Mohamed brutálně znásilnil německou matku dvou dětí, zůstal na svobodě

Mohamed brutálně znásilnil německou matku dvou dětí, zůstal na svobodě

O případě této ženy jsem zde již před časem psala. Je to už asi čtyři měsíce, co si žena stěžovala, že násilník, který ji znásilnil nedaleko domu za supermarketem, zůstává na svobodě i přesto, že se jednalo o velmi brutální znásilnění. A co je hlavní, žena je nucena žít v blízkosti násilníka, který bydlí ve stejné ulici. Jak je možné, že se muslimský násilník může stále pohybovat na svobodě? Jak je možné, že i po dlouhých měsících musí traumatizovaná žena vycházet z domu ze strachem, že na bestii narazí?

V září 2019 Syřan Mohammed B. znásilnil matku dvou dětí za supermarketem REWE. O rok později byl krajským soudem v Bonnu odsouzen ke třem letům a deseti měsícům vězení. Dosud však nebyl ve vězení ani den, protože se jeho obhájce odvolal.

Pachatel je proto stále na svobodě, a tím i potenciální nebezpečí pro společnost. Skutečné útrapy zažívá oběť, matka dvou malých dětí. Mohammed B. žije v jejich bezprostřední blízkosti. Jeho děti chodí s jejími dětmi do stejné mateřské školy. Pachatel a oběť se setkávají téměř denně:

“Vědomě vylézá z auta, stále mám pocit, že si zasloužím to, co udělal mně a mé rodině, a není tu vůbec žádná stopa po výčitkách svědomí,” říká traumatizovaná matka.

A město Hennef? Co to dělá pro ochranu oběti? Nic! Přestože znásilněná žena neskutečně trpí, starosta SPD (sociální demokracie) Mario Dahm  neobhajuje změnu bydliště pachatele, který přišel do Německa jako údajný uprchlík. Upřednostňuje tak zájmy pachatele nad zájmy jeho oběti.

Od března 2021 město Hennef tvrdí, že je “bezpečným útočištěm” – pro údajné “uprchlíky”, nikoli pro jejich oběti! Tento případ ilustruje prolhanost převládající politiky v Německu: nepřiměřená kriminalita muslimských vetřelců by neměla být řešena. Obětem není nasloucháno a je nejlepší na ně zapomenout.

Už rok a půl musí žena na ulici potkávat násilníka a ten se jí jen vysmívá. Právě tento případ, kdy se nakonec starosta zastane násilníka a poplivá tak oběť, je zářnou ukázkou současné evropské politiky, která upřednostňuje muslimské násilníky před evropskými občany.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Mohamed brutálně znásilnil německou matku dvou dětí, zůstal na svobodě

  1. Souhlas. Ta arogance a cynismus k obětem is lámské a další kriminality je opravdu nechutná a hnusná, ovšem pocházející i z nejvyšších míst, kdy ryba smrdí od hlavy. Merkelová je typickým představitelem oné arogantní a cynické politiky neomarxistů. Bohužel voliči neví, nejsou informování, či se nezajímají a cizí neštěstí je nepálí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.