Německo: 11 muslimských vetřelců je souzeno za hromadná znásilnění

Německo: 11 muslimských vetřelců je souzeno za hromadná znásilnění

Někteří obžalovaní “obohatitelé” jsou obviněni hned z několika hromadných znásilnění, jiní se účastnili jen jednoho. Právě tím nejzrůdnějším případem bylo přepadení a znásilnění dívky ve Freiburgu. Dívku znásilnilo 11 muslimských vetřelců…

Dva muži ze skupiny mužů, kteří byli usvědčení z hromadného znásilnění ve Freiburgu, stanou před soudem za údajné další hromadné znásilnění. Oba Syřané spolu s třetím, také Syřanem, byli obviněni v září 2017 z hromadného znásilnění tehdy 19leté ženy. Místem činu byl freiburský byt jednoho z obviněných.

Hlavní líčení má začít 11. března. Je naplánováno celkem jedenáct dní soudních jednání. Dva muži ve věku 24 a 25 let, kteří již byli odsouzeni, jsou od října 2018 ve vazbě za hromadné znásilnění v křoví před freiburskou diskotékou. Loni v červenci za to byli odsouzeni k několika letům vězení. Rozsudky však zatím nejsou konečné, protože Spolkový nejvyšší soud ještě nerozhodl o odvolání obou mužů.

Třetí obviněný byl zatím na svobodě. Kromě znásilnění jsou muži v novém procesu obviněni i z dalších trestných činů. Čtyřiadvacetiletý muž se mimo jiné musí zodpovídat z nebezpečného ublížení na zdraví, pokusu o sexuální napadení a exhibicionismu. 25letý muž se údajně dopustil drogových deliktů.

Otřesný případ hromadného znásilnění v Hans-Bunte-Areal ve Freiburgu v polovině října 2018 způsobilo všeobecné zděšení. Znásilnění, kdy muslimský gang odtáhl dívku do křoví u diskotéky, se zúčastnilo všech jedenáct obviněných.

Soud bude v následujících týdnech pokračovat.

[Celkem: 4   Průměr: 5/5]
Share

One thought on “Německo: 11 muslimských vetřelců je souzeno za hromadná znásilnění

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.