Německo: Afričan zvládl spáchat 15 trestných činů během 48 hodin

Německo: Afričan zvládl spáchat 15 trestných činů během 48 hodin

A proč ne? Vždyť co by asi tak mělo zločince z Afriky motivovat k nějakému dodržování zákonů? A to navíc v zemi, jejíž zákony on sám neuznává! A taky, co by ho asi mělo odstrašit? Fešácký kriminál s pravidelnou stravou a vším potřebným pohodlím? Navíc kriminál, v němž si asi příliš dlouho nepobude? Co by tedy mělo zločinného Afričana od páchání trestné činnosti odrazovat?

Ilegální vetřelec z Eritreje držel policii ve Fuldě přes víkend ve střehu kvůli sérii zločinů. Jedenadvacetiletý muž byl v neděli spatřen bez jízdenky ve vlaku z Frankfurtu nad Mohanem. Choval se agresivně k personálu vlaku a nakonec se zamkl na záchodě.

Na zastávce ve Fuldě čekali na cestujícího federální policisté. „Teprve s obtížemi se strážníkům podařilo dostat 21letého Eritrejce ze záchodu vlaku,“ uvedla v pondělí policie. Poté, co byl muž přemožen a zatčen, se ukázalo, že to nebyla neznámá osoba.

Během dvou dnů byl invazista přistižen u patnácti trestných činů, což vedlo k tomu, že proti němu bylo do 48 hodin vzneseno 15 nových trestních řízení. Trestné činy, z nichž ho kasselská federální policie obviňuje, sahají od ublížení na zdraví přes vloupání do dodávek a napadení policistů až po neoprávněný pobyt na území Německa.

Mluvčí federální policie v úterý  řekl, že se muž předtím objevil na několika dalších místech v Hesensku. Úředník však nemohl říci, kdy všude byl Eritrejec během jeho pobytu v Německu. Ani neví, jaký má pobytový status.

Informace o něm mohl poskytnout pouze imigrační úřad. Ten však zpravidla neudává žádné osobní údaje. Poté, co musel Afričan strávit noc ve vězení na základě soudního příkazu, je již od pondělního rána na svobodě.

Co k tomu říct? Patnáct trestných činů a je zase na svobodě. Myslíte, že etnický Němec by si po spáchání tolika deliktů užíval den po zatčení opětovné svobody?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Afričan zvládl spáchat 15 trestných činů během 48 hodin

  1. Onen Německý ordung nějak selhává, když nedokáže vymoci zákon a pořádek. To asi jen na rodilých Němcích a dalších evropanech. Takže kriminálníci k nám mohou třeba vlakem kdykoliv, což se již přihodilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout