradená zvířata: „Ubohé ovce už byly určitě někde poraženy,“ prohlásil jejich majitel. To je právě skutečný problém: samotná krádež se škodou na majetku pouhých 550 eur je mnohem méně závažná a alarmující než rostoucí nerespektování práv zvířat ve jménu středověkého náboženství, které se šíří stále dechberoucím tempem napříč západní kulturní oblastí a rozvíjí rostoucí dominanci, tedy jednoduše – dochází k islamizaci.

Vzhledem k tomu, že „nákup“  pečení na konec půstu o ramadánu byl v tomto případě proveden nelegálně, není prakticky pochyb o tom, že porážka jehňat bude probíhat podle barbarských islámských porážkových přikázání (vykrvácení zaživa). Fotografie pořízené fotoaparátem budou proto pravděpodobně poslední, kde byla zvířata viděna živá.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Mohamedáni kradou v noci jehňata na halal porážky (foto)

  1. Mohmedání mají omluveno okradení kafírů, dělal to běžně jejich zakladatel a vzor. „Evropské hodnoty“ (EU hodnoty) to dovolují i podporují, jelikož všichni lidi, ale hlavně ti „zotročovaní“ mají nárok se cítit šťastně.

  2. Moslimovia , černosi,žltí, skrátka všetky možné aj nemožné privilegované „menšiny“ si už vo väčšine EÚ môžu robiť prakticky čokoľvek, ale bieli hetero kresťania ani náhodou. Je veľmi pravdepodobné,že napr. bývalý brankár Jens Lehmann si po vyhadzove z vedenia klubu Hertha Berlín už do konca života slušnú prácu nenájde. „Urazil“ totiž na webe bývalého „reprezentanta“ Nemecka Denisa Aoga /ghanského pôvodu/ celkom nevinnou otázkou a teraz je nútený si sypať popol na hlavu. Beštiálny neomarxistický teror už dosahuje nielen v Nemecku šialené rozmery a niet tej sily, čo by ho zastavila. Keby dajme tomu Erdoganov kamarát Mesut Ozil /nepochybujem,že do bodky dodržiava pravidlá vahhábistického islamu, teda aj ramadán/ vyzval na sociálnej sieti k vraždeniu bielych nemoslimov v Nemecku, určite by nedostal ani symbolický trest.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout