Obušky, nože, mačety – přistěhovalecká mládež v ulicích Mannheimu

Obušky, nože, mačety – přistěhovalecká mládež v ulicích Mannheimu

Multikulturní Německo může očekávat, že podobné výjevy budou vidět v ulicích tamních měst stále častěji. S rostoucím počtem multikulturních obohacovačů poroste i jejich odvaha ukazovat svoji převahu.

V pátek svědci pozorovali několik „shromáždění dětí a mladých lidí“ v centru Mannheimu za denního světla. Svědci ve strachu zavolali policii. Oznámili, že „mladíci“ jsou ozbrojeni. Kolem 16:30 se v Mannheimer Mittelstraße shromáždilo asi 15 až 20 mladých lidí v „malých skupinách“, vyzbrojených obušky.

Podle spolehlivých informací se policie okamžitě přesunula do Neckarstadtu, centra města a Jungbuschu a postupně zatkla deset dětí a mladých lidí ve věku od 12 do 16 let. Odvezli je na policejní stanici Mannheim-Innenstadt.

Jak se ukázalo, mladíci byli vyzbrojeni noži, obušky, boxery a dalšími zbraněmi Policie dokonce našla u dvou chlapců mačetu. Všechny zbraně byly prozatímně zabaveny. Jak oznámila policie, pozadí setkání mládeže je stále nejasné a předmětem vyšetřování podle zákona o mládeži.

Mladíci z přistěhovaleckého prostředí jsou nyní vyšetřováni pro porušení zákona o zbraních a současných covidových nařízení. V současné době se zvažuje, zda budou udělena i nějaká další obvinění. Děti a mladiství byli okamžitě předáni rodičům po dokončení policejních opatření.

Již v květnu 2020 musela policie podniknout kroky proti shromažďování mladistvých. V jeden okamžik jich bylo v centru města více než 250 naráz! Ve dvou po sobě jdoucích dnech se situace v centru Mannheimu vyhrotila. Policie pak zřídila vyšetřovací tým. Nakonec bylo zahájeno vyšetřování jen proti 16 pachatelům cizího původu ve věku od 14 do 20 let, a to i za napadení policistů. Jejich domovy byly prohledány a policie zabavila důkazy, jako jsou mobilní telefony a počítače.

Kromě toho bylo 86 lidí vyšetřováno za šíření nenávisti a nenávisti vůči policii na různých sociálních sítích. Od incidentů v Plankenkopfu byly kontroly v centru Mannheimu zesíleny, ale s nepříliš velkým úspěchem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Obušky, nože, mačety – přistěhovalecká mládež v ulicích Mannheimu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout